притисни ентер »

(ФОТО Галерија) Во оваа земја сите жители се познаваат, децата никој не ги чува, не плаќаат греење, а немаат ни војска: Тие го гледаат доброто во секој човек!

(ФОТО Галерија) Во оваа земја сите жители се познаваат, децата никој не ги чува, не плаќаат греење, а немаат ни војска: Тие го гледаат доброто во секој човек!

Жителите на Исланд имаат сајт кој содржи податоци кои датираат уште од 18. век, за сите роднински врски во оваа земја. Ако се вљубите, прво проверете милиот да не ви е далечен роднина… Исланд е мала земја во која живеат само околу 360.000 жители. Сите жители меѓусебно се познаваат, така што нема потреба да заклучувате врата кога ќе одите некаде и лесно

(ФОТО Галерија) Во оваа земја сите жители се познаваат, децата никој не ги чува, не плаќаат греење, а немаат ни војска: Тие во доброто во секој човек!

(ФОТО Галерија) Во оваа земја сите жители се познаваат, децата никој не ги чува, не плаќаат греење, а немаат ни војска: Тие во доброто во секој човек!

Жителите на Исланд имаат сајт кој содржи податоци кои датираат уште од 18. век, за сите роднински врски во оваа земја. Ако се вљубите, прво проверете милиот да не ви е далечен роднина… Исланд е мала земја во која живеат само околу 360.000 жители. Сите жители меѓусебно се познаваат, така што нема потреба да заклучувате врата кога ќе одите некаде и лесно

5 модели на панталони што летово ќе бидат попопуларни од фустанчињата и здолништата

5 модели на панталони што летово ќе бидат попопуларни од фустанчињата и здолништата

Голем број жени за време на летните месеци ги туркаат своите панталони во задниот дел од шкафот, но изгледа дека оваа година правилата се менуваат. Летните панталони овозможуваат голем број модни комбинации кои ќе ве разладуваат, но и ќе направат да се чувствувате удобно. Секако, треба да ги одберете оние материјали и модели кои ќе ѝ дозволат на вашата

Обожавателот во транс: Џеј Ло му игра во скут (ВИДЕО)

Обожавателот во транс: Џеј Ло му игра во скут (ВИДЕО)

Славната пејачка веќе на првите концерти им приреди на фановите посебни изненадувања. View this post on Instagram Me and mine ❤️ #postshow A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on Jun 10, 2019 at 11:05am PDT Прво ги воодушеви со дуетот што го испеа со ќерка си , а сега на Инстаграм се појави снимка на која ЏејЛо на еден фан , кого случајно го избрала