притисни ентер »

Македонската пејачка за првпат ја покажа ќерката- ова е внуката на Наум Петрески (ФОТО)

Македонската пејачка за првпат ја покажа ќерката- ова е внуката на Наум Петрески (ФОТО)

Македонската пејачка за првпат ја покажа ќерката- ова е внуката на Наум Петрески (ФОТО) Македонската естрадна брачна двојка, Анастасија Петреска и Владимир Поповски пред месец и половина станаа родители. Пејачката и ќерка на Наум Петрески, за првпат ја покажа Андреа, но лицето на малата принцеза го покри со срценце.

(Фото) Анастасија Петреска на прошетка со ќерката

(Фото) Анастасија Петреска на прошетка со ќерката

Пејачката Анастасија Петреска ја одведе на прошетка едномесечната ќерка Андреа. Таа на својот „Инстаграм“ објави слика од бебето, но лицето ѝ го скри со срце. Ќерката на фолк-пејачот Наум Петрески и нејзиниот сопруг Владимир Поповски, пејач на групата „Биоритам“, се венчаа на почетокот на годината. Тие станаа родители пред еден месец. Наум Петрески

(Фото) Анастасија Петреска на прошетка со ќерката

(Фото) Анастасија Петреска на прошетка со ќерката

Пејачката Анастасија Петреска ја одведе на прошетка едномесечната ќерка Андреа. Таа на својот „Инстаграм“ објави слика од бебето, но лицето ѝ го скри со срце. Ќерката на фолк-пејачот Наум Петрески и нејзиниот сопруг Владимир Поповски, пејач на групата „Биоритам“, се венчаа на почетокот на годината. Тие станаа родители пред еден месец. Наум Петрески

Ова е внуката на дедо Наум, НАУМ ПЕТРЕСКИ!

Ова е внуката на дедо Наум, НАУМ ПЕТРЕСКИ!

Внуката на фолк легендата Наум Петрески се роди пред околу еден месец и веќе почна да се фотка. Приновата во музичкото семејство го носи името Андреа, а мама и е најстарата ќерка на Наум, Анастасија која, исто така, се бави со музика и која е во брак со колегата и пејач на Биоритам Владимир Поповски . Музичката двојка се сврши пред повеќе од една година

Ова е внуката на дедо Наум, НАУМ ПЕТРЕСКИ!

Ова е внуката на дедо Наум, НАУМ ПЕТРЕСКИ!

Внуката на фолк легендата Наум Петрески се роди пред околу еден месец и веќе почна да се фотка. Приновата во музичкото семејство го носи името Андреа, а мама и е најстарата ќерка на Наум, Анастасија која, исто така, се бави со музика и која е во брак со колегата и пејач на Биоритам Владимир Поповски . Музичката двојка се сврши пред повеќе од една година

(ФОТО) Анастасија, ќерката на Наум Петрески на прошетка со ќерката

(ФОТО) Анастасија, ќерката на Наум Петрески на прошетка со ќерката

Фолк-пејачката Анастасија Петреска, ќерката на Наум Петрески на својот Инстаграм профил ја објави првата фотографија со својата ќерка Андреа, која се роди на 5 март. Анастасија на почетокот од минатата година се сврши со Владимир Поповски, пејачот на групата „Биоритам“, со кого беше во врска две години, а се венчаа на почетокт од оваа година. Анастасија

ФОТО: Пред еден месец стана мајка - македонската пејачка со прва фотка со бебето

ФОТО: Пред еден месец стана мајка - македонската пејачка со прва фотка со бебето

Пред месец се породи младата македонска пејачка и ќерка на наум Петрески, Анастасија Петреска, а првото дете го доби со Владимир Поповски. Малото девојче се вика Андреа, а пејачката за прв пат ја покажа.

Горда мама: Анастасија Петреска за првпат го покажа бебето (фото)

Горда мама: Анастасија Петреска за првпат го покажа бебето (фото)

фото:инсатграм/анастасијапетреска Македонската естрадна брачна двојка, Анастасија Петреска и Владимир Поповски пред месец и половина добија нова животна улога- станаа родители. Бебенцето доби модерно име кое и го дадоа мама и тато, а одлуката била малата принцеза да се вика Андреа. Инаку, целата бременост на пејачката помина без многу помпа околу покажувањето

Анастасија Петреска ја покажа ќерката

Анастасија Петреска ја покажа ќерката

Македонската естрадна брачна двојка, Анастасија Петреска и Владимир Поповски пред месец и половина добија нова животна улога- станаа родители. Бебенцето доби модерно име кое и го дадоа мама и тато, а одлуката била малата принцеза да се вика Андреа, сега г ордата мама реши да објави една фотографија на својот профил на која позира со малата наследничка