притисни ентер »

Хороскоп за 27 март

Хороскоп за 27 март

Овен Љубов Вашето слободно време денеска ќе биде окупирано од пријателите. Може да им ги доверите своите љубовни грижи. Кариера Некои ќе се затекнат во ситуација да бидат протежирани или ќе добијат понуда што ќе им го направи денот убав. Здравје и совет Бидете професионални. Бик Љубов И денеска ќе бидете поврзани со друштвото и пријателите повеќе отколку

Дневен хороскоп 27.03.2020

Дневен хороскоп 27.03.2020

Овен (21.03 – 20.04) Шефовите од вас очекуваат нешто што вие не сте подготвени да го дадете. Не трпете неправда иако тоа може да ве чини нешто. Имате голема можност за избор кога станува збор за љубовта, но вие сте прилично пасивни по тоа прашање. Бик (21.04 – 21.05) Барате начин да успеете во работата со странство, но сега не е време. Ќе бидете во

Дневен хороскоп за 27.март 2020 година

Дневен хороскоп за 27.март 2020 година

Овен 21.3-20.4. Љубов Вашето слободно време денеска ќе биде окупирано од пријателите. Може да им ги доверите своите љубовни грижи. Кариера Некои ќе се затекнат во ситуација да бидат протежирани или ќе добијат понуда што ќе им го направи денот убав. Здравје и совет Бидете професионални. Бик 21.4- 20.5. Љубов И денеска ќе бидете поврзани со друштвото

Дневен хороскоп за 27 март 2020: Овните суптилни, Биковите фантазираат за нова љубов

Дневен хороскоп за 27 март 2020: Овните суптилни, Биковите фантазираат за нова љубов

ОВЕН РАБОТА: Денеска сте суптилни, интуитивни, креативни и талентирани. ЉУБОВ: Во поглед на љубовта, ќе умеете да ги „ловите“ сите детали и да читате меѓу редови, но воопшти нема да ви се зборува за себе. ЗДРАВЈЕ: Поспаност и умор. БИК РАБОТА: Вработените во затворени институции ќе имаат ден полн со предизвици. ЉУБОВ: Оние кои се сингл ќе сонуваат

Овенот подготвен за нова врска, Стрелецот ужива во флертот

Овенот подготвен за нова врска, Стрелецот ужива во флертот

Овенот подготвен за нова врска, Стрелецот ужива во флертот ОВЕН Можно е да не сте најдобро расположени. Пред вас е период во кој ќе постојат некои компликации. Сакате промени на љубовното поле и подготвени сте да влезете во нова врска. Проблеми со колковите. БИК Ве очекуваат нагли промени на полето работа, и нема да ви биде лесно сите проблеми лесно

Дневен хорoскоп

Дневен хорoскоп

ОВЕН Ве очекува прекинување на договорот за работа, а крајот кој е пред вас ви носи нов почеток кој ќе го цените подоцна. Можеби сте решиле да дефинирате некои работи во односот со саканата личност. Водете сметка за очите. БИК Можна е промена на работното место, ако планиравте тоа да се случи може да очекувате дека ќе бидете многу задоволни. Љубовта

Нова љубовна врска за Бикот, одличен ден е пред Лавот: Дневен хороскоп (27.03.2020)

Нова љубовна врска за Бикот, одличен ден е пред Лавот: Дневен хороскоп (27.03.2020)

ИЗВОР Скопје24 | март 27, 2020 ОВЕН Работа: Околностите може да ви донесат позитивни пресврти на работа, после долго време незадоволство. Љубов: Наскоро на саканата личност ќе и покажете дека сте подготвени аз почеток на заеднички живот. Здравје: Ќе ви годи рекреација. БИК Работа: Искористете ги важните информации кои ќе дојдат до вас. Важно е на работа

Овните во април очекуваат парични добивки

Овните во април очекуваат парични добивки

Поволните аспекти на Сонцето и Марс ви даваат можност да поставите малку поинакви цели. Вие имате целосна контрола врз ситуацијата. Бидете решителни и ќе ви биде загарантиран успех. Аспектите на Сонцето ви носат поголеми финансиски приливи после 10 април. Овој месец можете да бидете водени од методот „Кој ризикува-профитира“. Освен ако не сте во емотивна

Дневен хороскоп 27.03.2020

Дневен хороскоп 27.03.2020

Овен (21.03 – 20.04) Шефовите од вас очекуваат нешто што вие не сте подготвени да го дадете. Не трпете неправда иако тоа може да ве чини нешто. Имате голема можност за избор кога станува збор за љубовта, но вие сте прилично пасивни по тоа прашање. Бик (21.04 – 21.05) Барате начин да успеете во работата со странство, но сега не е време. Ќе бидете во

Денешен Хороскоп (27.03) петок

Денешен Хороскоп (27.03) петок

ОВЕН Ве очекува прекинување на договорот за работа, а крајот кој е пред вас ви носи нов почеток кој ќе го цените подоцна. Можеби сте решиле да дефинирате некои работи во односот со саканата личност. Водете сметка за очите. БИК Можна е промена на работното место, ако планиравте тоа да се случи може да очекувате дека ќе бидете многу задоволни. Љубовта

Дневен хороскоп: Четврток (26.Март,2020 година)

Дневен хороскоп: Четврток (26.Март,2020 година)

