притисни ентер »

(Фото) Груевски со порно ѕвездата Роко Сифреди се забавуваше во Будимпешта

(Фото) Груевски со порно ѕвездата Роко Сифреди се забавуваше во Будимпешта

На официјалната страна на Фејсбук, Budapest Business Party (Бизнис забава Будимпешта) e објавена фотографија на која се гледа експремиерот Никола Груевски во друштво на згодна бринета. На истата забава се има појавено и порно ѕвездата Роко Сифреди. Сифреди е поранешен порно актер, сегашен режисер и продуцент на порно филмови. Засега останува непознато

(Фото) Груевски со порно ѕвездата Роко Сиферди се забавуваше во Будимпешта

(Фото) Груевски со порно ѕвездата Роко Сиферди се забавуваше во Будимпешта

На официјалната страна на Фејсбук, Budapest Business Party (Бизнис забава Будимпешта) e објавена фотографија на која се гледа експремиерот Никола Груевски во друштво на згодна бринета. На истата забава се има појавено и порно ѕвездата Роко Сиферди. Сифреди е поранешен порно актер, сегашен режисер и продуцент на порно филмови. Засега останува непознато

(Фото) Груевски со порно ѕвезда Роко Сиферди се забавуваше во Будимпешта

(Фото) Груевски со порно ѕвезда Роко Сиферди се забавуваше во Будимпешта

На официјалната страна на Фејсбук, Budapest Business Party (Бизнис забава Будимпешта) e објавена фотографија на која се гледа експремиерот Никола Груевски во друштво на згодна бринета. На истата забава се има појавено и порно ѕвездата Роко Сиферди. Сифреди е поранешен порно актер, сегашен режисер и продуцент на порно филмови. Засега останува непознато

На забавата со Груевски бил и порно глумецот Роко Сифреди

На забавата со Груевски бил и порно глумецот Роко Сифреди

На истата забава каде што пред два дена присуствувал експремиерот и азилант во Будимпешта, Никола Груевски, била и познатата светска порно ѕвезда, Италијанецот Роко Сифреди. Станува збор за бизнис настан кој се одржува еднаш во годината, а присуствуваат претставници од голем број унгарски компании и познати ликови од светската естрада, а се одржува

Груевски на бизнис забава во Будимпешта

Груевски на бизнис забава во Будимпешта

На официјалната страна на Фејсбук, Budapest Business Party беше објавена фотографија на која се гледа експремиерот Никола Груевски, сега азилант во Будимпешта, Унгарија како во присуство на девојка и уште две други лица, бил на официјален настан пред два дена. Текстот Груевски на бизнис забава во Будимпешта е превземен од А1он .

Груевски на бизнис забава во Будимпешта со непозната жена

Груевски на бизнис забава во Будимпешта со непозната жена

Поранешниот премиер, a сегашен азилант во Унгарија, Никола Груевски присуствувал на бизнис забава организирана од „ИТЛ Груп“ во Будимпешта. Груевски на забавата бил во друштво со уште двајца мажи и една девојка. На Фејсбук страницата за бизнис-забавата е објавено дека на неа присуствувале претставници на компании и поканети гости. На оваа страница

(ФОТО) Груевски во друштво на атрактивна девојка во Будимпешта

(ФОТО) Груевски во друштво на атрактивна девојка во Будимпешта

Поранешниот македонски премиер и лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски присуствуваше на приватна бизнис забава во главниот унгарски град. На една од фотографиите објавени на официјалниот фејсбук-профил креиран за овој настан, поранешниот македонски премиер е фотографиран до атрактивна девојка, која може да се види и на други фотографии направени за

Oд една страна длабоко деколте од друга страна порно продуцент?!

Oд една страна длабоко деколте од друга страна порно продуцент?!

Поранешниот премиер Никола Груевски се појави на фотогранија на фејсбук, во друштво на поранешната порно ѕвезда и продуцент на порно филмови Роко Сифреди и згодна бринета, објави унгарската 24.ху. Медиумот пишува дека Груевски како бегалец ги ужива сите привилегии, а сличен на него бил и Сифреди, кого пак во Унгарија од Италија го привлекла неговата

Груевски во друштво на згодна девојка на бизнис забава во Будимпешта

Груевски во друштво на згодна девојка на бизнис забава во Будимпешта

Eкс македонскиот премиер Никола Груевски, кој моментално се наоѓа во Унгарија, каде доби политички азил, е забележан во друштво на згодна бринета со длабоко деколте. Фотографијата била направена за време на бизнис забава во Будимпешта.

