притисни ентер »

ФОТО: Непрепознатлива - Биба Додева објави фотографија од себеси во венчаница

ФОТО: Непрепознатлива - Биба Додева објави фотографија од себеси во венчаница

Македонската пејачка Биба Додева на својот Инстаграм профил објави фотографија од себеси како невеста. „Кога бев млада, многу помлада отколку што сум денес“, напиша пејачката во опис на фотографијата. Инаку Биба позади себе има два брака, а од неодамна таа стана и млада баба – нејзината ќерка Емануела роди машко дете. View this post on Instagram When

Нема да ја препознаете: Погледнете како изгледала Биба Додева како невеста! (ФОТО)

Нема да ја препознаете: Погледнете како изгледала Биба Додева како невеста! (ФОТО)

Пејачката се присети на деновите кога била облечена во бело... Познатата пејачка Биба Додева пред неколку дена на својот профил на Инстаграм со своите пријатели сподели фотографија на која се присети како изгледала како невеста. По се изгледа ова е фотка од првиот брак на Биба, а ако судиме според тоа како изгледа – пејачката била убава и згодна невеста