притисни ентер »

УЛОВЕНА: ЛЕЈДИ ГАГА ЈА КОПИРА ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША (фото)

УЛОВЕНА: ЛЕЈДИ ГАГА ЈА КОПИРА ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША (фото)

Јелена Карлеуша е една од најдобро стилизираните познати личности во соседството, а често и светските ѕвезди ја копираат. Последна во низата е токму Лејди Гага, која неодамна на себе ставила моден додаток кој Карлеуша го носеше во 2018. Станува збор за додаток направен од банкноти. Јелена под оваа „наметка“ тогаш носеше црна комбинација, а Лејди Гага

(Фото) Лејди Гага ме копира, се фали Карлеуша, откако светската пејачката облече стар фустан со лажни долари

(Фото) Лејди Гага ме копира, се фали Карлеуша, откако светската пејачката облече стар фустан со лажни долари

Пејачката Лејди Гага ја копирала Jелена Карлеуша. Така барем се фали во јавност српската пејачка, откако Лејди Гага  облече фустан, кој наводно фолк пејачката го носела пред три години. Станува збор за фустан накитен со лажни пари, со кој Карлеуша се појави во него пред три години во Ѕвездите на Гранд. Карлеуша ја објави фотографијата од Лејди Гага

(Фото) Лејди Гага ме копира, се фали Карлеуша, откако светската пејачката облече стар фустан со лажни долари

(Фото) Лејди Гага ме копира, се фали Карлеуша, откако светската пејачката облече стар фустан со лажни долари

Пејачката Лејди Гага ја копирала Jелена Карлеуша. Така барем се фали во јавност српската пејачка, откако Лејди Гага  облече фустан, кој наводно фолк пејачката го носела пред три години. Станува збор за фустан накитен со лажни пари, со кој Карлеуша се појави во него пред три години во Ѕвездите на Гранд. Карлеуша ја објави фотографијата … Continue reading

Карлеуша го носеше овој детаљ уште во 2018 година, а Лејди Гага го ископира дури денес – на која пејачка подобро и стои (ФОТО)

Карлеуша го носеше овој детаљ уште во 2018 година, а Лејди Гага го ископира дури денес – на која пејачка подобро и стои (ФОТО)

Карлеуша го носеше овој детаљ уште во 2018 година, а Лејди Гага го ископира дури денес – на која пејачка подобро и стои (ФОТО) Јелена Карлеуша е една од најдобро стилизираните српски пејачки во регионот, а светските ѕвезди често ја копираат. Така беше и овој пат. Имено, Лејди Гага инспирирана од Јелена Карлеуша неодамна на едно случување понесе еден

Лејди Гага ја ископира Карлеуша!

Лејди Гага ја ископира Карлеуша!

Јелена Карлеуша е една од најдобро стилизираните познати личности во соседството, а често и светските ѕвезди ја копираат. Последна во низата е токму Лејди Гага, која неодамна на себе ставила моден додаток кој Карлеуша го носеше во 2018. Станува збор за додаток направен од банкноти. View this post on Instagram A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Лејди Гага ја ископира Јелена Карлеуша: Светската ѕвезда се појави со моден додаток кој српската пејачка го носеше во 2018 (фото)

Лејди Гага ја ископира Јелена Карлеуша: Светската ѕвезда се појави со моден додаток кој српската пејачка го носеше во 2018 (фото)

Јелена Карлеуша е една од најдобро стилизираните српски пејачки во регионот, а светските ѕвезди често ја копираат. Така беше и овој пат. Имено, Лејди Гага инспирирана од Јелена Карлеуша неодамна на едно случување понесе еден моден додаток кој пред три години го носеше и српската поп дива. Станува збор за моден додаток направен од пари кој предизвика

Луѓе, ова е вистина: Гага ја копира Карлеуша: Погледнете што облече познатата светска ѕвезда! (ФОТО)

Луѓе, ова е вистина: Гага ја копира Карлеуша: Погледнете што облече познатата светска ѕвезда! (ФОТО)

Лејди Гага стави исти детали на себе какви што Јелена Карлеуша носеше уште пред три години. Станува збор за шал во облик на лажни долари наредени во низа, со кои Јелена прошета на „Ѕвездите на Гранд“ на 15 октомври 2018 година. Армијата од фанови на Јелена веднаш штом ја виде Гага започна да ја објавува насекаде по социјалните мрежи, сакајќи да укажат

Многу девојки ќе ја копираат: Карлеуша воведе нов моден тренд!

Многу девојки ќе ја копираат: Карлеуша воведе нов моден тренд!

Познатата Јелена Карлеуша е модна икона која ги диктира трендовите како кај нас, така и пошироко. Таа со години не престанува да изненадува со својот стил. Буквално секоја нејзина комбинација е внимателно одбрана и беспрекорно и прилега. Едно од нејзините последни модни изданија привлече огромно внимание во јавноста. Повеќе од очигледно е дека ова