притисни ентер »

(Фото+Видео) Адријана Лима во чипкаста долна облека

(Фото+Видео) Адријана Лима во чипкаста долна облека

Адријана Лима е една од најпосакуваните жени во светот, а нејзиното извајано тело и витка линија никого не оставаат рамнодушен. Поранешната српска снаа, се соблекла во чипкаста долна облека, која е дел од новата колекција на долна облека „Savage x Fenty“ на Ријана и им го 'помати' умот на момците ширум светот. Лима, една од најбараните модели во светот,

НАЈЖЕШКА ДОСЕГА: Адријана Лима ги изремети фановите (ФОТО)

НАЈЖЕШКА ДОСЕГА: Адријана Лима ги изремети фановите (ФОТО)

За Адријана Лима велат дека е најпривлечна жена во светот, а моделот од ден на ден покажува зошто го поседува тој статус. Лима покрај тоа што пали и жари на модните писти, таа постојано ги провоцира своите фанови на социјалните мрежи. Како една од најпосакуваните жени во светот, манекенката Адријана Лима, на Инстаграм повторно сподели провокативни

Адријана Лима во чипкаста долна облека: Манекенката во никогаш попредизвикувачко издание (ВИДЕО)

Адријана Лима во чипкаста долна облека: Манекенката во никогаш попредизвикувачко издание (ВИДЕО)

Адријана Лима е една од најпосакуваните жени во светот, а нејзиното извајано тело и витка линија никого не оставаат рамнодушен. Поранешната српска снаа, се соблекла во чипкаста долна облека, која е дел од новата колекција на долна облека „Savage x Fenty“ на Ријана и им го 'помати' умот на момците ширум светот. Лима, една од најбараните модели во светот,

Браво Адриана, ВАКА СЕ ОДИ КАЈ ДЕЧКО! Лима никогаш пожешка

Браво Адриана, ВАКА СЕ ОДИ КАЈ ДЕЧКО! Лима никогаш пожешка

Адриана Лима е една од најпосакуваните жени во светот,  а нејзиното тело никого не остава рамнодушен. Поранешната српска снашка предизвикала лавина реакции, покажувајќи ја новата долна облека, инаку дел од колекцијата на Ријана Savage x Fenty. Лима е еден од најбараните модели во светот, а сега е и заштитно лице на модната кампања на Ријана. Со новата