притисни ентер »

Познат е наследникот на Бен Афлек за улогата на Бетмен

Познат е наследникот на Бен Афлек за улогата на Бетмен

Филмот ќе почне да се прикажува на 25 јуни 2021. , а денеска е објавен носителот на главната улога во филмот наречен ,,Витез на темнината” .  Бен Афлек беше последниот Бетмен , кој оваа улога ја одигра во 2017 . Следен на ред за улогата на Брус Вејн е 33 – годишниот британски актер Роберт Патисон. Тој , според британските медиуми се уште е во преговори

Роберт Патинсон е, најверојатно, новиот „Бетмен“

Роберт Патинсон е, најверојатно, новиот „Бетмен“

Ворнер Брос го најави новиот „Бетмен“ филм кој ќе излезе 2021 година, но без Бен Афлек во главната улога. Според „Варајети“, него најверојатно ќе го замени Роберт Патинсон, најпознат по филмовите „Самрак“. Режисерската палка ќе му припадне на Мата Ривс, а се очекува снимањето на филмот да почне во ноември. И самиот Афлек, од кого Ривс ја презеде должноста,

Роберт Патинсон ќе биде новиот Бетмен

Роберт Патинсон ќе биде новиот Бетмен

Актерот Роберт Патинсон (33) во моментов е во преговори за новата улога на Бетмен, пишуваат светските медиуми. Ѕвездата од „Самрак“ е еден од главните конкуренти за новата улога на суперхеројот во режија на Мет Ривс. Филмот на големите платна треба да пристигне во јуни 2021 година. Иако засега официјални информации нема, веројатно снимањето на новиот

Роберт Патинсон ќе биде новиот Бетмен

Роберт Патинсон ќе биде новиот Бетмен

Актерот Роберт Патинсон (33) во моментов е во преговори за новата улога на Бетмен, пишуваат светските медиуми. Ѕвездата од „Самрак“ е еден од главните конкуренти за новата улога на суперхеројот во режија на Мет Ривс. Филмот на големите платна треба да пристигне во јуни 2021 година. Иако засега официјални информации нема, веројатно снимањето на новиот

Роберт Патинсон ќе биде новиот Бетмен

Роберт Патинсон ќе биде новиот Бетмен

Актерот Роберт Патинсон (33) во моментов е во преговори за новата улога на Бетмен, пишуваат светските медиуми. Ѕвездата од „Самрак“ е еден од главните конкуренти за новата улога на суперхеројот во режија на Мет Ривс. Филмот на големите платна треба да пристигне во јуни 2021 година. Иако засега официјални информации нема, веројатно снимањето на новиот

Роберт Патинсон ќе во улога на новиот Бетмен?

Роберт Патинсон ќе во улога на новиот Бетмен?

Актерот Роберт Патинсон (33) периодов е во преговори за новата улога на Бетмен, пишуваат светските медиуми. Ѕвездата од „Самрак“ е еден од главните конкуренти за новата улога на мрачниот витез во режија на Мет Ривс. Филмот на големите платна треба да пристигне во јуни 2021 година. Иако засега официјални информации нема, веројатно снимањето на новиот

Роберт Патинсон би можел да биде следниот Бетмен

Роберт Патинсон би можел да биде следниот Бетмен

Ѕвездата на сагата “Twilight”, актерот Роберт Патинсон, би можел да биде следниот Бетмен. Според пишувањата на “Variety”, Патинсон ќе глуми во новиот филм “The Batman” кој излегува во јуни 2021 година, во режија на Мeт Ривс. Меѓутоа, “Deadline” известува дека работата сепак не е завршена до крај. Ѕвездата на филмот “X-Men”, Николас Холт, е исто така

Роберт Патинсон е, најверојатно, новиот „Бетмен“

Роберт Патинсон е, најверојатно, новиот „Бетмен“

Ворнер Брос го најави новиот „Бетмен“ филм кој ќе излезе 2021 година, но без Бен Афлек во главната улога. Според „Варајети“, него најверојатно ќе го замени Роберт Патинсон, најпознат по филмовите „Самрак“. Режисерската палка ќе му припадне на Мата Ривс, а се очекува снимањето на филмот да почне во ноември. И самиот Афлек, од кого Ривс ја презеде должноста,

Откриено кој ќе ја игра улогата на новиот „Бетмен“

Откриено кој ќе ја игра улогата на новиот „Бетмен“

Откриено кој ќе ја игра улогата на новиот „Бетмен“ Ворнер Брос го најави новиот „Бетмен“ филм кој ќе излезе 2021 година, но без Бен Афлек во главната улога. Според „Варајети“, него најверојатно ќе го замени Роберт Патинсон, најпознат по филмовите „Самрак“. Режисерската палка ќе му припадне на Мата Ривс, а се очекува снимањето на филмот да почне во

Роберт Патинсон е вашиот нов Бетмен

Роберт Патинсон е вашиот нов Бетмен

По откажувањето на Бен Афлек, наметката на Бетмен чекаше некој што ќе ја облече за идните филмови со „темниот витез“. А како што стојат работите, тоа ќе биде Роберт Патинсон – ѕвездата од популарната тинејџерска сага „Twilight“. Според извештајот на Variety, Патинсон е првиот избор за главната улога во претстојниот филм за Бетмен во режија на Мет Ривс,

