притисни ентер »

Хари и Меган Маркл се преселија во Лос Анџелес

Хари и Меган Маркл се преселија во Лос Анџелес

Принцот Хари и неговата сопруга Меган ја напуштија Канада и се преселија во Лос Анџелес, САД, каде што планираат постојано живеалиште, откако за кусо време ќе се повлечат од кралските должности. Како што пренесува „Сан“, тие двајца со приватен лет отишле во Лос Анџелес. Гласноговорникот на принц Хари одби да ги коментира тие написи. Хари и Меган официјално

НОВА ПРЕСЕЛБА: Хари и Меган Маркл од Канада заминаа во Лос Анџелес

НОВА ПРЕСЕЛБА: Хари и Меган Маркл од Канада заминаа во Лос Анџелес

Принцот Хари и неговата сопруга Меган ја напуштија Канада и се преселија во Лос Анџелес, САД, каде што планираат постојано живеалиште, откако за кусо време ќе се повлечат од кралските должности. Како што пренесува „Сан“, тие двајца со приватен лет отишле во Лос Анџелес. Гласноговорникот на принц Хари одби да ги коментира тие написи. Хари и Меган

Хари и Меган Маркл се преселија во Лос Анџелес

Хари и Меган Маркл се преселија во Лос Анџелес

Хари и Меган Маркл се преселија во Лос Анџелес Принцот Хари и неговата сопруга Меган ја напуштија Канада и се преселија во Лос Анџелес, САД, каде што планираат постојано живеалиште, откако за кусо време ќе се повлечат од кралските должности. Како што пренесува „Сан“, тие двајца со приватен лет отишле во Лос Анџелес. Гласноговорникот на принц Хари одби

Принцот Хари добил строга наредба од сопругата Меган – нема патување во Лондон!

Принцот Хари добил строга наредба од сопругата Меган – нема патување во Лондон!

фото:профимедиа Британскиот принц Чарлс е потврдено дека се заразил со коронавирус пред скоро две недели, откако имал контакт со заразениот принц Алберт од Монако. Чарлс е во изолација во замокот Балморал во Шкотска, заедно со неговата сопруга Камила, која е негативна за вирусот. Во кралството владее вознемиреност и страв, а истото чувство го дели

Хари и Меган Маркл се преселија во Лос Анџелес

Хари и Меган Маркл се преселија во Лос Анџелес

САД – Принцот Хари и неговата сопруга Меган ја напуштија Канада и се преселија во Лос Анџелес, САД, каде што планираат постојано живеалиште, откако за кусо време ќе се повлечат од кралските должности. Како што пренесува „Сан“, тие двајца со приватен лет отишле во Лос Анџелес. Гласноговорникот на принц Хари одби да ги коментира тие написи. Хари и Меган

Зошто Меган Маркл го натера принцот Хари да се преселат повторно - сега во Лос Анџелес?

Зошто Меган Маркл го натера принцот Хари да се преселат повторно - сега во Лос Анџелес?

Бебето Арчи ќе расте во близина на својота баба Дориа, а Меган ќе биде блиску до холивудските агенти и ПР експерти. Меган Маркл и принцот Хари пред да бидат затворени границите поради пандемијата со приватен џет од Канада заминаа за Калифорнија. --> Според магазинот Sun парот трајно се пресели, бидејќи Меган сакала нов дом блиску до Холивуд. Тие веќе

Хари и Меган Маркл се преселија во Лос Анџелес

Хари и Меган Маркл се преселија во Лос Анџелес

Принцот Хари и неговата сопруга Меган ја напуштија Канада и се преселија во Лос Анџелес, САД, каде што планираат постојано живеалиште, откако за кусо време ќе се повлечат од кралските должности. Како што пренесува „Сан“, тие двајца со приватен лет отишле во Лос Анџелес. Гласноговорникот на принц Хари одби да ги коментира тие написи. Хари и Меган официјално

