притисни ентер »

Ви ја претставуваме Саша Лус, руски топ-модел и новата муза на Лик Бесон (ФОТО)

Ви ја претставуваме Саша Лус, руски топ-модел и новата муза на Лик Бесон (ФОТО)

Преубавата руска манекенка штотуку започна филмска кариера, но веќе сонува да освои Оскар за главна женска улога! Уште еден холивудски трилер со руски шпиони ќе ги полни кината ова лето, а во главната улога е 27-годишна Русинка од Магадан. Во друштво на филмски ѕвезди како Хелен Мирен, Силиан Марфи и Лук Еванс, Саша Лус ја толкува улогата на агент