притисни ентер »

Мртов маж пронајден во Драчево

Мртов маж пронајден во Драчево

Мртов маж пронајден во Драчево На улицата „Драчевска“ во Скопје, завчера вечерта, во неговиот дом било пронајдено телото на Т.Ѓ. (43), без траги на насилство. Тој претходно имал проблеми со здравјето. По наредба на јавен обвинител, телото на починатиот било предадено за обдукција.

Пронајден мртов маж во Драчево

Пронајден мртов маж во Драчево

На улицата „Драчевска“ во Скопје, завчера вечерта, во неговиот дом било пронајдено телото на Т.Ѓ. (43), без траги на насилство. Тој претходно имал проблеми со здравјето. По наредба на јавен обвинител, телото на починатиот било предадено за обдукција.

Мртов маж пронајден во Драчево

Мртов маж пронајден во Драчево

Синоќа на улицата „Драчевска“ во Скопје во неговиот дом било пронајдено телото на Т.Ѓ. (43), без траги на насилство. Тој претходно имал проблеми со здравјто. По наредба на јавен обвинител, телото на починатиот било предадено за обдукција.

Мртов маж пронајден во Драчево

Мртов маж пронајден во Драчево

Синоќа на улицата „Драчевска“ во Скопје во неговиот дом било пронајдено телото на Т.Ѓ. (43), без траги на насилство. Тој претходно имал проблеми со здравјто. По наредба на јавен обвинител, телото на починатиот било предадено за обдукција.

Пронајден мртов 43-годишен маж на улица „Драчевска“

Пронајден мртов 43-годишен маж на улица „Драчевска“

Синоќа на улицата „Драчевска“ во Скопје во неговиот дом било пронајдено телото на Т.Ѓ. (43) без траги на насилство. Тој имал здравствени проблеми. По наредба на јавен обвинител телото на починатиот било предадено за обдукција. Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно

Пронајден мртов маж во Скопје

Пронајден мртов маж во Скопје

Синоќа на улицата „Драчевска“ во Скопје во неговиот дом било пронајдено телото на Т.Ѓ. (43)  без траги на насилство. Тој имал здравствени проблеми. По наредба на јавен обвинител телото на починатиот било предадено за обдукција.

Трагедија во Скопје: Пронајден мртов маж

Трагедија во Скопје: Пронајден мртов маж

Трагедија во Скопје, во куќа бил пронајден мртов маж. МВР информира дека во 20,07 часот во СВР Скопје, било пријавено дека на улицата „Драчевска“ во домот пронајден бил починат без траги на насилство 43-годишниот Т.Ѓ. од Скопје, кој имал здравствени проблеми. По наредба на јавен обвинител телото на починатиот било предадено за обдукција.