Роберт Патинсон ќе биде новиот Бетмен

Роберт Патинсон ќе биде новиот Бетмен

Актерот Роберт Патинсон (33) во моментов е во преговори за новата улога на Бетмен, пишуваат светските медиуми. Ѕвездата од „Самрак“ е еден од главните конкуренти за новата улога на суперхеројот во режија на Мет Ривс. Филмот на големите платна треба да пристигне во јуни 2021 година. Иако засега официјални информации нема, веројатно е дека снимањето

Ворнер Брос: Новиот Бетмен во 2021 година ќе биде Роберт Патинсон

Ворнер Брос: Новиот Бетмен во 2021 година ќе биде Роберт Патинсон

Ворнер Брос го најави новиот „Бетмен“ филм кој ќе излезе 2021 година, но без Бен Афлек во главната улога. Според „Варајети“, него најверојатно ќе го замени Роберт Патинсон, најпознат по филмовите „Самрак“. Режисерската палка ќе му припадне на Мата Ривс, а се очекува снимањето на филмот да почне во ноември. И самиот Афлек, од кого Ривс ја презеде

НОВИОТ БЕТМЕН ИЗЛЕГУВА 2021: Познато кој актер ќе го облече црниот костум

НОВИОТ БЕТМЕН ИЗЛЕГУВА 2021: Познато кој актер ќе го облече црниот костум

Ворнер Брос го најави новиот „Бетмен“ филм кој ќе излезе 2021 година, но без Бен Афлек во главната улога. Според „Варајети“, него најверојатно ќе го замени Роберт Патинсон, најпознат по филмовите „Самрак“. Режисерската палка ќе му припадне на Мата Ривс, а се очекува снимањето на филмот да почне во ноември. И самиот Афлек, од кого Ривс ја презеде должноста,

Откриено кој ќе ја игра улогата на новиот „Бетмен“

Откриено кој ќе ја игра улогата на новиот „Бетмен“

Ворнер Брос го најави новиот „Бетмен“ филм кој ќе излезе 2021 година, но без Бен Афлек во главната улога. Според „Варајети“, него најверојатно ќе го замени Роберт Патинсон, најпознат по филмовите „Самрак“. Режисерската палка ќе му припадне на Мата Ривс, а се очекува снимањето на филмот да почне во ноември. И самиот Афлек, од кого Ривс ја презеде должноста,

Роберт Патинсон ќе биде новиот Бетмен

Роберт Патинсон ќе биде новиот Бетмен

Актерот Роберт Патинсон (33) во моментов е во преговори за новата улога на Бетмен, пишуваат светските медиуми. Ѕвездата од „Самрак“ е еден од главните конкуренти за новата улога на суперхеројот во режија на Мет Ривс. Филмот на големите платна треба да пристигне во јуни 2021 година. Иако засега официјални информации нема, веројатно снимањето на новиот

Роберт Патинсон е, најверојатно, новиот „Бетмен“

Роберт Патинсон е, најверојатно, новиот „Бетмен“

Ворнер Брос го најави новиот „Бетмен“ филм кој ќе излезе 2021 година, но без Бен Афлек во главната улога. Според „Варајети“, него најверојатно ќе го замени Роберт Патинсон, најпознат по филмовите „Самрак“. Режисерската палка ќе му припадне на Мата Ривс, а се очекува снимањето на филмот да почне во ноември. И самиот Афлек, од кого Ривс ја презеде должноста,

Роберт Патинсон ќе биде новиот Бетмен

Роберт Патинсон ќе биде новиот Бетмен

Актерот Роберт Патинсон (33) во моментов е во преговори за новата улога на Бетмен, пишуваат светските медиуми. Ѕвездата од „Самрак“ е еден од главните конкуренти за новата улога на суперхеројот во режија на Мет Ривс. Филмот на големите платна треба да пристигне во јуни 2021 година. Иако засега официјални информации нема, веројатно е дека снимањето

Роберт Патинсон најверојатно ќе биде новиот Бетмен

Роберт Патинсон најверојатно ќе биде новиот Бетмен

Роберт Патинсон најверојатно ќе биде Бетмен во новиот филм на Мет Ривс. Иако оваа информација не е потврдена, наводно 33-годишниот актер е првиот избор за оваа улога. Покрај Патинсон, други актери кои се разгледувале за улогата биле Николас Холт, Арми Хамер и Арон Тејлор Џонсон. Според првичните информации, филмот би требало да излезе на 25 јуни 2021

Роберт Патинсон прв фаворит за улогата на Бетмен

Роберт Патинсон прв фаворит за улогата на Бетмен

Ѕвездата на „Самрак сага“, Роберт Патинсон, е прв фаворит да го игра Бетмен во новиот филм на „Ворнер брос“, што ќе го режира Мет Ривс, објави сајтот „Вараети“. Иако договорот сè уште не бил потпишан, изворите за сајтот велат дека тоа наскоро ќе се случи. „Ворнер брос“ досега не излезе со коментар. Пре т продукцијата на филмот насловен „ The Batman