притисни ентер »

Приведен маж од Чешиново поради уцена

Приведен маж од Чешиново поради уцена

Имено, според пријавата од 45-годишна жителка на Кочани, И.З., со кого била во љубовна врска, ја уценувал дека доколку не му даде пари, ќе објавел фотографии и видео запис за неа со компромитирачка содржина. Во координација со јавен обвинител, лицето е приведено, а по документирање на случајот против него ќе биде поднесена кривична пријава по член

Жител од Чешиново уценувал 45 годишна жена со компромитирачки фотографии

Жител од Чешиново уценувал 45 годишна жена со компромитирачки фотографии

Полициски службеници од ОВР Кочани синоќа околу 23 часот го лишиле од слобода И.З.(26) од с.Чешиново, поради постоење основано сомнение дека сторил кривично дело „уцена“, соопшти Министерството за внатрешни работи. Имено, според пријавата од 45-годишна жителка на Кочани, И.З., со кого била во љубовна врска, ја уценувал дека доколку не му даде пари,

Приведен маж од Чешиново поради уцена

Приведен маж од Чешиново поради уцена

– Полициски службеници од ОВР Кочани синоќа околу 23 часот го лишиле од слобода И.З.(26) од с.Чешиново, поради постоење основано сомнение дека сторил кривично дело „уцена“, соопшти Министерството за внатрешни работи. Имено, според пријавата од 45-годишна жителка на Кочани, И.З., со кого била во љубовна врска, ја уценувал дека доколку не му даде пари,

Жена од Кочани пријавила дека партнерот ја уценувал – за да не објави фотографии и видео запис од неа со компромитирачка содржина и барал пари

Жена од Кочани пријавила дека партнерот ја уценувал – за да не објави фотографии и видео запис од неа со компромитирачка содржина и барал пари

Жена од Кочани пријавила дека партнерот ја уценувал – за да не објави фотографии и видео запис од неа со компромитирачка содржина и барал пари На 21.07.2021 околу 23.00 часот полициски службеници од ОВР Кочани го лишиле од слобода И.З.(26) од с.Чешиново, поради постоење основано сомнение дека сторил кривично дело „уцена“. Имено, според пријавата од

Уценувал девојка со компромитирачки фотографии И видео И барал пари – добил кривична пријава

Уценувал девојка со компромитирачки фотографии И видео И барал пари – добил кривична пријава

На 21.07.2021 околу 23.00 часот полициски службеници од ОВР Кочани го лишиле од слобода И.З.(26) од с.Чешиново, поради постоење основано сомнение дека сторил кривично дело „уцена“. Имено, според пријавата од 45-годишна жителка на Кочани, И.З., со кого била во љубовна врска, ја  уценувал дека доколку не му даде пари, ќе објавел фотографии и видео запис

Приведен маж од Чешиново поради уцена

Приведен маж од Чешиново поради уцена

Полициски службеници од ОВР Кочани синоќа околу 23 часот го лишиле од слобода И.З.(26) од с.Чешиново, поради постоење основано сомнение дека сторил кривично дело „уцена”, соопшти Министерството за внатрешни работи. Имено, според пријавата од 45-годишна жителка на Кочани, И.З., со кого била во љубовна врска, ја уценувал дека доколку не му даде пари,

Момче од Чешиново имал врска со двојно постара кочанчанка па ја уценувал

Момче од Чешиново имал врска со двојно постара кочанчанка па ја уценувал

На 21.07.2021 околу 23.00 часот полициски службеници од ОВР Кочани го лишиле од слобода И.З.(26) од с.Чешиново, поради постоење основано сомнение дека сторил кривично дело „уцена”. Имено, според пријавата од 45-годишна жителка на Кочани, И.З., со кого била во љубовна врска, ја  уценувал дека доколку не му даде пари, ќе објавел фотографии и видео запис