притисни ентер »

Џенифер Лопез подготвува линија обувки со нејзин потпис

Џенифер Лопез подготвува линија обувки со нејзин потпис

Пред три години, Џенифер Лопез соработуваше со Џузепе Заноти и заедно создадоа колекција во која доминираа сандали со висока потпетица. Но, актерката, танчарка и пејачка, сега создава нова линија која ќе го носи нејзиниот потпис. Колекцијата ќе вклучува чизми, патики и многу модели на салонки и сандали. Исто така, ќе содржи и голем број модели на широка

Џенифер Лопез во секси стил си ја рекламира и својата колекција на чевли (ФОТО)

Џенифер Лопез во секси стил си ја рекламира и својата колекција на чевли (ФОТО)

Џенифер Лопез е една од холивудските ѕвезда на која годините не и можат ништо. Изгледа совршено, и често позира во секси издание, свесна за својот беспрекорен изглед. Овој пат таа позираше во кратки панталони и кратка јакна со леопард дизајн. На црно белата фотка во преден план се нејзините долги нозе, што е и цел на фотографијата, бидејќи таа ја рекламира