притисни ентер »

Меган Маркл не пропушта можност да го нападне британското кралско семејство

Меган Маркл не пропушта можност да го нападне британското кралско семејство

Не стивнуваат превирањата на британскиот двор, за кои најголемата одговорност ја има Меган Маркл, која постојано го напаѓа кралското семејство, а сега е прашање дали таа ќе замине во Британија за прослава на божикните празници или принцот ќе патува сам и дали евентуално ќе може со себе да го земе синот Арчи Пред десет месеци Меган Маркл го напушти

Меган Маркл не пропушта можност да го нападне британското кралско семејство

Меган Маркл не пропушта можност да го нападне британското кралско семејство

Не стивнуваат превирањата на британскиот двор, за кои најголемата одговорност ја има Меган Маркл, која постојано го напаѓа кралското семејство, а сега е прашање дали таа ќе замине во Британија за прослава на божикните празници или принцот ќе патува сам и дали евентуално ќе може со себе да го земе синот Арчи Пред десет месеци Меган Маркл го напушти

Принцот Хари се враќа во кралската палата, НО БЕЗ МЕГАН?!

Принцот Хари се враќа во кралската палата, НО БЕЗ МЕГАН?!

Принцот и војвотката од Сасекс, Хари и Меган Маркл, доброволно ја напуштија палатата, за да започнат едноставен живот. За време на овие месеци, странските медиуми пишуваа дека односот помеѓу Меган и членовите на кралското семејство е напнат, а ова никој никогаш јавно не го демантираше. Но сега, се вели дека Хари планира да се врати за прославите во

Принцот Хари се враќа во кралската палата, НО БЕЗ МЕГАН?!

Принцот Хари се враќа во кралската палата, НО БЕЗ МЕГАН?!

Принцот и војвотката од Сасекс, Хари и Меган Маркл, доброволно ја напуштија палатата, за да започнат едноставен живот. За време на овие месеци, странските медиуми пишуваа дека односот помеѓу Меган и членовите на кралското семејство е напнат, а ова никој никогаш јавно не го демантираше. Но сега, се вели дека Хари планира да се врати за прославите во

(ФОТО) Ќе успеат ли да ги раздвојат? Принцот Хари се враќа во дворецот, но Меган не е со него!

(ФОТО) Ќе успеат ли да ги раздвојат? Принцот Хари се враќа во дворецот, но Меган не е со него!

Откако со неговата сопруга Меган Маркл и синот Арчи се пресели од Велика Британија најпрво во Канада, а потоа во Лос Ангелес, каде го купија својот нов дом, се чини дека принцот Хари повторно се враќа во дворецот. Според Us Weekly, се’ поизвесно е дека принцот Хари се подготвува да замине дома за да го помине Божиќ со кралицата Елизабета Втора и другите

Принцот Хари сака неговиот син да има детство какво што тој отсекогаш посакувал

Принцот Хари сака неговиот син да има детство какво што тој отсекогаш посакувал

36-годишниот принц Хари, војводата од Сасекс, е татко на 17-месечниот син Арчи Харисон Маунтбатен-Виндзор – кого го има со неговата сопруга Меган, војвотката од Сасекс – и откако семејството се пресели од Велика Британија во Калифорнија, извори блиски до парот велат дека Хари сака Арчи да има приватно воспитување. Инсајдер објасни за списанието „Пипл“:

Принцот Хари сака неговиот син да има детство какво што тој отсекогаш посакувал

Принцот Хари сака неговиот син да има детство какво што тој отсекогаш посакувал

36-годишниот принц Хари, војводата од Сасекс, е татко на 17-месечниот син Арчи Харисон Маунтбатен-Виндзор – кого го има со неговата сопруга Меган, војвотката од Сасекс – и откако семејството се пресели од Велика Британија во Калифорнија, извори блиски до парот велат дека Хари сака Арчи да има приватно воспитување. Инсајдер објасни за списанието „Пипл“:

Принцот Хари сака неговиот син да има детство какво што тој отсекогаш посакувал

Принцот Хари сака неговиот син да има детство какво што тој отсекогаш посакувал

36-годишниот принц Хари, војводата од Сасекс, е татко на 17-месечниот син Арчи Харисон Маунтбатен-Виндзор – кого го има со неговата сопруга Меган, војвотката од Сасекс – и откако семејството се пресели од Велика Британија во Калифорнија, извори блиски до парот велат дека Хари сака Арчи да има приватно воспитување. Инсајдер објасни за списанието „Пипл“: