притисни ентер »

Сопругата на Михаел ја крие вистината за легендарниот возач на Формула 1, тврди поранешниот менаџер на Шумахер

Сопругата на Михаел ја крие вистината за легендарниот возач на Формула 1, тврди поранешниот менаџер на Шумахер

Вили Вебер, поранешниот менаџер на Михаел Шумахер, ги изненади сите тврдејќи дека сопругата на легендарниот возач на Формула 1, Корина Шумахер, ја крие вистината за неговото здравје. Седумкратниот шампион на „најбрзиот циркус во светот“ се здоби со тешки повреди на главата кон крајот на декември 2013 година по скијачката несреќа на француските Алпи

Сопругата на Михаел ја крие вистината за легендарниот возач на Формула 1, тврди поранешниот менаџер на Шумахер

Сопругата на Михаел ја крие вистината за легендарниот возач на Формула 1, тврди поранешниот менаџер на Шумахер

Вили Вебер, поранешниот менаџер на Михаел Шумахер, ги изненади сите тврдејќи дека сопругата на легендарниот возач на Формула 1, Корина Шумахер, ја крие вистината за неговото здравје. Седумкратниот шампион на „најбрзиот циркус во светот“ се здоби со тешки повреди на главата кон крајот на декември 2013 година по скијачката несреќа на француските Алпи

Сопругата на Михаел ја крие вистината за легендарниот возач на Формула 1, тврди поранешниот менаџер на Шумахер

Сопругата на Михаел ја крие вистината за легендарниот возач на Формула 1, тврди поранешниот менаџер на Шумахер

Вили Вебер, поранешниот менаџер на Михаел Шумахер, ги изненади сите тврдејќи дека сопругата на легендарниот возач на Формула 1, Корина Шумахер, ја крие вистината за неговото здравје. Седумкратниот шампион на „најбрзиот циркус во светот“ се здоби со тешки повреди на главата кон крајот на декември 2013 година по скијачката несреќа на француските Алпи

Сопругата на Шумахер конечно со детали за состојбата по тешката несреќа

Сопругата на Шумахер конечно со детали за состојбата по тешката несреќа

Поминаа скоро шест години од кобната скијачка несреќа на Михаел Шумахер по која германскиот пилот се наоѓа врзан за болнички кревет. Првпат откако се случи несреќата, во јавноста зборуваше неговата сопруга Корина која рече: „Ние се обидуваме на секој начин да му помогнеме, во тоа може да бидете сигурни. Зошто е цела оваа тишина околу неговата состојба

Сопругата на Шумахер конечно со детали за состојбата по тешката несреќа

Сопругата на Шумахер конечно со детали за состојбата по тешката несреќа

Поминаа скоро шест години од кобната скијачка несреќа на Михаел Шумахер по која германскиот пилот се наоѓа врзан за болнички кревет. Првпат откако се случи несреќата, во јавноста зборуваше неговата сопруга Корина која рече: „Ние се обидуваме на секој начин да му помогнеме, во тоа може да бидете сигурни. Зошто е цела оваа тишина околу неговата состојба

Сопругата на Шумахер го прекина молкот шест години по несреќата

Сопругата на Шумахер го прекина молкот шест години по несреќата

Сопругата на Шумахер го прекина молкот шест години по несреќата Поминаа скоро шест години од кобната скијачка несреќа на Михаел Шумахер по која германскиот пилот се наоѓа врзан за болнички кревет. Првпат откако се случи несреќата, во јавноста зборуваше неговата сопруга Корина која рече: „Ние се обидуваме на секој начин да му помогнеме, во тоа може

Шест години по несреќата: Сопругата на Шумахер го прекина молкот и еве што кажа

Шест години по несреќата: Сопругата на Шумахер го прекина молкот и еве што кажа

Поминаа скоро шест години од кобната скијачка несреќа на Михаел Шумахер по која германскиот пилот се наоѓа врзан за болнички кревет. Првпат откако се случи несреќата, во јавноста зборуваше неговата сопруга Корина која рече: -Ние се обидуваме на секој начин да му помогнеме, во тоа може да бидете сигурни. Зошто е цела оваа тишина околу неговата состојба

Сопругата на Шумахер го прекина молкот шест години по несреќата

Сопругата на Шумахер го прекина молкот шест години по несреќата

Поминаа скоро шест години од кобната скијачка несреќа на Михаел Шумахер по која германскиот пилот се наоѓа врзан за болнички кревет. Првпат откако се случи несреќата, во јавноста зборуваше неговата сопруга Корина која рече: „Ние се обидуваме на секој начин да му помогнеме, во тоа може да бидете сигурни. Зошто е цела оваа тишина околу неговата состојба

Поранешниот менаџер на Шумахер: Тоа не може да биде крај!

Поранешниот менаџер на Шумахер: Тоа не може да биде крај!