ОВЕН Работа: Немате доволно доверба во личноста со која блиску соработувате. Пред вас се можности за промена на работата. Љубов: Посветени сте на новиот партнер и нема назнаки дека со него ќе имате некои проблеми. Здравје: Проблеми со циркулацијата. БИК Работа: Ви доаѓа значајно подобрување на финансиите. Ве очекува период во кој ќе имате некои нови

Дневен хороскоп за 26 март: Ракот е нестабилен во љубовта, за скорпијата сериозна врска

Дневен хороскоп за 26 март: Ракот е нестабилен во љубовта, за скорпијата сериозна врска

ОВЕН Може да очекувате позитивни пресврти на деловно поле. Пред вас е добар ден во кој ќе дојдете до успех. Многу сте отворени во комуникацијата со личност која ви се допаѓа бидејќи сметате дека таа ја заслужува вистината. Болки во пределот на грбот. БИК Пред вас е одличен ден за промени, па ако сте планирале некоја промена ќе бидете успешни и задоволни

Дневен хороскоп 26.03.2020

Дневен хороскоп 26.03.2020

Овен (21.03 – 20.04) Иако ви се чини дека понудата за работа е лоша за вас, ви се советува да ја прифатите. Избегнувајте расправии со партнерот, особено кога станува збор за трошоците. Слободните лица можеби ќе најдат некоја нова љубов. Бик (21.04 – 21.05) Иако наизглед сте полни со сила, вашата кондиција е на доста ниско ниво, така што дополнителна

Дневен хороскоп за 26 март: Ракот е нестабилен во љубовта, за скорпијата сериозна врска

Дневен хороскоп за 26 март: Ракот е нестабилен во љубовта, за скорпијата сериозна врска

ОВЕН Може да очекувате позитивни пресврти на деловно поле. Пред вас е добар ден во кој ќе дојдете до успех. Многу сте отворени во комуникацијата со личност која ви се допаѓа бидејќи сметате дека таа ја заслужува вистината. Болки во пределот на грбот. БИК Пред вас е одличен ден за промени, па ако сте планирале некоја промена, ќе бидете успешни и задоволни

Дневен хороскоп за 26 март: Погледнете каков ден ве очекува!

Дневен хороскоп за 26 март: Погледнете каков ден ве очекува!

Овен Поволен ден ако сте планирале ново патување. Можете да очекувате убав ден за работа. Тежок период на полето на љубовта, ги преиспитувате своите одлуки. Намалете го алкохолот. Бик Солидна ситуација на полето на работата. Иако партнерот тврди поинаку, сепак нивното однесување е сомнително. Склони сте кон воспаленија. Близнаци Можно е да имате трема

Дневен хороскоп за 26. март 2020 година

Дневен хороскоп за 26. март 2020 година

Овен 21.3-20.4. Љубов Неблагодарно е да се биде заводник , доколку не ве прифаќаат онака како што би сакале. Немојте да се наметнувате , туку имајте трпение. Кариера Денеска нема лесно да наоѓате заеднички јазик ниту со соработниците , ниту со шефовите . Затоа молчете и работете. Здравје и совет Издржете. Бик 21.4- 20.5. Љубов Ако имало семејни несогласувања

Стрелецот размислува за прекин на врската, Водолијата со нестабилни финансии

Стрелецот размислува за прекин на врската, Водолијата со нестабилни финансии

Стрелецот размислува за прекин на врската, Водолијата со нестабилни финансии ОВЕН Немате доволно доверба во личноста со која блиску соработувате. Пред вас се можности за промена на работата. Посветени сте на новиот партнер и нема назнаки дека со него ќе имате некои проблеми. Проблеми со циркулацијата. БИК Ви доаѓа значајно подобрување на финансиите

Дневен хороскоп за ЧЕТВРТОК, 26 март 2020 година

Дневен хороскоп за ЧЕТВРТОК, 26 март 2020 година

ОВЕН Немате доволно доверба во личноста со која блиско соработувате. Имате нови можности да ја промените работата. Посветени сте на вашиот партнер и нема индикации дека ќе имате проблеми со него. Водете сметка на циркулацијата. БИК Имате значително подобрување на финансиите. Ве чека период во кој ќе имате нови деловни понуди и можности. Ако имате проблеми

Совршен ден за Вагата, финансиски успех за Шкорпијата: Дневен хороскоп (26.03.2020)

Совршен ден за Вагата, финансиски успех за Шкорпијата: Дневен хороскоп (26.03.2020)

ИЗВОР Скопје24 | март 26, 2020 Овен (21.03 – 20.04) Иако ви се чини дека понудата за работа е лоша за вас, ви се советува да ја прифатите. Избегнувајте расправии со партнерот, особено кога станува збор за трошоците. Слободните лица можеби ќе најдат некоја нова љубов. Бик (21.04 – 21.05) Иако наизглед сте полни со сила, вашата кондиција е на доста ниско

Дневен хорoскоп

Дневен хорoскоп

ОВЕН Може да очекувате позитивни пресврти на деловно поле. Пред вас е добар ден во кој ќе дојдете до успех. Многу сте отворени во комуникацијата со личност која ви се допаѓа бидејќи сметате дека таа ја заслужува вистината. Болки во пределот на грбот. БИК Пред вас е одличен ден за промени, па ако сте планирале некоја промена ќе бидете успешни и задоволни