притисни ентер »

Прва фотографија од бебето на Кардашијан, го крстија Псалм

Прва фотографија од бебето на Кардашијан, го крстија Псалм

Ким Кардашијан ја сподели првата фотографија од нејзиното четврто дете со Kанје Вест и соопшти дека синот ќе се вика Псалм. 38-годишната ѕвезда од реалните шоуа со популарниот музичар ги имаат и ќерката Норт (5), синот Сеинт (3) и ќерката Чикаго која има само 15 месеци. Името Псалм е од еврејско потекло и значи песна.