притисни ентер »

Жито Маркети има потреба од продавачи: Плата 17.500 денари

Жито Маркети има потреба од продавачи: Плата 17.500 денари

ИЗВОР Скопје24 | октомври 17, 2020 „Жито маркети“ има потреба од вработување на персонал за следните работни позиции: Продавач – Скопје ( линк за повеќе детали и аплицирање ТУКА ) Потребни квалификации: ​Минимум ССС, Комуникативна, флексибилна и професионална личност, Претходно работно искуство ќе се смета за предност и Способност за индивидуална и