365 дознава: Еве која е згoднaтa бринета сликана со Груевски на брод во Будимпешта (ГАЛЕРИЈА)

365 дознава: Еве која е згoднaтa бринета сликана со Груевски на брод во Будимпешта (ГАЛЕРИЈА)

41 Споделувања Share Tweet Груевски повторно сликан во Будимпешта на забава на брод, овојпат во многу пријатно друштво, и тоа со длабоко дeкoлтe, објавија вечерва многу македонски медиуми. Вecта, во суштина, воопшто не е вecт. Како што стои на насловната слика на страната од каде што е земена фотографијата , се работи за настан наречен Budapest Business

(Фото) Груевски со порно ѕвездата Роко Сифреди се забавуваше во Будимпешта

(Фото) Груевски со порно ѕвездата Роко Сифреди се забавуваше во Будимпешта

На официјалната страна на Фејсбук, Budapest Business Party (Бизнис забава Будимпешта) e објавена фотографија на која се гледа експремиерот Никола Груевски во друштво на згодна бринета. На истата забава се има појавено и порно ѕвездата Роко Сифреди. Сифреди е поранешен порно актер, сегашен режисер и продуцент на порно филмови. Засега останува непознато

ФОТО Која е атрактивната девојка покрај Груевски?

ФОТО Која е атрактивната девојка покрај Груевски?

Поранешниот македонски премиер и лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, кој доби азил во Унгарија непосредно пред да замине на одлежување на двегодишната затворска казна за случајот „Тенк“, има активен социјален живот во Бидумпешта. Покрај останатото, Груевски присуствуваше на приватна бизнис забава во главниот унгарски град на 7 јуни во организација

Oпозициските портали молчат за бринетата на Груевски

Oпозициските портали молчат за бринетата на Груевски

Иако ќе им рече дека нема врска и дека се работи само за обична фотографија на бизнис настан, опозициските портали кои редовно ги ажурираа вестите за пранкерите и премиерот Заев, се уште немаат ниту буква објавено за настанот од Будимпешта. Таму пред неколку дена поранешниот премиер Никола Груевским кој е во бегство во Унгарија е фотогрфиран во присуство

Груевски се сликал покрај атрактивна девојка на бизнис журка во Будимпешта

Груевски се сликал покрај атрактивна девојка на бизнис журка во Будимпешта

Поранешниот македонски премиер и лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, кој доби азил во Унгарија непосредно пред да замине на одлежување на двегодишната затворска казна за случајот „Тенк“, има активен социјален живот во Бидумпешта. Покрај останатото, Груевски присуствуваше на приватна бизнис забава во главниот унгарски град на 7 јуни во организација

(ФОТО) Која е атрактивната девојка покрај Груевски

(ФОТО) Која е атрактивната девојка покрај Груевски

Поранешниот македонски премиер и лидер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Груевски, кој доби азил во Унгарија непосредно пред да замине на одлежување на двегодишната затворска казна за случајот „Тенк“, има активен социјален живот во Бидумпешта. Покрај останатото, Груевски присуствуваше на приватна бизнис забава во главниот унгарски град на 7 јуни во организација

ФОТО: На забавата освен Груевски, се беше и порно ѕвездата Роко Сифреди

ФОТО: На забавата освен Груевски, се беше и порно ѕвездата Роко Сифреди

На бизнис забавата во Будимпешта каде се појави поранешниот премиер Никола Груевски, бил и порно актерот Роко Сифреди, што може да се забележи од фотографиите објавени на официјалната Фејсбук страница за овој настан. Роко Сифреди пред четири години најави дека ќе се повлече од порно-индустријата бидејќи се плаши дека ќе ја загуби сопругата. Тој кариерата

(ФОТО) Значи добро се забавува: Груевски во друштво на згодна бринета со длабоко деколте

(ФОТО) Значи добро се забавува: Груевски во друштво на згодна бринета со длабоко деколте

Aко мислевте дека поранешниот македонски премиер Никола Груевски во Унгарија седи дома и мисли на Македонија, се излажавте. Поранешниот македонски премиер и азилант Никола Груевски, пред неколку дена бил на бизнис забава и тоа, судејќи според фотографијата со друштво. Лично тој самиот се фотографирал во присуство на згодна бринета со длабоко деколте

Груевски во друштво на згодна бринета со длабоко деколте (ФОТО)

Груевски во друштво на згодна бринета со длабоко деколте (ФОТО)

Овојпат Груевски е забележан во друштво на згодна бринета со длабоко деколте. Поранешниот македонски премиер и азилант Никола Груевски, кој моментално се наоѓа во Унгарија, постојано го привлекува медиумското внимание. Овојпат Груевски е забележан во друштво на згодна бринета со длабоко деколте. Фотографијата била направена за време на бизнис забава

Груевски на бизнис забава во Будимпешта со згодна девојка

Груевски на бизнис забава во Будимпешта со згодна девојка

Груевски на бизнис забава во Будимпешта со згодна девојка Поранешниот премиер, a сегашен азилант во Унгарија, Никола Груевски присуствувал на бизнис забава организирана од „ИТЛ Груп“ во Будимпешта. Груевски на забавата бил во друштво со уште двајца мажи и една девојка. На Фејсбук страницата за бизнис-забавата е објавено дека на неа присуствувале претставници