притисни ентер »

Со автомобил го прегазил внукот пред куќата во Батинци

Со автомобил го прегазил внукот пред куќата во Батинци

Дваесет и седумгодишен жител на селото Цветово со автомобил го удрил својот малолетен внук пред куќа во Батинци. „Вчера во 12.30 часот било пријавено дека пред дворно место на ул.„3" во с.Батинци,скопско, Р.Б.(27) од с.Цветово, скопско управувајќи патничко моторно возило „пасат" удрил во негов малолетен внук од с.Цветово. По незгодата, малолетникот

Скопјанец со автомобилот удрил во својот малолетен внук

Скопјанец со автомобилот удрил во својот малолетен внук

Дваесет и седумгодишен маж од селото Цветово, скопско, вчера управувајќи патничко моторно возило удрил во негов малолетен внук. По незгодата, малолетникот бил пренесен од возачот во Комплекс клиники „Мајка Тереза“, каде од доктор му биле констатирани тешки телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила увидна екипа на СВР Скопје. извор: Makfax

Скопјанец со автомобилот удрил во својот малолетен внук

Скопјанец со автомобилот удрил во својот малолетен внук

Дваесет и седумгодишен маж од селото Цветово, скопско, вчера управувајќи патничко моторно возило удрил во негов малолетен внук. По незгодата, малолетникот бил пренесен од возачот во Комплекс клиники „Мајка Тереза“, каде од доктор му биле констатирани тешки телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила увидна екипа на СВР Скопје. извор: Makfax

Скопјанец со автомобилот удрил во својот малолетен внук

Скопјанец со автомобилот удрил во својот малолетен внук

Дваесет и седумгодишен маж од селото Цветово, скопско, вчера управувајќи патничко моторно возило удрил во негов малолетен внук. По незгодата, малолетникот бил пренесен од возачот во Комплекс клиники „Мајка Тереза“, каде од доктор му биле констатирани тешки телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила увидна екипа на СВР Скопје.

Скопјанец го удрил со возило неговиот малолетен внук

Скопјанец го удрил со возило неговиот малолетен внук

27-годишен скопјанец во с.Батинци со патничко моторно возило го удрил сопствениот малолетен внук. Од МВР соопштуваат: „На 31.07.2020 во 12.30 часот било пријавено дека пред дворно место на ул.„3“ во с.Батинци,скопско, Р.Б.(27) од с.Цветово, скопско управувајќи патничко моторно возило „пасат“ удрил во негов малолетен внук од с.Цветово. По незгодата,

Несреќа во скопско: Пред двор со автомобил удрил во малолетниот внук

Несреќа во скопско: Пред двор со автомобил удрил во малолетниот внук

Несреќа во скопско: Пред двор со автомобил удрил во малолетниот внук На 31.07.2020 во 12.30 часот било пријавено дека пред дворно место на ул.„3“ во с.Батинци,скопско, Р.Б.(27) од с.Цветово, скопско управувајќи патничко моторно возило „пасат“ удрил во негов малолетен внук од с.Цветово. По незгодата, малолетникот бил пренесен од возачот во Комплекс

Скопјанец со автомобилот удрил во својот внук

Скопјанец со автомобилот удрил во својот внук

Дваесет и седумгодишен маж од селото Цветово, скопско, вчера управувајќи патничко моторно возило удрил во негов малолетен внук. По незгодата, малолетникот бил пренесен од возачот во Комплекс клиники „Мајка Тереза“, каде од доктор му биле констатирани тешки телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила увидна екипа на СВР Скопје.

Во двор од куќа со „пасат“ го удрил малолетниот внук

Во двор од куќа со „пасат“ го удрил малолетниот внук

Дваесет и седумгодишен жител на скопското село Цветово со автомобил „Пасат“ во двот во куќа во село Батинци го удрил малолетниот внук. По незгодата, малолетникот бил пренесен од возачот во Комплекс клиники „Мајка Тереза“, каде од доктор му биле констатирани тешки телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила увидна екипа на СВР Скопје. Содржините,

Со автомобил го прегазил внукот пред куќата во Батинци

Со автомобил го прегазил внукот пред куќата во Батинци

27-годишен жител на селото Цветово со автомобил го удрил својот малолетен внук пред куќа во Батинци. -Вчера во 12.30 часот било пријавено дека пред дворно место на ул.„3“ во с.Батинци,скопско, Р.Б.(27) од с.Цветово, скопско управувајќи патничко моторно возило „пасат“ удрил во негов малолетен внук од с.Цветово. По незгодата, малолетникот бил пренесен

Скопјанец со автомобилот удрил во својот малолетен внук

Скопјанец со автомобилот удрил во својот малолетен внук

Дваесет и седумгодишен маж од селото Цветово, скопско, вчера управувајќи патничко моторно возило удрил во негов малолетен внук. По незгодата, малолетникот бил пренесен од возачот во Комплекс клиники „Мајка Тереза“, каде од доктор му биле констатирани тешки телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила увидна екипа на СВР Скопје.

