притисни ентер »

Нова војна меѓу Врањеш и пејачката: Фудбалерот планира да ја уништи Дара со која се допишувал уште кога бил со Карлеуша

Нова војна меѓу Врањеш и пејачката: Фудбалерот планира да ја уништи Дара со која се допишувал уште кога бил со Карлеуша

Нова војна меѓу Врањеш и пејачката: Фудбалерот планира да ја уништи Дара со која се допишувал уште кога бил со Карлеуша Дара Бубамара го нарече Огњен Врањеш “индијанец” откако и испратил порака кога го виде нејзиното експлицитно видео. Врањеш поради тоа е толку лут, па подготвен е да се одмазди. Наводно Дара и Огњен се допишувале пред 2 години, а причината

Нова војна меѓу Врањеш и пејачката - сега е решен да ја уништи

Нова војна меѓу Врањеш и пејачката - сега е решен да ја уништи

Дара Бубамара го нарече Огњен Врањеш “индијанец” откако и испратил порака кога го виде нејзиното експлицитно видео. Врањеш поради тоа е толку лут, па подготвен е да се одмазди. Наводно Дара и Огњен се допишувале пред 2 години, а причината зошто тој престана да му одговора на пораките е  Јелена Карлеуша. Тој тврди дека знае за многу работи од минатото

ФОТО: Што му кажала Карлеуша на Душко за голите фотографии

ФОТО: Што му кажала Карлеуша на Душко за голите фотографии

ФОТО: Што му кажала Карлеуша на Душко за голите фотографии На порталот informer.rs излезе интересена стрип сатира околу порно афера на пејачката Јелена Карлеуша, за што точно се работи ви прелагаме да видите од фотографијата подоле. Извор и Фото: informer.rs

ФОТО: Еве што кажа Дара Бубамара за новата порно афера

ФОТО: Еве што кажа Дара Бубамара за новата порно афера

ФОТО: Еве што кажа Дара Бубамара за новата порно афера На порталот informer.rs излезе интересена стрип сатира околу новата порно афера на пејачката Дара Бубамара, за што точно се работи ви прелагаме да видите од фотографијата подоле. Извор и Фото: informer.rs

Нова војна на подвик: По Карлеуша, Врањеш и се закани на Дара Бубамара- „ќе објавам список од сите со кои си била, а имам и фотографии“

Нова војна на подвик: По Карлеуша, Врањеш и се закани на Дара Бубамара- „ќе објавам список од сите со кои си била, а имам и фотографии“

Дара Бубамара по грешка на Инстаграм објави секс снимка, а потоа набрзина ја избриша, но предизвика големо внимание на социјалните мрежи. Огњен Врањеш и испратил порака со непристојна содржина коментирајќи го она што го гледа на сликите, по што Дара му возврати дека е „класичен Индијанец“, а притоа и јавно ја сподели неговата порака. Извор близок 

Нова војна на подвик: По Карлеуша, Врањеш и се закани на Дара Бубамара

Нова војна на подвик: По Карлеуша, Врањеш и се закани на Дара Бубамара

Дара Бубамара по грешка на Инстаграм објави секс снимка, а потоа набрзина ја избриша, но предизвика големо внимание на социјалните мрежи. Огњен Врањеш и испратил порака со непристојна содржина коментирајќи го она што го гледа на сликите, по што Дара му возврати дека е „класичен Индијанец“, а притоа и јавно ја сподели неговата порака. Извор близок 

НА РЕД ДОЈДЕ ДАРА БУБАМАРА: Огњен ја yцeнyвa дека ќе и го зaцpни животот!

НА РЕД ДОЈДЕ ДАРА БУБАМАРА: Огњен ја yцeнyвa дека ќе и го зaцpни животот!

