притисни ентер »

ОВА НИКОЈ НЕ ГО ОЧЕКУВАШЕ: СО ЕДНА СЛИКА КИМ КАРДАШИЈАН ГО ШОКИРА СВЕТОТ (фото)

ОВА НИКОЈ НЕ ГО ОЧЕКУВАШЕ: СО ЕДНА СЛИКА КИМ КАРДАШИЈАН ГО ШОКИРА СВЕТОТ (фото)

Старлетата Ким Кардашијан (40) објави фотографија на која позира со своите деца и Канје Вест (40) со кого е во процес на развод. Старлетата му го честиташе роденденот на раперот, а пораката што ја напиша покрај фотографијата збуни стотици илјади луѓе на Инстаграм. „Среќен ти роденден. Ќе те сакам целиот живот“, напишала Ким. Фотографијата им се допадна

Ким Кардашијан ги стаписа сите со нејзината роденденска честитка за Кание Вест(фото)

Ким Кардашијан ги стаписа сите со нејзината роденденска честитка за Кание Вест(фото)

Целиот свет се разнежни откако Ким Кардашијан објави семејна фотографија заедно со Каније Вест и нивните четири деца со која му го честиташе 40 тиот роденден. „Среќен ти роденден. Ќе те сакам целиот живот“, напишала Ким под сликата и ги разбранува сите таблоиди кои почнаа да се прашуваат дали можеби се предомислила за одликата за разводот и сега се

НЕЈЗИНАТА НОВА ФОТОГРАФИЈА ГО ЗБУНИ ЦЕЛИОТ СВЕТ: Што сака да каже Ким Кардашијан?

НЕЈЗИНАТА НОВА ФОТОГРАФИЈА ГО ЗБУНИ ЦЕЛИОТ СВЕТ: Што сака да каже Ким Кардашијан?

Старлетата Ким Кардашијан (40) објави фотографија на која позира со своите деца и Канје Вест (40) со кого е во процес на развод. Старлетата му го честиташе роденденот на раперот, а пораката што ја напиша покрај фотографијата збуни стотици илјади луѓе на Инстаграм. „Среќен ти роденден. Ќе те сакам целиот живот“, напишала Ким. View this post on Instagram

НЕЈЗИНАТА НОВА ФОТОГРАФИЈА ГО ЗБУНИ ЦЕЛИОТ СВЕТ: Што сака да каже Ким Кардашијан?

НЕЈЗИНАТА НОВА ФОТОГРАФИЈА ГО ЗБУНИ ЦЕЛИОТ СВЕТ: Што сака да каже Ким Кардашијан?

Старлетата Ким Кардашијан (40) објави фотографија на која позира со своите деца и Канје Вест (40) со кого е во процес на развод. Старлетата му го честиташе роденденот на раперот, а пораката што ја напиша покрај фотографијата збуни стотици илјади луѓе на Инстаграм. „Среќен ти роденден. Ќе те сакам целиот живот“, напишала Ким. View this post on Instagram

Ким објави фотографија со Канје, пораката што ја напиша го збуни целиот свет ФОТО

Ким објави фотографија со Канје, пораката што ја напиша го збуни целиот свет ФОТО

Ким објави фотографија со Канје, пораката што ја напиша го збуни целиот свет ФОТО Старлетата Ким Кардашијан (40) објави фотографија на која позира со своите деца и Канје Вест (40) со кого е во процес на развод. Старлетата му го честиташе роденденот на раперот, а пораката што ја напиша покрај фотографијата збуни стотици илјади луѓе на Инстаграм. „Среќен

(Фото) Ќе те сакам додека сум жива: Ким Кардашијан среде развод му изјави љубов на Канје Вест

(Фото) Ќе те сакам додека сум жива: Ким Кардашијан среде развод му изјави љубов на Канје Вест

Риjалити sвездата Ким Кардашијан неодамна откри дека не ѝ е лесно што се разведува од славниот рапер Канје Вест. Откако пред неколку дена заплака пред камерата признавајќи дека таа е виновна за колапсот на нејзиниот брак, реши јавно да му го честита роденденот на својот веќе поранешен сопруг. Ким најпрво на својот Инстаграм профил објави фотографија

(Фото) Ќе те сакам додека сум жива: Ким Кардашијан  среде развод му изјави љубов на Канје Вест

(Фото) Ќе те сакам додека сум жива: Ким Кардашијан среде развод му изјави љубов на Канје Вест

Риjалити sвездата Ким Кардашијан неодамна откри дека не ѝ е лесно што се разведува од славниот рапер Канје Вест. Откако пред неколку дена заплака пред камерата признавајќи дека таа е виновна за колапсот на нејзиниот брак, реши јавно да му го честита роденденот на својот веќе поранешен сопруг. Ким најпрво на својот Инстаграм профил објави фотографија

(Фото) Ким го збуни целиот свет со последната објава на Инстаграм

(Фото) Ким го збуни целиот свет со последната објава на Инстаграм

Ким Кардашиан објави фотогфраија на која позира со своите деца и со Канје Вест со кој е во процес на развод. Старлетата му го честиташе роденденот на раперот, а пораката која таа ја напиша ги збуни корисниците на Инстаграм. -Среќен роденден. Ќе те сакам целиот мој живот, напиша Ким. Сликата за само половина час собра повеќе од милион лајкови, а илјадници

Ким му го честиташе роденденот на Канје, обожавателите збунети: Не можеше да смислиш почудна честитка?

