притисни ентер »

Легендарната актерка го прослави 79. роденден, никој не ја препозна во опуштено издание

Легендарната актерка го прослави 79. роденден, никој не ја препозна во опуштено издание

Фај Данвеј (79) е најпозната по улогата во Бони и Клајд, а кога беше фотографирана во опуштено издание без шминка, популарната актерка никој не ја препозна. Актерската дива која го прослави 79. роденден, беше фатена како шета во тренирка со качкет на главата. Кариерата ја започна кон крајот на 60-тите години, а улогата на Бони Паркер го обележа нејзиниот

Легендарната актерка го прослави 79. роденден, никој не ја препозна во опуштено издание

Легендарната актерка го прослави 79. роденден, никој не ја препозна во опуштено издание

Фај Данвеј (79) е најпозната по улогата во Бони и Клајд, а кога беше фотографирана во опуштено издание без шминка, популарната актерка никој не ја препозна. Актерската дива која го прослави 79. роденден, беше фатена како шета во тренирка со качкет на главата. Кариерата ја започна кон крајот на 60-тите години, а улогата на Бони Паркер го обележа нејзиниот

Легендарната актерка го прослави 79. роденден, никој не ја препозна во опуштено издание

Легендарната актерка го прослави 79. роденден, никој не ја препозна во опуштено издание

Фај Данвеј (79) е најпозната по улогата во Бони и Клајд, а кога беше фотографирана во опуштено издание без шминка, популарната актерка никој не ја препозна. Актерската дива која го прослави 79. роденден, беше фатена како шета во тренирка со качкет на главата. Кариерата ја започна кон крајот на 60-тите години, а улогата на Бони Паркер го обележа нејзиниот

Легендарната актерка го прослави 79. роденден, никој не ја препозна во опуштено издание

Легендарната актерка го прослави 79. роденден, никој не ја препозна во опуштено издание

Фај Данвеј (79) е најпозната по улогата во Бони и Клајд, а кога беше фотографирана во опуштено издание без шминка, популарната актерка никој не ја препозна. Актерската дива која го прослави 79. роденден, беше фатена како шета во тренирка со качкет на главата. Кариерата ја започна кон крајот на 60-тите години, а улогата на Бони Паркер го обележа нејзиниот

Позната актерка го прослави својот 79-ти роденден, речиси никој не ја препозна во опуштено издание

Позната актерка го прослави својот 79-ти роденден, речиси никој не ја препозна во опуштено издание

фото: тањуг/ап Позната актерка Феј Данавеј (79) која е најпозната по нејзината улога во филмот „Бони и Клајд“ е фотографирана како шета во опуштено издание без грам шминка. Актерката вчера го прослави својот 79 роденден, а фотографирана е во тренерка и со качкет на главата. фото: Профимедиа Феј кариерата ја започна во текот на 60тите,  а улогата на

Никој не може да поверува дека ова е славната холивудска убавица! ФОТО

Никој не може да поверува дека ова е славната холивудска убавица! ФОТО

Познатата убавица денес не личи на себе, а причина се бројните естетски корекции на кои таа се подложила. Актерката Феј Данавеј, една од легендите на Холивуд, завчера го прослави 79-тиот роденден. Кариерата ја започнала во доцните 60-ти години, а најпозната е по улогата во филмот „Бони и Клајд“. Улогата на Бони Паркер ѝ ја одбележа кариерата, а пред

Легендарната актерка го прослави 79 роденден, но ќе се шокирате како изгледа денес!

Легендарната актерка го прослави 79 роденден, но ќе се шокирате како изгледа денес!

Феј Данавеј (79) е најпозната по улогата во филмот „Бони и Клајд“, но денеска ниту нејзините најголеми фанови не би ја препознале. Актерската дива вчера го прослави својот 79 роденден, а фотографирана е како се шета во тренерки и капче на глава. Фото: Профимедиа Кариерата ја започнала во шеесетите години, а улогата на Бони Паркер и го обележа нејзиниот

ФОТО: Славната актерка се изоличила, без шминка не личи на себе

ФОТО: Славната актерка се изоличила, без шминка не личи на себе

Актерката Феј Данавеј, една од легендите на Холивуд, вчера го прослави својот 79-ти роденден. Кариерата ја започнала во доцните 60-ти години, а најпозната е по улогата во филмот “Bonnie and Clyde”. Улогата на Бони Паркер ѝ ја одбележа кариерата, а пред да добие чест да глуми во филмот, продуцентите размислувале за Шер, Ен-Маргрет, Тјуздеј Велд и Су

(ФОТО) НА НИКОЈ НЕ МУ СЕ ВЕРУВА: Актерката не личи на себе поради бројните естетски корекции

(ФОТО) НА НИКОЈ НЕ МУ СЕ ВЕРУВА: Актерката не личи на себе поради бројните естетски корекции

Актерката Феј Данавеј, една од легендите на Холивуд, вчера го прослави својот 79-ти роденден. Кариерата ја започнала во доцните 60-ти години, а најпозната е по улогата во филмот „Bonnie and Clyde“. Улогата на Бони Паркер ѝ ја одбележа кариерата, а пред да добие чест да глуми во филмот, продуцентите размислувале за Шер, Ен-Маргрет, Тјуздеј Велд и Су

Никој не верува дека ова е познатата убавица: Актерката не личи на себе поради бројните естетски корекции (ФОТО)

Никој не верува дека ова е познатата убавица: Актерката не личи на себе поради бројните естетски корекции (ФОТО)

Никој не верува дека ова е познатата убавица: Актерката не личи на себе поради бројните естетски корекции (ФОТО) Актерката Феј Данавеј, една од легендите на Холивуд, вчера го прослави својот 79-ти роденден. Кариерата ја започнала во доцните 60-ти години, а најпозната е по улогата во филмот „Bonnie and Clyde“. Улогата на Бони Паркер ѝ ја одбележа кариерата,

ФОТО: Никој не може да верува дека ова е познатата убавица - актерката се изоличила, без шминка не личи на себе

ФОТО: Никој не може да верува дека ова е познатата убавица - актерката се изоличила, без шминка не личи на себе

Актерката Феј Данавеј, една од легендите на Холивуд, вчера го прослави својот 79-ти роденден. Кариерата ја започнала во доцните 60-ти години, а најпозната е по улогата во филмот “Bonnie and Clyde”. Улогата на Бони Паркер ѝ ја одбележа кариерата, а пред да добие чест да глуми во филмот, продуцентите размислувале за Шер, Ен-Маргрет, Тјуздеј Велд и Су