Дара Бубамара по гpeшкa на Инстаграм објави снимка која покажува како со дилдo cимyлиpa opaлeн ceкc. Огњен Врањеш и испратил порака со нeпpистojнa содржина коментирајќи го она што го гледа на сликите, по што Дара му возврати дека е „класичен Индијанец“. Фудбалерот и возврати дека ќе и го yништи животот како што тоа го направи пред неколку месеци и

НА РЕД ДОЈДЕ ДАРА БУБАМАРА:Огњен ја yцeнyва дека ќе и го зaцpни животот!

НА РЕД ДОЈДЕ ДАРА БУБАМАРА:Огњен ја yцeнyва дека ќе и го зaцpни животот!

Дара Бубамара по грешка на Инстаграм објави снимка која покажува како со дилдо симулира opaлeн ceкc. Огњен Врањеш и испратил порака со непристојна содржина коментирајќи го она што го гледа на сликите, по што Дара му возврати дека е „класичен Индијанец“. Фудбалерот и возврати дека ќе и го yништи животот како што тоа го направи пред неколку месеци и

Огњен Врањеш сега и се заканува и на Дара – Бубамара: Наводно имале заедничко минато, па ја уценува (ФОТО)

Огњен Врањеш сега и се заканува и на Дара – Бубамара: Наводно имале заедничко минато, па ја уценува (ФОТО)

Дара Бубамара по грешка на Инстаграм објави снимка која покажува како со дилдо симулира орален секс.  Огњен Врањеш и испратил порака со непристојна содржина коментирајќи го она што го гледа на сликите, по што Дара му возврати дека е „класичен Индијанец“. Фудбалерот и возврати дека  ќе и го уништи животот како што тоа го направи пред неколку месеци

Нова војна на Врањеш и пејачката: Ќе го објавам списокот на сите со кои си била

Нова војна на Врањеш и пејачката: Ќе го објавам списокот на сите со кои си била

Нова војна на српската естрада. Дара Бубамара го нареше Огњен Врањеш индијанец, откако тој и упати порака после гледањето на нејзината експлицитна снимка. Врањеш поради тоа збесна, па на Дара и подготвува одмазда. Наводно Дара и Огњен се допишувале пред две години, а причината поради која престанала да му одговара на пораките е Јелена Карлеуша. Тој

Огнен Врањеш вмешан и во скандалот со Дара Бубамара (ФОТО)

Огнен Врањеш вмешан и во скандалот со Дара Бубамара (ФОТО)

Босанскиот фудбалер Огнен Врањеш, познат по порно аферата со српската пејачка Јелена Карлеуша не мирува, веднаш реагирал на експлицитното видео на пејачката Дара Бубамара. Се појавија пораки меѓу фудбалерот и пејачката. Врањеш откако го видел експлицитното видео на пејачката и испратил порака на Дара со следнава содржина: -Мислев дека подобро пу..ш

Огнен Врањеш вмешан и во скандалот со Дара Бубамара (ФОТО)

Огнен Врањеш вмешан и во скандалот со Дара Бубамара (ФОТО)

Босанскиот фудбалер Огнен Врањеш, познат по порно аферата со српската пејачка Јелена Карлеуша не мирува, веднаш реагирал на експлицитното видео на пејачката Дара Бубамара. Се појавија пораки меѓу фудбалерот и пејачката. Врањеш откако го видел експлицитното видео на пејачката и испратил порака на Дара со следнава содржина: -Мислев дека подобро пу..ш

Видео - фото: Огнен Врањеш вмешан во порно скандалот на Дара Бубамара

Видео - фото: Огнен Врањеш вмешан во порно скандалот на Дара Бубамара

Се појавија пораки меѓу фудбалерот и пејачката. Врањеш откако го видел експлицитното видео на пејачката и испратил порака на Дара со следнава содржина: -Мислев дека подобро пу..ш!!! -Погледнете го овој! Класичен Индијанец,  одговорила Дара на Инстаграм и ја објавила неговата непристојна порака. Популарната пејачка веднаш јавно ја објавила нивната преписка