Хари и Меган Маркл се преселија во Лос Анџелес

Хари и Меган Маркл се преселија во Лос Анџелес

Принцот Хари и неговата сопруга Меган ја напуштија Канада и се преселија во Лос Анџелес, САД, каде што планираат постојано живеалиште, откако за кусо време ќе се повлечат од кралските должности. Како што пренесува „Сан”, тие двајца со приватен лет отишле во Лос Анџелес. Гласноговорникот на принц Хари одби да ги коментира тие написи. Хари и Меган официјално

Меган и Хари заминаа од Канада: Еве каде престојуваат сега

Меган и Хари заминаа од Канада: Еве каде престојуваат сега

Меган Маркл и принцот Хари заминале од нивниот дом во Ванкувер и сега се во САД, поточно во Лос Анџелес, каде Меган има свој дом. Засега, наводно се изолирани бидејќи патувале во време на пандемија. Иако тие од почетокот најавуваа дека ќе заминат во Канада, всушност, според нивните планови, сакале трајно да се сместат во Лос Анџелес. Таму Меган има

Меган му забранила на Хари да го посети принцот Чарлс , заразен со коронавирус

Меган му забранила на Хари да го посети принцот Чарлс , заразен со коронавирус

Чарлс, според „Дејли меил“, во моментов има само благи симптоми и се разболел две недели по средбата со принцот Алберт од Монако, кој исто така е заразен со вирусот КОВИД-19. Меган Маркл беше особено загрижена поради појава на зараза во британското кралско семејство - со оглед на тоа дека принцот Хари и таа престојувале на канадскиот остров Ванкувер

Чарлс има коронавирус, Меган му забранила на Хари да го посети

Чарлс има коронавирус, Меган му забранила на Хари да го посети

Откако принцот Чарлс (71) дознал дека е позитивен за коронавирус, тој и неговата сопруга Камила се во самоизолација на имотот Балморал во Шкотска. Чарлс, пишува „Дејли мејл“, има само благи симптоми, и се разболел две недели по средбата со принцот Алберт од Монако, кој исто така е заразен со вирусот ковид-19. Меган Маркл била особено загрижена поради

Чарлс има коронавирус, Меган му забранила на Хари да го посети

Чарлс има коронавирус, Меган му забранила на Хари да го посети

Откако принцот Чарлс (71) дознал дека е позитивен за коронавирус, тој и неговата сопруга Камила се во самоизолација на имотот Балморал во Шкотска. Чарлс, пишува „Дејли мејл“, има само благи симптоми, и се разболел две недели по средбата со принцот Алберт од Монако, кој исто така е заразен со вирусот ковид-19. Меган Маркл била особено загрижена поради

Чарлс има коронавирус, Меган му забранила на Хари да го посети

Чарлс има коронавирус, Меган му забранила на Хари да го посети

Откако принцот Чарлс (71) дознал дека е позитивен за коронавирус, тој и неговата сопруга Камила се во самоизолација на имотот Балморал во Шкотска. Чарлс, пишува „Дејли мејл“, има само благи симптоми, и се разболел две недели по средбата со принцот Алберт од Монако, кој исто така е заразен со вирусот ковид-19. Меган Маркл била особено загрижена поради

Меган му забрани на Хари да го посети принцот Чарлс

Меган му забрани на Хари да го посети принцот Чарлс

Откако принцот Чарлс (71) дознал дека е позитивен за коронавирус, тој и неговата сопруга Камила се во самоизолација на имотот Балморал во Шкотска. Чарлс, пишува „Дејли мејл“, има само благи симптоми, и се разболел две недели по средбата со принцот Алберт од Монако, кој исто така е заразен со вирусот ковид-19. Меган Маркл била особено загрижена поради

Меган му забранила на Хари да го посети принцот Чарлс

Меган му забранила на Хари да го посети принцот Чарлс

Откако принцот Чарлс (71) дознал дека е позитивен за коронавирус, тој и неговата сопруга Камила се во самоизолација на имотот Балморал во Шкотска. Чарлс, пишува „Дејли мејл“, има само благи симптоми, и се разболел две недели по средбата со принцот Алберт од Монако, кој исто така е заразен со вирусот ковид-19. Меган Маркл била особено загрижена поради