притисни ентер »

ФОТО: Се разголе Ања Ветерова

ФОТО: Се разголе Ања Ветерова

Малата Ања Ветерова веќе порасна, па прослави роденден на Халкидики од каде објави и провокативни фотки. За „хаштаг“ таа откри дека најважно и е здравјето и среќата, а потоа доаѓаат љубовта и успехот. Kога станува збор пак за музичката кариера, Ветерова вели дека сака да го реализира концертот во Беркле.

ФОТО:  Aња Ветерова не е веќе мало девојче

ФОТО: Aња Ветерова не е веќе мало девојче

Малата Ања Ветерова веќе порасна, па прослави роденден на Халкидики од кадеобјави и провокативни фотки. За „хаштаг“ таа откри дека најважно и е здравјето и среќата, а потоа доаѓаат љубовта и успехот. Kога станува збор пак за музичката кариера, Ветерова вели дека сака да го реализира концертот во Беркле.

ФОТО: Не е веќе мало девојче - Се разголе Ања Ветерова

ФОТО: Не е веќе мало девојче - Се разголе Ања Ветерова

Малата Ања Ветерова веќе порасна, па прослави роденден на Халкидики од кадеобјави и провокативни фотки. За „хаштаг“ таа откри дека најважно и е здравјето и среќата, а потоа доаѓаат љубовта и успехот. Kога станува збор пак за музичката кариера, Ветерова вели дека сака да го реализира концертот во Беркле. ____________________________________________________________________________

Подалеку од секојдневието: Ања Ветерова славеше роденден на Халкидики, a oва се нејзините скромни желби

Подалеку од секојдневието: Ања Ветерова славеше роденден на Халкидики, a oва се нејзините скромни желби

фото: Принтскрин/инстаграм/ањаветерова Родендените се посебен период од нашиот живот, па вообичаено ги славиме со најмилите и најблиските. Македонската пејачка деновие го славеше својот роденден. Taa ги почасти фановите со неколку фотографии во бикини на плажа, а и неколку пати го најави својот роденден Прво, објави фотографија во бикини од плажа,