притисни ентер »

Џорџ Клуни се повредил во сообраќајка со мотор во Италија

Џорџ Клуни се повредил во сообраќајка со мотор во Италија

Холивудската ѕвезда Џорџ Клуни бил хоспитализиран поради полесни повреди со кои се здобил додека возел мотоцикл, со кој се судрил со автомобил во Италија. Несреќата се случила во Сардинија, каде американскиот актер снима филм. Надлежните потврдиле дека Клуни учествувал во помала сообраќајна несреќа, но дека нема сериозни повреди. Според информациите,

Актерот Џорџ Клуни хоспитализиран по сообраќајна несреќа во Италија

Актерот Џорџ Клуни хоспитализиран по сообраќајна несреќа во Италија

Италијанските медиуми пренесуваат дека Џорџ Клуни е полесно повреден во сообраќајна несреќа која се случила на патот кај Коста Коралине на Сардинија . . . Актерот возејќи мотор се судрил со автомобил. Засега не е познато како дошло до несреќата. Веднаш бил префрлен во болница, по што моментално се чувствува добро и стабилно. . Актерот Џорџ Клуни хоспитализиран

Протече снимката од сообраќајната несреќа на Џорџ Клуни (видео)

Протече снимката од сообраќајната несреќа на Џорџ Клуни (видео)

После веста во која се избурка цел свет, откриени се страотни детали. Веста дека познатиот глумец Џорџ Клуни доживеал сообраќајна несреќа го вознемири светот. Познатиот глумец веднаш е префрлен во болница, а деталите за неговиот удес не се многу ознати на јавноста. Клуни престојува на Сардинија со својата жена Амал и нивните близнаците . Познатиот

Џорџ Клуни во болница! Глумецот доживеал сообраќајна несреќа на Сардинија!

Џорџ Клуни во болница! Глумецот доживеал сообраќајна несреќа на Сардинија!

Славниот холивудски глумец Џорџ Клуни вчера наутро, возејќи се на мотор, се судрил со автомобил на островот Сардинија. Клуни бил веднаш пренесен во болница и за сега не е познато колку се тешки неговите повреди, иако некои извори тврдат дека не е ништо сериозно. На фотографијата од местото на несреќата може да се види скршеното предно стакло на автомобилиот

ВИДЕО: Објавена снимката од сообраќајката  на Џорџ Клуни - судирот фатен на камера

ВИДЕО: Објавена снимката од сообраќајката на Џорџ Клуни - судирот фатен на камера

Славниот актер Џорџ Клуни доживеа сообраќајна несреќа во Коста Коралина кога со својот мотор удри во автомобил по што заврши во Ургентен центар. Актерот возејќи скутер се судрил со пикап. Засега не е познато како дошло до несреќата. Тој е префрлен во болницата Џон Пол Втори. Клуни на Сардинија се наоѓа поради снимање на филм. Возачот на автомобилот

ВИДЕО: Објавена снимката од сообраќајката  на Џорџ Клуни - судирот фате на камера

ВИДЕО: Објавена снимката од сообраќајката на Џорџ Клуни - судирот фате на камера

Славниот актер Џорџ Клуни доживеа сообраќајна несреќа во Коста Коралина кога со својот мотор удри во автомобил по што заврши во Ургентен центар. Актерот возејќи скутер се судрил со пикап. Засега не е познато како дошло до несреќата. Тој е префрлен во болницата Џон Пол Втори. Клуни на Сардинија се наоѓа поради снимање на филм. Возачот на автомобилот

Протече снимката од сообраќајната несреќа на Џорџ Клуни (видео)

Протече снимката од сообраќајната несреќа на Џорџ Клуни (видео)

После веста во која се избурка цел свет, откриени се страотни детали. Веста дека познатиот глумец Џорџ Клуни доживеал сообраќајна несреќа го вознемири светот. Познатиот глумец веднаш е префрлен во болница, а деталите за неговиот удес не се многу ознати на јавноста. Клуни престојува на Сардинија со својата жена Амал и нивните близнаците . Познатиот

Протече снимката од сообраќајната несреќа на Џорџ Клуни (видео)

Протече снимката од сообраќајната несреќа на Џорџ Клуни (видео)

После веста во која се избурка цел свет, откриени се страотни детали. Веста дека познатиот глумец Џорџ Клуни доживеал сообраќајна несреќа го вознемири светот. Познатиот глумец веднаш е префрлен во болница, а деталите за неговиот удес не се многу ознати на јавноста. Клуни престојува на Сардинија со својата жена Амал и нивните близнаците . Познатиот

Се појави снимка од несреќата на Џорџ Клуни (ВИДЕО)

Се појави снимка од несреќата на Џорџ Клуни (ВИДЕО)

Џорџ Клуни вчера доживеа сообраќајна несреќа во Коста Коралина, Италија, кога со својот мотоцикл удри во автомобил по што заврши на Ургентниот центар. Видео од моментот на судирот објави италијанскиот „Кориера дела сера“, а на нега се гледа дека автомобилот ја променил насоката и удрил во мотоциклот што го возеше познатиот холивудски актер. Се појави