Во двор со „пасат“ го удрил малолетниот внук

Во двор со „пасат“ го удрил малолетниот внук

Дваесет и седумгодишен жител на скопското село Цветово со автомобил „Пасат“ во двот во куќа во село Батинци го удрил малолетниот внук. По незгодата, малолетникот бил пренесен од возачот во Комплекс клиники „Мајка Тереза“, каде од доктор му биле констатирани тешки телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила увидна екипа на СВР Скопје.

Прегазено дете во населбата Ченто

Прегазено дете во населбата Ченто

Автомобил управуван од Ф.И.(20) од селото Сингелиќ, скопско удрил во малолетно лице кое пешачело. Несреќата се случила вчера на улицата Методија Андонов Ченто во Скопје. По незгодата, пешакот бил пренесен во Здравствена установа „Систина“ каде од доктор му биле констатирани тешки телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила увидна екипа на

Прегазено дете во Ченто

Прегазено дете во Ченто

Автомобил управуван од Ф.И.(20) од селото Сингелиќ, скопско удрил во малолетно лице кое пешачело. Несреќата се случила вчера на улицата Методија Андонов Ченто во Скопје. По незгодата, пешакот бил пренесен во Здравствена установа „Систина“ каде од доктор му биле констатирани тешки телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила увидна екипа на

Прегазено дете во Ченто

Прегазено дете во Ченто

Автомобил управуван од Ф.И.(20) од селото Сингелиќ, скопско удрил во малолетно лице кое пешачело. Несреќата се случила вчера на улицата Методија Андонов Ченто во Скопје. По незгодата, пешакот бил пренесен во Здравствена установа „Систина“ каде од доктор му биле констатирани тешки телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила увидна екипа на

Прегазено дете во Ченто

Прегазено дете во Ченто

Автомобил управуван од Ф.И.(20) од селото Сингелиќ, скопско удрил во малолетно лице кое пешачело. Несреќата се случила вчера на улицата Методија Андонов Ченто во Скопје. По незгодата, пешакот бил пренесен во Здравствена установа „Систина“ каде од доктор му биле констатирани тешки телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила увидна екипа на

Прегазено дете во Ченто

Прегазено дете во Ченто

Автомобил управуван од Ф.И.(20) од селото Сингелиќ, скопско удрил во малолетно лице кое пешачело. Несреќата се случила вчера на улицата Методија Андонов Ченто во Скопје. По незгодата, пешакот бил пренесен во Здравствена установа „Систина“ каде од доктор му биле констатирани тешки телесни повреди. Увид на местото на настанот извршила увидна екипа на

Малолетник прегазен во Ченто

Малолетник прегазен во Ченто

Малолетник прегазен во Ченто Автомобил „ауди А4“ со скопски регистарски ознаки управуван од Ф.И.(20) од с.Сингелиќ вчера удрил во малолетник пешак. Несреќата, информира МВР, се случила околу 14:25 часот на улицата „Методија Андонов Ченто“. -По незгодата, пешакот бил пренесен во Здравствена установа „Систина“ каде од доктор му биле констатирани тешки

Тешко повреден малолетен пешак во Скопје

Тешко повреден малолетен пешак во Скопје

Вчера во Скопје 20-годишник со патничко возило „ауди а4“ удрил во малолетен пешак. Пешакот со тешки телесни повреди е пренесен на клиника. Како што стои во соопштението од МВР: „На 31.07.2020 околу 14,25 часот на ул.„Методија Андонов Ченто“ во Скопје патничко моторно возило „ауди А4“ со скопски регистарски ознаки управувано од Ф.И.(20) од с.Сингелиќ,

Малолетник пpeгaзeн во Ченто

Малолетник пpeгaзeн во Ченто

Автомобил „ауди А4“ со скопски регистарски ознаки управуван од Ф.И.(20) од с.Сингелиќ вчера удрил во малолетник пешак. Несреќата, информира МВР, се случила околу 14:25 часот на улицата „Методија Андонов Ченто“. -По незгодата, пешакот бил пренесен во Здравствена установа „Систина“ каде од доктор му биле констатирани тешки телесни повреди, велат од полицијата

Малолетник тешко повреден по удар од автомобил

Малолетник тешко повреден по удар од автомобил

Дваесетгодишен скопјанец вчера со своето возило удрил во малолетник во Ченто. Увид на местото на настанот извршила увидна екипа на СВР Скопје. „Вчера околу 14,25 часот на ул.„Методија Андонов Ченто" во Скопје патничко моторно возило „ауди А4" со скопски регистарски ознаки управувано од Ф.И.(20) од с.Сингелиќ, скопско удрило во малолетник-пешак од Скопје