притисни ентер »

ОД Четврток ДО Недела забава ВО „ACOUSTIC“ – ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА НИВНАТА АГЕНДА!

ОД Четврток ДО Недела забава ВО „ACOUSTIC“ – ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА НИВНАТА АГЕНДА!

Повелете на добра музика и забава за #викендот што ни претстои: Четврток – Ние Запирка Другарите Петок – @tommytassev Сабота – @spiros_themister Недела – @thechicksdevojkite Резервации: Пале: 076266019 Андон: 075713518 Столе: 076240041 The post ОД ЧЕТВРТОК ДО НЕДЕЛА ЗАБАВА ВО „ACOUSTIC“ – ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА НИВНАТА АГЕНДА! appeared first on Струмица Денес