Ким му го честиташе роденденот на Канје, обожавателите збунети: Не можеше да смислиш почудна честитка?

Ким Кардашијан објави фотографија на која позира со своите деца и Канје Вест со кого е во процес на развод. Ријалити ѕвезадата му го честиташе роденденот на раперот, а пораката која стоеше во описот на фотографијата ги збуни нејзините бројни обожаватели. View this post on Instagram A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) „Среќен роденден

Се разведуваат, а нејзината објава на Инстаграм ги збунила сите обожаватели

Се разведуваат, а нејзината објава на Инстаграм ги збунила сите обожаватели

Ким Кардашијан на Инстаграм сподели објава која ја посвети на раперот и нејзин сопруг Каније Вест од кого се разведува, со која ги збуни нејзините обожаватели. “Среќен ти роденден. Ќе те сакам цел живот”, напиша ријалити ѕвездата под заедничката фотографија со Канје и нивните деца. Јавноста беше изненадена од нејзината честитка до раперот за 44-от

Ким Кардашијан среде разводот изненади со емотивна порака за Канје Вест: „Ќе те сакам додека сум жива“

Ким Кардашијан среде разводот изненади со емотивна порака за Канје Вест: „Ќе те сакам додека сум жива“

фото: АП/ Ричард схотвел Не престанува да се зборува за разводот на ријалити ѕвездата Ким Кардашијан и раперот Кание Вест, а сега таа ги збуни сите со емотивна честитка за неговиот роденден, и покрај скандалите и понижувањата што ги претрпеа. – Среќен роденден! Ќе те сакам додека сум жива – напиша таа на социјалните мрежи покрај семејната слика, што

Се разведуваат, а нејзината објава на Инстаграм ги збунила сите обожаватели

Се разведуваат, а нејзината објава на Инстаграм ги збунила сите обожаватели

Ким Кардашијан на Инстаграм сподели објава која ја посвети на раперот и нејзин сопруг Каније Вест од кого се разведува, со која ги збуни нејзините обожаватели. “Среќен ти роденден. Ќе те сакам цел живот”, напиша ријалити ѕвездата под заедничката фотографија со Канје и нивните деца. Јавноста беше изненадена од нејзината честитка до раперот за 44-от

Ким Кардашијан сподели нов семеен портрет без отуѓениот сопруг Канје

Ким Кардашијан сподели нов семеен портрет без отуѓениот сопруг Канје

Ким Кардашијан Вест на својот Инстаграм-профил сподели нова црно-бела фотографија семеен портрет без нејзиниот отуѓен сопруг Канје Вест. На фотографијата, дел од професионална фотосесија на ѕвездата на Keeping Up with the Kardashians , таа позира со своите четири деца. Ким може да се види како го држи синот Псалм, кој е роден во мај 2019 година,  седумгодишната

Ќе те сакам додека сум жива: Ким Кардашијан шокира со емотивната роденденска честитка среде развод

Ќе те сакам додека сум жива: Ким Кардашијан шокира со емотивната роденденска честитка среде развод

Риjалити sвездата и славниот рапер се разведуваат, а Ким Кардашијан изгледа дека тешко се справува со тоа. Иако со месеци се чинеше како разводот на Ким Кардашијан и Канје Вест да оди без препреки, во последно време старлетата не крие дека не ѝ е лесно. Мајката на четири деца заплака пред камерата бидејќи нејзиниот брак заврши и призна дека се обвинува

Ким Кардашијан ги збуни фановите – среде развод јавно му изјави љубов на Канје за роденденот

Ким Кардашијан ги збуни фановите – среде развод јавно му изјави љубов на Канје за роденденот

Додека гласините за врската помеѓу Канје и Ирина Шајк не стивнуваат, Ким јавно му изјави љубов на поранешниот партнер, по повод неговиот роденден: „Ќе те сакам за цел живот“, напиша таа на Инстаграм откако ја видовме како плаче за разделбата. Канје Вест вчера (8-ми јуни 2021) го прослави 40-иот роденден, а по тој повод на социјалните мрежи се огласија

Изјавата на Ким Кардашијан дека доживотно ќе го сака Канје Вест го збуни сите (ФОТО)

Изјавата на Ким Кардашијан дека доживотно ќе го сака Канје Вест го збуни сите (ФОТО)

Ким Кардашијан му го честита роденденот на Канје Вест , со кого се разведува (да, добро прочитавте!) објавувајќи заедничка фотографија на својот инстаграм-профил, на која позираат со своите четири деца. И не само тоа, ријалити-ѕвездата покрај неа му порача дека ќе го сака до крајот на животот! Разбирате зошто се збунети голем број следбеници на Ким,