притисни ентер »

Немилосрдна! Анастасија го искористила методот на Цеца, се обратиле на маж, но ова е многу по сурово

Немилосрдна! Анастасија го искористила методот на Цеца, се обратиле на маж, но ова е многу по сурово

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ пред два дена објавила нова песна “Волим те“, а само два дена после тоа, таа веќе имала преку два милиони прегледи на Јутјуб. Она што многумина забележале дека нејзината песна многу потсетува на песна од нејзината мајка Светлана Цеца Ражнатовиќ “Волим те“ од 1991 година, бар кога се однесува на рефренот. Имено во песната

Немилосрдна! Анастасија го искористила методот на Цеца, се обратиле на маж, но ова е многу по сурово

Немилосрдна! Анастасија го искористила методот на Цеца, се обратиле на маж, но ова е многу по сурово

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ пред два дена објавила нова песна “Волим те“, а само два дена после тоа, таа веќе имала преку два милиони прегледи на Јутјуб. Она што многумина забележале дека нејзината песна многу потсетува на песна од нејзината мајка Светлана Цеца Ражнатовиќ “Волим те“ од 1991 година, бар кога се однесува на рефренот. Имено во песната

Анастасија Ражнатовиќ има нова песна: Спотот сниман во луксузна вила што чини 2.000 евра од ден

Анастасија Ражнатовиќ има нова песна: Спотот сниман во луксузна вила што чини 2.000 евра од ден

Анастасија Ражнатовиќ ја објави песната „Волим те“ заедно со видео-спотот, кој го снимаше во луксузната вила на еден познат српски музичар. Анастасија снимала во куќата на Бреговиќ, која за еден ден изнајмување чини околу 2.000 евра, има спа-центар, теретана, луксузна опрема и домашно кино. Слушнете ја и песната со која младата пејачка го најавува