притисни ентер »

Починат маж најден во стан во Аеродром

Починат маж најден во стан во Аеродром

Вчера во стан во Аеродром бил пронајден починат маж. Според информациите на СВР Скопје, се работи за Џ.М. кој бил најден во сопствениот стан. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош. Увид извршила екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено во Судска медицина на обдукција.

Маж пронајден мртов во својот стан во Скопје

Маж пронајден мртов во својот стан во Скопје

Вчеравечер во 20.30 часот во СВР Скопје било пријавено во сопствениот стан на подрачје на Аеродром бил пронајден починат Џ.М, информираа од МВР. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од итна медицинска помош. Увид извршила екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено во Судска медицина на обдукција.

Починат маж пронајден во стан во Аеродром

Починат маж пронајден во стан во Аеродром

Синоќа во стан во Аеродром бил пронајден починат маж. Според информациите на СВР Скопје, се работи за Џ.М. кој бил најден во опствениот стан. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од итна медицинска помош. Увид извршила екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено во Судска медицина на обдукција.

Починат маж пронајден во стан во Аеродром

Починат маж пронајден во стан во Аеродром

Синоќа во стан во Аеродром бил пронајден починат маж. Според информациите на СВР Скопје, се работи за Џ.М. кој бил најден во опствениот стан. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од итна медицинска помош. Увид извршила екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено во Судска медицина на обдукција. Би можело да ве интересира

Трагедија во Скопје: Жител на Аеродром пронајден починат

Трагедија во Скопје: Жител на Аеродром пронајден починат

Трагедија во Скопје: Жител на Аеродром пронајден починат На 13.09.2021 во 20:30 часот во СВР Скопје било пријавено во сопствениот стан на подрачје на Аеродром бил пронајден починат Џ.М.. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од итна медицинска помош. Увид извршила екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено во Судска

Скопјанец пронајден мртов во стан во Аеродром

Скопјанец пронајден мртов во стан во Аеродром

Скопјанец пронајден мртов во стан во Аеродром Ж.Н. Пред 8 секунди Полиција/ фото: МВР Жител на скопската населба Аеродром вчера бил пронајден мртов во неговиот стан во населбата, соопшти МВР. „На 13.09.2021 во 20.30 часот во СВР Скопје било пријавено во сопствениот стан на подрачје на Аеродром бил пронајден починат Џ.М.. Смрт без траги на насилство

Маж пронајден починат во својот стан во Аеродром

Маж пронајден починат во својот стан во Аеродром

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 20.30 часот во СВР Скопје било пријавено во сопствениот стан на подрачје на Аеродром бил пронајден починат Џ.М. Од полицијата информираат дека смрт без траги на насилство констатирал лекар од итна медицинска помош. Увид извршила екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото

Маж пронајден мртов во стан во Скопје

Маж пронајден мртов во стан во Скопје

Мртов маж бил пронајден во стан во Скопје, објави МВР. „На 13.09.2021 во 20.30 часот во СВР Скопје било пријавено во сопствениот стан на подрачје на Аеродром бил пронајден починат Џ.М. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од итна медицинска помош. Увид извршила екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено во Судска

Пронајден пoчинaт маж во стан во Аеродром, познат неговиот идентитет

Пронајден пoчинaт маж во стан во Аеродром, познат неговиот идентитет

На 13.09.2021 во 20.30 часот во СВР Скопје било пријавено во сопствениот стан на подрачје на Аеродром бил пронајден починат Џ.М.. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од итна медицинска помош. Увид извршила екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено во Судска медицина на обдукција.

Починат маж пронајден во стан во Аеродром

Починат маж пронајден во стан во Аеродром

Синоќа во стан во Аеродром бил пронајден починат маж. Според информациите на СВР Скопје, се работи за Џ.М. кој бил најден во опствениот стан. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од итна медицинска помош. Увид извршила екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено во Судска медицина на обдукција.