притисни ентер »

Јелена Карлеуша се огласи од карантинот: Покажа колкаво е растојанието меѓу неа и Душко (ФОТО)

Јелена Карлеуша се огласи од карантинот: Покажа колкаво е растојанието меѓу неа и Душко (ФОТО)

Јелена Карлеуша дефинитивно им стави крај на шпекулациите дека се разведува со Душко Тошиќ и дека ја претепал по што викнала полиција. Популарната пејачка сподели дел од атмосферата во својот дом за време на изолацијата поради епидемијата со коронавирусот. Имено, пејачката објави фотографија на која се гледа како таа ужива во својот дом пиејќи вино,

Душко сега е далеку?! По наводите дека е претепана, ЈК се огласила од карантин: Ставила точка на се (фото)

Душко сега е далеку?! По наводите дека е претепана, ЈК се огласила од карантин: Ставила точка на се (фото)

Прашина која се крена околу наводите на поедини медиуми дека пејачката Јелена Крлеуша е претепана од страна на својот сопруг Душко Тошиќ, и дека полицијата интервенирала, таа во неколку наврати демантирала, а денеска девинитивно ставила точка на сите гласини. Имено, Јелена Карлеуша, која многу активна на социјалните мрежи не се стега да ги изнесува

Душко сега е далеку?! По наводите дека е претепана, ЈК се огласила од карантин: Ставила точка на се (фото)

Душко сега е далеку?! По наводите дека е претепана, ЈК се огласила од карантин: Ставила точка на се (фото)

Прашина која се крена околу наводите на поедини медиуми дека пејачката Јелена Крлеуша е претепана од страна на својот сопруг Душко Тошиќ, и дека полицијата интервенирала, таа во неколку наврати демантирала, а денеска девинитивно ставила точка на сите гласини. Имено, Јелена Карлеуша, која многу активна на социјалните мрежи не се стега да ги изнесува