На 29 декември 2013 година, во скијачка несреќа на француските Алпи , Ком де ла Саулир, Шумахер  се здоби со тешка повреда на мозокот кога паднал и удрил во карпа додека скијал по необележана патека. Лекарите рекоа дека тој скоро сигурно ќе умрел доколку не носел кацига. Поранешниот возач на Формула 1 потоа падна во индуцирана кома. Од 9 септември

Поранешниот менаџер на Шумахер обвинува: Сопругата ја крие вистината, затоа не ми дозволува да го посетам

Поранешниот менаџер на Шумахер обвинува: Сопругата ја крие вистината, затоа не ми дозволува да го посетам

Поранешниот менаџер на Михаел Шумахер, Вили Вебер ја обвини сопругата на Германецот дека ја крие вистината за здравствената состојба на седумкратниот светски шампион и затоа не му дозволува да го посети својот добар пријател. Михаел Шумахер во декември 2013 година имаше скијачка несреќа на Алпите и заработи повреда на главата. И покрај тоа што поминаа

Пријател на Шумахер: Жена му на Михаел лаже за неговата состојба!

Пријател на Шумахер: Жена му на Михаел лаже за неговата состојба!

Вилхелм Вебер, екс-менаџерот на Ф1 пилотот, Михаел Шумахер вели дека сопругата на Михаел, Корина ја крие вистината за неговата здравствена состојба. Вебер за „Дејли мејл“ изјави дека му е жал што не може да го посети пријателот, затоа што тоа не го дозволува Корина. „Знам дека на Михаел му е тешко, но не знам дали има направено било каков напредок

Вебер: Сопругата на Шумахер не дава да го видам, се плаши дека ќе ја откријам вистината

Вебер: Сопругата на Шумахер не дава да го видам, се плаши дека ќе ја откријам вистината

Поранешниот менаџер на Михаел Шумахер, Вили Вебер ги изненади сите кога кажа дека сопругата на легендарниот возач од Формула 1 ја крие вистината речиси шест години. Седумкратниот светски шампион доживеал страшна повреда на мозокот во 2013 година при падз време на скијање. Вебер тврди дека Корина се обидува да ги спречи пријателите да го видат Шумахер,

Сериозни обвинувања кон сопругата на Шумахер: „Не дава никој да го види, се плаши дека ќе биде откриена вистината“!

Сериозни обвинувања кон сопругата на Шумахер: „Не дава никој да го види, се плаши дека ќе биде откриена вистината“!

Сериозни обвинувања кон сопругата на Шумахер: „Не дава никој да го види, се плаши дека ќе биде откриена вистината“! Поранешниот менаџер на Михаел Шумахер, Вили Вебер ги изненади сите кога кажа дека сопругата на легендарниот возач од Формула 1 ја крие вистината речиси шест години. Седумкратниот светски шампион доживеал страшна повреда на мозокот во

Пријател на Шумахер: Жена му на Михаел лаже за неговата состојба!

Пријател на Шумахер: Жена му на Михаел лаже за неговата состојба!

Вилхелм Вебер, екс-менаџерот на Ф1 пилотот, Михаел Шумахер вели дека сопругата на Михаел, Корина ја крие вистината за неговата здравствена состојба. Вебер за „Дејли мејл“ изјави дека му е жал што не може да го посети пријателот, затоа што тоа не го дозволува Корина. „Знам дека на Михаел му е тешко, но не знам дали има направено било каков напредок

Тешки обвинувања за Корина Шумахер, ја крие вистинската состојба на Михаел

Тешки обвинувања за Корина Шумахер, ја крие вистинската состојба на Михаел

Поранешниот менаџер на седумкратниот Формула 1 шампион упати јавни критики за сопругата на Шумахер. Седумкратниот Формула 1 шампион, Михаел Шумахер во 2013 година доживеа тешка повреда на главата за време на падот додека скијаше на француските Алпи. Менаџерот кој се грижеше за кариерата на Михаел, Вили Вебер, јавно ја нападна сопругата на Михаел, Корина

„Сопругата на Шумахер не дава никој да го види зашто се плаши дека ќе биде откриена вистината“

„Сопругата на Шумахер не дава никој да го види зашто се плаши дека ќе биде откриена вистината“

Поранешниот менаџер на Михаел Шумахер, Вили Вебер ги изненади сите кога кажа дека сопругата на легендарниот возач од Формула 1 ја крие вистината речиси шест години. Седумкратниот светски шампион доживеал страшна повреда на мозокот во 2013 година при падз време на скијање. Вебер тврди дека Корина се обидува да ги спречи пријателите да го видат Шумахер,

Поранешниот менаџер на Шумахер: Неговата сопруга се плаши дека ќе ја откријам вистината

Поранешниот менаџер на Шумахер: Неговата сопруга се плаши дека ќе ја откријам вистината

Поранешниот менаџер на Михаел Шумахер, Вили Вебер ги изненади сите со тврдењето дека сопругата на легендарниот возач во Формула 1 ја крие вистината скоро шест години по несреќата. Седумкратниот светски шампион претрпе тешка повреда на мозокот во 2013 година при падот за време на скијањето. Вили Вебер изјави дека сопругата на Михаел, Коринаг го спречува

Менаџерот на Шумахер тврди дека неговата сопругата ја крие вистината од јавноста

Менаџерот на Шумахер тврди дека неговата сопругата ја крие вистината од јавноста

Корина неодамна зборуваше за магазинот „She“ за тоа колку ѝ значи нејзиниот сопруг. Поранешниот менаџер на Михаел Шумахер, на кого му е забрането да го посетува легендарниот возач на Формула 1, Вилхелм Вебер тврди дека сопругата на Шумахер, Корина ја крие од јавноста вистината за неговата здравствена состојба, како и дека се плаши да не излезе сè на