притисни ентер »

Една од најубавите актерки се појави боса на црвениот тепих

Една од најубавите актерки се појави боса на црвениот тепих

Славната актерка по повод доделувањето на модните награди во ЛА се прошета по црвениот тепих целосно боса. Таа е една од најубавите жени во светот, Џулија Робертс , која рече дека не и е пријатно да „носи“  чевли, па затоа решила да оди без нив, што ја изненади јавноста Некои коментираа дека овој потег е „гаден“, но со нејзината модна комбинација,

Џулија Робертс боса на црвениот тепих во Лос Анџелес

Џулија Робертс боса на црвениот тепих во Лос Анџелес

Актерката Џулија Робертс босонога се појави на доделувањето на модните награди во Лос Аџелес Џулија одлучила да ги собуе чевлите, поради како што рече непријатноста која ја чувствувала поради нив. Според странските медиуми, откако ја напуштила лимузината што ја донесе на настанот, Џулија ги соблече чевлите и одеше боса. Папараците го забележаа црвенилото

Во 2017-та беше прогласена за најубава, а сега по настани шета боса

Во 2017-та беше прогласена за најубава, а сега по настани шета боса

Славната актерка  по црвениот килим на доделувањето на модните награди во Лос Анџелес прошетала боса. Се работи за една од најубавите жени на светот Џулија Робертс, која рекла дека не и било пријатно да чекори во чевлите. Сепак, и покрај гестот нејзината модна комбинација критичарите ја прогласиле за ТОП!

Во 2017-та беше прогласена за најубава, а сега по настани шета боса

Во 2017-та беше прогласена за најубава, а сега по настани шета боса

Славната актерка  по црвениот килим на доделувањето на модните награди во Лос Анџелес прошетала боса. Се работи за една од најубавите жени на светот Џулија Робертс, која рекла дека не и било пријатно да чекори во чевлите. Сепак, и покрај гестот нејзината модна комбинација критичарите ја прогласиле за ТОП!

Џулија Робертс прошета боса по црвениот килим (ФОТО)

Џулија Робертс прошета боса по црвениот килим (ФОТО)

Никој не го разбира јазикот на природата со кој зборува популарната холивудска актерка Џулија Робертс , па затоа многумина се изненадија кога ја видоа боса на црвениот килим на познат настан во Лос Анџелес. Таа присуствуваше на доделувањето на модните награди, а поради непријатното чувство што го имала додека ги носела чевлите, одлучила да се собуе