Огнен Врањеш вмешан во порно скандалот на Дара Бубамара

Огнен Врањеш вмешан во порно скандалот на Дара Бубамара

Се појавија пораки меѓу фудбалерот и пејачката. Врањеш откако го видел експлицитното видео на пејачката и испратил порака на Дара со следнава содржина: -Мислев дека подобро пу..ш!!! -Погледнете го овој! Класичен Индијанец,  одговорила Дара на Инстаграм и ја објавила неговата непристојна порака. Популарната пејачка веднаш јавно ја објавила нивната преписка

По Карлеуша сега Дара е на ред: Огњен Врањеш по експлицитното видео и прати вулгарна порака на Бубамара

По Карлеуша сега Дара е на ред: Огњен Врањеш по експлицитното видео и прати вулгарна порака на Бубамара

фото:дамир дервишагиќ/принтскрин инстаграм Дара Бубамара наводно случајно објави експлицитна секс снимка на својот Инсатграм, по што социјалните мрежи „експлодираа“. Имун не остана ниту скандалозниот фудбалер Огњен Врањеш за кој веќе неколку месеци се пишува за скандалот со Јелена Карлеуша. Сега тој и прати порака на Дара, која таа веднаш ја објави

После Карлеуша, Огњен Врањеш ја „подбра“ и Дара Бубамара

После Карлеуша, Огњен Врањеш ја „подбра“ и Дара Бубамара

Дара Бубамара се најде во центарот на вниманието после секс скандалот која сама си го постираше на Инстаграм. По Јелена Карлеуша и Дара се најдте на списокот на Огњен Врањеш, тој немилосрдно и врати на Дара по нејзината објава. За  што точно се работи ве оставаме да видите од фотографијата:

ФОТО: Погледнете што и порача Сека по секс скандалот на Дара Бубамара

ФОТО: Погледнете што и порача Сека по секс скандалот на Дара Бубамара

Откако после објавеното експлицитно видео на Дара Бубамара се огласи Сека Алексиќ, експресно возврати и првата. Имено, Сека не ја прозва директно својата колешка, но се претпоставува дека пораката била наменета токму за нејзе. -Поединци да се изгаснат од социјалните мрежи, напиша Сека. Меѓутоа, реакцијата на Бубамара била многу пожестока. Таа исто

После Карлеуша и Дара Бубамара на се најде на списокот на Врањеш

После Карлеуша и Дара Бубамара на се најде на списокот на Врањеш

После Карлеуша и Дара Бубамара на се најде на списокот на Врањеш Дара Бубамара се најде во центарот на вниманието после секс скандалот која сама си го постираше на Инстаграм. По Јелена Карлеуша и Дара се најдте на списокот на Огњен Врањеш, тој немилосрдно и врати на Дара по нејзината објава. За  што точно се работи ве оставаме да видите од фотографијата:

Пукна тиквата: Сека по секс скандалот на Дара Бубамара и порача да гаси интернет, а таа брутално и врати „Дебала ****** и ќути!“ (ФОТО)

Пукна тиквата: Сека по секс скандалот на Дара Бубамара и порача да гаси интернет, а таа брутално и врати „Дебала ****** и ќути!“ (ФОТО)

Пукна тиквата: Сека по секс скандалот на Дара Бубамара и порача да гаси интернет, а таа брутално и врати „Дебала ****** и ќути!“ (ФОТО) Откако после објавеното експлицитно видео на Дара Бубамара се огласи Сека Алексиќ, експресно возврати и првата. Имено, Сека не ја прозва директно својата колешка, но се претпоставува дека пораката била наменета токму

Популарната пеачка на никој не му останува должна

Популарната пеачка на никој не му останува должна

Поради  објавеното „порно“ видео на Дара Бубамара се огласи Сека Алексиќ, експресно возврати Дара Буба Мара. ИакоСека не ја прозва директно својата колешка, но се претпоставува дека пораката била наменета токму за нејзе. -Поединци да се изгаснат од социјалните мрежи, напиша Сека. Меѓутоа, реакцијата на Бубамара била многу пожестока. Таа исто така коментарот