притисни ентер »

До 10 јули: Тешко предавство за овие 3 хороскопски знаци

До 10 јули: Тешко предавство за овие 3 хороскопски знаци

До 10 јули: Тешко предавство за овие 3 хороскопски знаци Рак И покрај фактот дека ќе биде многу профитабилен и мирен месец јули за Ракот, тие нема да можат да избегнат предавство. Напредокот во кариерата може да ја влоши ситуацијата во личниот простор и семејниот круг. Не е исклучено нивното најмило и најблиско лице, на кое му веруваат и му ги доверуваат

До 10 јули: Тешко предавство за овие 3 хороскопски знаци

До 10 јули: Тешко предавство за овие 3 хороскопски знаци

ИЗВОР Скопје24 | јули 7, 2020 Рак И покрај фактот дека ќе биде многу профитабилен и мирен месец јули за Ракот, тие нема да можат да избегнат предавство. Напредокот во кариерата може да ја влоши ситуацијата во личниот простор и семејниот круг. Не е исклучено нивното најмило и најблиско лице, на кое му веруваат и му ги доверуваат сите свои тајни, да

Дневен хороскоп за 6 јули: Бикот е среќен, Рибите имаат недоразбирање со партнерот

Дневен хороскоп за 6 јули: Бикот е среќен, Рибите имаат недоразбирање со партнерот

ОВЕН Периодот кој ви доаѓа е прикажан како на некој начин неповолен за ова поле. Ќе имате нови грижи. Денеска на саканата личност ќе ѝ ја покажете својата посветеност кон неа. Задоволни сте од односот. Одлично здравје. БИК Денеска се чувствувате лошо во работното опкружување и не сте задоволни од околностите во кои се наоѓате. Со саканата … Continue

Промена на работното време на експозитурите на Шпаркасе Банка

Промена на работното време на експозитурите на Шпаркасе Банка

Од 02.07.2020 година а заклучно со 18.07.2020 година, Шпаркасе Банка Македонија започна со издавање на домашната платежна картичка „Купувам домашно“, која е дел од третиот сет на мерки на Владата на Република Северна Македонија за поддршка на одредени групи на граѓани и ревитализација на домашната економија. Со цел побрзо и попристапно подигнување

Дневен хороскоп за 5 јули

Дневен хороскоп за 5 јули

Овен Овој викенд ќе бидете особено зафатени. Ќе сакате да бидете на сите страни одеднаш. Потребен ви е одмор, претераното работење може да ви го влоши здравјето. Побарајте помош од колегите или соработниците, тоа нема да ја ослаби вашата позиција, дадете си време само за себе за да го вратите вашиот фокус. Бик Ќе ви … Continue reading Дневен хороскоп