притисни ентер »

(Видео) Принцот Хари јавно се обрати првпат по превирањата во кралското семејство

(Видео) Принцот Хари јавно се обрати првпат по превирањата во кралското семејство

Сè уште законскиот војвода од Сасекс, принцот Хари, се обрати во јавноста првпат по драмата што ја потресе Велика Британија и кралското семејство, откако тој и неговата сопруга Меган Маркл, решија да станат финансиски независни. На официјалниот Инстаграм профил на војводата и војвотката од Сасекс објавено е видео од обраќањње на принцот Хари, во кое

(Видео) Принцот Хари јавно се обрати првпат по превирањата во кралското семејство

(Видео) Принцот Хари јавно се обрати првпат по превирањата во кралското семејство

Сè уште законскиот војвода од Сасекс, принцот Хари, се обрати во јавноста првпат по драмата што ја потресе Велика Британија и кралското семејство, откако тој и неговата сопруга Меган Маркл, решија да станат финансиски независни. На официјалниот Инстаграм профил на војводата и војвотката од Сасекс објавено е видео од обраќањње на принцот Хари, во кое

Принцот Хари за првпат се обрати во јавноста по драмата во кралското семејство – еве што порача (видео)

Принцот Хари за првпат се обрати во јавноста по драмата во кралското семејство – еве што порача (видео)

фото:инстаграм Принцот Хари се обрати пред јавноста за првпат по драмата која ја тресе Велика Британија и кралското семејство, откако тој и неговата сопруга Меган Маркл одлучија да се одвојат и да се откажат од кралските задолженија. Имено, на официјалниот Инстаграм профил на војводата и војвотката од Сасекс е објавено видео од обраќањето на принцот

Прво огласување на принцот Хари по повлекувањето од кралското семејство

Прво огласување на принцот Хари по повлекувањето од кралското семејство

Принцот Хари објави видео на официјалниот Инстаграм профил кој го имаат со сопругата Меган Маркл. Принцот во моментов се наоѓа во татковината, додека неговата сопруга и синот Арчи се во Канада, по објавата дека се повлекуваат од кралските должности. Ваквата одлука предизвика вистинска бура во јавноста и низа шепкулации, а одржан беше и состанок со

(Видео) Принцот Хари јавно се обрати првпат по превирањата во кралското семејство

(Видео) Принцот Хари јавно се обрати првпат по превирањата во кралското семејство

Сè уште законскиот војвода од Сасекс, принцот Хари, се обрати во јавноста првпат по драмата што ја потресе Велика Британија и кралското семејство, откако тој и неговата сопруга Меган Маркл решија да станат финансиски независни. На официјалниот инстаграм-профил на војводата и војвотката од Сасекс објавено е видео од обраќање на принцот Хари, во кое