притисни ентер »

Вака изгледа идеално тело - КИМ КАРДАШИЈАН СЕ СОБЛЕЧЕ И СЕ ПОФАЛИ СО БОМБАСТИЧНИТЕ АТРИБУТИ (ФОТО)

Вака изгледа идеално тело - КИМ КАРДАШИЈАН СЕ СОБЛЕЧЕ И СЕ ПОФАЛИ СО БОМБАСТИЧНИТЕ АТРИБУТИ (ФОТО)

40-годишната Ким Кардашијан  со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографии, каде се гледа во минијатурно бикини, позира покрај море. Таа важи за најубава жена на светот, а Ким Кардашијан докажа дека и со 40 години на рамениците продолжува да биде во топ-форма. Ким одбра да позира во пар бикини кое ги истакнува нејзините совршени форми. На постот

Вака изгледа идеално тело - КИМ КАРДАШИЈАН СЕ СОБЛЕЧЕ И СЕ ПОФАЛИ СО БОМБАСТИЧНИТЕ АТРИБУТИ (ФОТО)

Вака изгледа идеално тело - КИМ КАРДАШИЈАН СЕ СОБЛЕЧЕ И СЕ ПОФАЛИ СО БОМБАСТИЧНИТЕ АТРИБУТИ (ФОТО)

40-годишната Ким Кардашијан  со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографии, каде се гледа во минијатурно бикини, позира покрај море. Таа важи за најубава жена на светот, а Ким Кардашијан докажа дека и со 40 години на рамениците продолжува да биде во топ-форма. Ким одбра да позира во пар бикини кое ги истакнува нејзините совршени форми. На постот

Ким Кардашијан со жешка фотогалерија: „Ова се 40-ти“

Ким Кардашијан со жешка фотогалерија: „Ова се 40-ти“

Ким Кардашијан пред неколку дена го прослави својот 40-ти роденден, а денеска реши уште еднаш да ја покаже заоблената фигура и да се пофали како изгледа во бикини. Таа за помалку од два часа собра повеќе од три милиони лајкови. Имено, најпознатата реалити sвезда на светот објави фотографии во беж минијатурно бикини и по тој повод ги истакна сите волшебни

Ким Кардашијан се разголи за 40. роденден и доби 4,5 милиони лајкови за четири часа(ФОТО)

Ким Кардашијан се разголи за 40. роденден и доби 4,5 милиони лајкови за четири часа(ФОТО)

Најпознатата старлета на светот и една од највлијателните жени во популарната субкултура се соблече во минијатурен костим за капење, а Инстаграм полуде. „Ова се 40 години“, напиша самоуверено Ким, покажувајќи ги своите познати облини и тесниот струк. View this post on Instagram This is 40! A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Oct

Ким Кардашијан со жешка фотогалерија: „Ова се 40-ти“

Ким Кардашијан со жешка фотогалерија: „Ова се 40-ти“

Ким Кардашијан пред неколку дена го прослави својот 40-ти роденден, а денеска реши уште еднаш да ја покаже заоблената фигура и да се пофали како изгледа во бикини. Таа за помалку од два часа собра повеќе од три милиони лајкови. – Ова се четириесеттите години – напиша таа во описот на фотографијата на која за помалку од два часа собра 3,3 милиони лајкови