притисни ентер »

Ричард Гир стана татко на 69 години

Ричард Гир стана татко на 69 години

Холивудската ѕвезда Ричард Гир вторпат стана татко. Неговата сопруга Александра Силва минатиот викенд роди син, пишува шпанскиот весник „Ола“. 36-годишната Александра се породила во Њујорк, а името на бебето се уште не е објавено. Бебето е родено седум месеци пред Гир да наполни 70 години. Ричард Гир пред Александра два пати беше во брак. Со топ-моделот

Ричард Гир стана татко на 70. години - неговата сопруга роди момче

Ричард Гир стана татко на 70. години - неговата сопруга роди момче

На 70-годишна возраст Ричард Гир му посака добредојде на своето второ дете. Неговата сакана Алехандра Силва роди момче, чие име сè уште не е соопштено. Веста за бременоста ја објави Силва на Instagram заедно со фотографија со Далај Лама. „Многу специјален момент се случи пред само неколку минути... Добивме благослови за нашето скапоцено кое е на пат

Ричард Гир вторпат стана татко

Ричард Гир вторпат стана татко

Холивудската ѕвезда Ричард Гир вторпат стана татко. Неговата сопруга Александра Силва минатиот викенд роди син, пишува шпанскиот весник „Ола“. 36-годишната Александра се породила во Њујорк, а името на бебето се уште не е објавено. Бебето е родено седум месеци пред Гир да наполни 70 години. Ричард Гир пред Александра два пати беше во брак. Со топ-моделот

Ричард Гир стана татко на 69 години

Ричард Гир стана татко на 69 години

Познатиот актер Ричард Гир (69) и неговата сопруга Александра Силва (36) станаа родители на здраво машко бебе, објави шпанскиот магазин Hola! Ова е нивно прво заедничко дете, а второ на актерот кој е во брак со Александра од април минатата година, а заедно се од 2014 – тата година. Инаку, и двајцата имаат по едно дете од претходните бракови – Ричард

Ричард Гир на 69 години по втор пат татко, тој и Алехандра го добија првото заедничко дете

Ричард Гир на 69 години по втор пат татко, тој и Алехандра го добија првото заедничко дете

На чекор од 70-тиот роденден, Ричард Гир му посака добредојде на своето второ дете. Неговата сакана Алехандра Силва роди момче, чие име сè уште не е соопштено. Информацијата дека 69-годишниот актер и неговата 35-годишна сопруга го добија првото заедничко дете ја пренесе шпанското списание Hola!. Веста за бременоста ја објави Силва на Истаграм заедно

Ричард Гир вторпат стана татко

Ричард Гир вторпат стана татко

Холивудската ѕвезда Ричард Гир вторпат стана татко. Неговата сопруга Александра Силва минатиот викенд роди син, пишува шпанскиот весник „Ола“. 36-годишната Александра се породила во Њујорк, а името на бебето се уште не е објавено. Бебето е родено седум месеци пред Гир да наполни 70 години. Ричард Гир пред Александра два пати беше во брак. Со топ-моделот

На прагот на 70-те Ричард Гир повторно стана татко

На прагот на 70-те Ричард Гир повторно стана татко

Неколку месеци пред да наврши 70-годишна возраст, Ричард Гир и неговата 36-годишна сопруга Алехандра Силва станаа родители на едно момче, пишува шпанскиот магазин Hola!. Двојката откри дека чекала наследник во септември и се уште не го даде името на бебето. Алехандра неодамна сподели фотографија со нејзиниот сопруг и Далај Лама, додека свештеникот

34 години помладата партнерка на Ричард Гир  му роди дете!

34 години помладата партнерка на Ричард Гир му роди дете!

Ричард Гир и Александра Силва го добија првото заедничко дете – син кој се роди минатиот викенд, пишува шпанскиот „Ола“. Бебето е родено седум месеци пред неговиот татко да наполни 70 години. Александра (36) се породила во Њујорк, а името на бебето се уште не е објавено. Гир од претходниот брак со Кери Ловел го има синот Хомер (18), додека Александра

34 години помладата партнерка на Ричард Гир му роди дете

34 години помладата партнерка на Ричард Гир му роди дете

Foto: Instagram/alejandragere Ричард Гир и Александра Силва го добија првото заедничко дете – син кој се роди минатиот викенд, пишува шпанскиот „Ола“. Бебето е родено седум месеци пред неговиот татко да наполни 70 години. фото:инсатаграм Александра (36) се породила во Њујорк, а името на бебето се уште не е објавено. Гир од претходниот брак со Кери

Ричард Гир на 70 години стана татко по втор пат

Ричард Гир на 70 години стана татко по втор пат

Ричард Гир и Александра Силва го добија првото заедничко дете – син кој се роди минатиот викенд, пишува шпанскиот „Ола“. Бебето е родено седум месеци пред неговиот татко да наполни 70 години. Александра (36) се породила во Њујорк, а името на бебето се уште не е објавено. Гир од претходниот брак со Кери Ловел го има синот Хомер (18), додека Александра