притисни ентер »

За овие три хороскопски знаци 2021 ќе е најтешка година

За овие три хороскопски знаци 2021 ќе е најтешка година

Припадниците на овие три хороскопски знаци ќе имаат голем број ограничувања во остварувањето на своите амбиции. Позицијата на планетите ќе влијае лошо на нивното поле на комуникација, затоа се можни многубројни несогласувања. Рак Ќе направите голем број грешки и конкурентите лесно ќе го почувствуваат мирисот на вашиот неуспех. Ќе ви треба многу сила

Среќа во љубовта, деловен успех и нови искуства: Месечен хороскоп за февруари 2021-ва

Среќа во љубовта, деловен успех и нови искуства: Месечен хороскоп за февруари 2021-ва

Среќа во љубовта, деловен успех и нови искуства: Месечен хороскоп за февруари 2021-ва Без разлика дали станува збор за пари, љубов или деловен успех, 2021 година им носи среќа на повеќето хороскопски знаци! Овој месец ќе го означи период на прогрес и визионерско размислување. Вниманието најмногу ќе биде насочено на хуманитарни прашања, технолошки напредок

За три хороскопски знаци 2021 ќе биде најтешка година

За три хороскопски знаци 2021 ќе биде најтешка година

ИЗВОР Скопје24 | јануари 13, 2021 Припадниците на овие три хороскопски знаци ќе имаат голем број ограничувања во остварувањето на своите амбиции. Позицијата на планетите ќе влијае лошо на нивното поле на комуникација, затоа се можни многубројни несогласувања. Рак Ќе направите голем број грешки и конкурентите лесно ќе го почувствуваат мирисот на вашиот

Ѕвездите откриваат – Овие хороскопски знаци нема да имаат премногу среќа во   2021 година

Ѕвездите откриваат – Овие хороскопски знаци нема да имаат премногу среќа во 2021 година

Astro&Horoscope Ѕвездите откриваат – Овие хороскопски знаци нема да имаат премногу среќа во 2021 година јануари 13, 2021 Share Сподели на Фејсбук Сподели на Твитер Pinterest Е-пошта Близнаци Овој знак има „лажно смирена“ страна, но кога ќе се налутат, сфаќате дека тоа е само илузија. Токму поради таа темна страна на нивниот карактер, Близнаците во

Месечен хороскоп за февруари 2021: Ве очекуваат само убави работи!

Месечен хороскоп за февруари 2021: Ве очекуваат само убави работи!

Без разлика дали станува збор за пари, љубов или деловен успех, 2021 година им носи среќа на повеќето хороскопски знаци! Овој месец ќе го означи период на прогрес и визионерско размислување. Вниманието најмногу ќе биде насочено на хуманитарни прашања, технолошки напредок и неконвенционални иновации. Февруари е месец посветен на љубовта, а најсреќни

За три хороскопски знаци 2021 ќе е најтешка година

За три хороскопски знаци 2021 ќе е најтешка година

За три хороскопски знаци 2021 ќе е најтешка година Припадниците на овие три хороскопски знаци ќе имаат голем број ограничувања во остварувањето на своите амбиции. Позицијата на планетите ќе влијае лошо на нивното поле на комуникација, затоа се можни многубројни несогласувања. Рак Ќе направите голем број грешки и конкурентите лесно ќе го почувствуваат

За три хороскопски знаци 2021 ќе е најтешка година

За три хороскопски знаци 2021 ќе е најтешка година

Припадниците на овие три хороскопски знаци ќе имаат голем број ограничувања во остварувањето на своите амбиции. Позицијата на планетите ќе влијае лошо на нивното поле на комуникација, затоа се можни многубројни несогласувања. Рак Ќе направите голем број грешки и конкурентите лесно ќе го почувствуваат мирисот на вашиот неуспех. Ќе ви треба многу сила

Ако за 2020 година мислевме дека е пеколна – Новата нема да биде ништо подобра за овие три хороскопски знаци

Ако за 2020 година мислевме дека е пеколна – Новата нема да биде ништо подобра за овие три хороскопски знаци

Astro&Horoscope Ако за 2020 година мислевме дека е пеколна – Новата нема да биде ништо подобра за овие три хороскопски знаци јануари 12, 2021 Share Сподели на Фејсбук Сподели на Твитер Pinterest Е-пошта Ќе имаат голем број ограничувања во остварувањето на своите амбиции Во 2021 година нè очекуваат три периоди на ретрограден Меркур , а 3 знаци на Зодијакот

Нешто посебно им се спрема на 3 хороскопски знаци во февруари: Проверете дали сте меѓу нив

Нешто посебно им се спрема на 3 хороскопски знаци во февруари: Проверете дали сте меѓу нив

ИЗВОР Скопје24 | јануари 11, 2021 Месецот февруари ќе биде прилично интересен период, особено поради ретроградниот Меркур. Но, не грижете се, енергијата ќе биде многу попозитивна отколку во јануари. На 9-ти февруари нè очекува полна месечина во Лав, само неколку дена пред Марс да се сретне со Јупитер, Сатурн и Плутон во Јарец, што ќе донесе големи

За овие три хороскопски знаци 2021-ва ќе биде најтешка година

За овие три хороскопски знаци 2021-ва ќе биде најтешка година

За овие три хороскопски знаци 2021-ва ќе биде најтешка година Припадниците на овие три хороскопски знаци ќе имаат голем број ограничувања во остварувањето на своите амбиции. Позицијата на планетите ќе влијае лошо на нивното поле на комуникација, затоа се можни многубројни несогласувања. Рак Ќе направите голем број грешки и конкурентите лесно ќе го

Љубов, пари и среќни денови: Неделен хороскоп (11-17.01.2021)

Љубов, пари и среќни денови: Неделен хороскоп (11-17.01.2021)

| јануари 11, 2021 Откријте во продолжение на овој текст што ви подготвуваат ѕвездите оваа недела. Овен: тензии со партнерот Ова ќе биде напната недела во однос на чувствата: Венера во неповолна положба ризикува да ги потенцира тензиите помеѓу вас и вашиот партнер. Обрнете особено внимание на деновите вторник и среда, кога нервозната Месечина може

Ова ќе биде нивна година: Еден знак го чека неверојатна среќа во 2021 година!

Ова ќе биде нивна година: Еден знак го чека неверојатна среќа во 2021 година!

Astro&Horoscope Ова ќе биде нивна година: Еден знак го чека неверојатна среќа во 2021 година! јануари 11, 2021 Share Сподели на Фејсбук Сподели на Твитер Pinterest Е-пошта Пристигна новата година, за која сите се надеваат дека ќе биде посреќна од 2020. И таа желба ќе му се исполни на еден хороскопски знак. Астролозите на MindBodyGreen тврдат дека Големото

Неделен хороскоп: 11-17 јануари

Неделен хороскоп: 11-17 јануари

Започнува втората недела од јануари, а таа ни носи конјункција на Јупитер и Сатурн и млада Месечина во Јарец која носи убава магија за хороскопските знаци. Работите тргнуваат на подобро, а конечно можеме да кажеме дека ја оставаме лошата 2020 позади себе. Прочитајте го неделниот хороскоп .