притисни ентер »

Беше еден од најзгодните актери, а сега стана “буцко“: Од стомачните мускули не остана ниту трага (ФОТО)

Беше еден од најзгодните актери, а сега стана “буцко“: Од стомачните мускули не остана ниту трага (ФОТО)

Беше еден од најзгодните актери, а сега стана “буцко“: Од стомачните мускули не остана ниту трага (ФОТО) Марк Волберг објави фотографија на Инстаграм, покажувајќи ја драматичната телесна трансформација што ја помина за само три недели поради неговата нова улога во филмот „Татко Сту“. Американскиот актер минатиот месец во шоуто на Џими Кимел откри дека

ФОТО: Холивудскиот актер Марк Волберг се здебелил 13кг за неговата нова улога

ФОТО: Холивудскиот актер Марк Волберг се здебелил 13кг за неговата нова улога

Актерот Марк Волберг објави фотографија на својот инстаграм-профил на која се гледа неговата драматична телесна трансформација низ која поминал за само три недели поради неговата нова улога во филмот „Father Stu“. Минатиот месец американскиот актер во шоуто „Jimmy Kimmel Live!“ откри дека планира да се здебели 13 килограми за шест недели, а во понеделникот

Марк Волбер за 3 недели се здебели преку 13 кг

Марк Волбер за 3 недели се здебели преку 13 кг

Марк Волберг ја покажа драматичната трансформација на своето телото, откако се обиде да стави што е можно повеќе тежина за неговата улога како свештеник, поранешен боксер, во претстојниот филм Father Stu (Отец Сту). 49-годишниот актер гостуваше во „Џими Кимел лајф“ минатиот месец кога откри дека планира да сe здебели околу 14 килограми за шест недели,

Марк Волберг се здебели 14 кила за новата улога на боксер кој станал свештеник

Марк Волберг се здебели 14 кила за новата улога на боксер кој станал свештеник

Марк Волберг објави фотографија за да ја покаже големата трансформација потребна за новата улога. Четириесет и деветгодишниот актер ќе глуми боксер кој станал свештеник во драмата „Father Stu“, поради што морал да се поправи речиси 14 кила за шест недели. „Откако ќе ги снимиме сцените со боксување, ќе мора да ја зголемам тежината колку што можам повеќе“,

Марк Волбер за 3 недели се здебели преку 13 кг

Марк Волбер за 3 недели се здебели преку 13 кг

Марк Волберг ја покажа драматичната трансформација на своето телото, откако се обиде да стави што е можно повеќе тежина за неговата улога како свештеник, поранешен боксер, во претстојниот филм Father Stu (Отец Сту). 49-годишниот актер гостуваше во „Џими Кимел лајф“ минатиот месец кога откри дека планира да сe здебели околу 14 килограми за шест недели,