притисни ентер »

Со видео во кое што позира гола Емили Ратрајковски објави дека е бремена (видео)

Со видео во кое што позира гола Емили Ратрајковски објави дека е бремена (видео)

Манекенката Емили Ратрајковски убавата вест за својата бременост ја сподели со светот на оргинален начин, преку насловните страници и видео кое што го снимила дома за магазинот „Вог“ во кое го открива своето секојдневие како бремена жена. Таа го очекува првото дете со продуцентот Себастијан Беар Меклард и како што изјавила едвај чека да стане мајка

Видео - фото: Емили Ратајковски гола го покажа трудничкиот стомак

Видео - фото: Емили Ратајковски гола го покажа трудничкиот стомак

Емили по прв пат прозборе и за своите ставови поврзани со мајчинството. -Детето само ќе не извести од кој пол е ?!, изјави 29  годишната Емили. Манекенката која на Инстаграм има 27 милиони следбеници во разговор за познатиот магазин истакна: Кога мојот маж и јас ќе кажеме за бременоста сите ни честитаат и не прашуваат знаеме ли што сакаме, син или

Емили Ратајковски чека бебе – Погледнете ја најслатката видео посвета на сите времиња!

Емили Ратајковски чека бебе – Погледнете ја најслатката видео посвета на сите времиња!

Celebrity Емили Ратајковски чека бебе – Погледнете ја најслатката видео посвета на сите времиња! октомври 27, 2020 Share Сподели на Фејсбук Сподели на Твитер Pinterest Е-пошта Откако пред десетина дена го извести светот дека објавува книга со есеи, Емили реши да ни предизвика уште еден инфаркт од среќа – семејството Ратајковски очекува бебе! Или семејството

Емили Ратајковски е бремена

Емили Ратајковски е бремена

Познатата американска манекенка Емили Ратајковски за списанието „Вог“ потврди дека е бремена, во шестиот месец, нагласувајќи оти не сакала тоа да го објави на социјалните мрежи. – Кога сопругот и јас им кажавме на пријателите дека сум бремена, првото прашање што ми го поставија, откако ми посакаа сѐ најдобро, беше – дали знам што сакам да имам (во

Емили Ратајковски е бремена, ќе му остави на детето само да го избере полот

Емили Ратајковски е бремена, ќе му остави на детето само да го избере полот

Моделот Емили Ратајковски го чека првото дете со сопругот Себастијан Бер-Меклард. Дваесет и деветгодишната Ратајковски напиша есеј за дигиталното издание на магазинот „Вог“, во кој не само што ја сподели убавата вест, туку и објасни зошто на своето дете ќе му дозволат само да го избере полот. (Фото: Вог) „Кога јас и мојот сопруг ќе им кажеме на пријатели

Емили Ратајковски е бремена

Емили Ратајковски е бремена

Познатата американска манекенка Емили Ратајковски за списанието „Вог“ потврди дека е бремена, во шестиот месец, нагласувајќи оти не сакала тоа да го објави на социјалните мрежи. – Кога сопругот и јас им кажавме на пријателите дека сум бремена, првото прашање што ми го поставија, откако ми посакаа сѐ најдобро, беше – дали знам што сакам да имам (во

Емили Ратајковски е бремена

Емили Ратајковски е бремена

googletag.cmd.push(function() { googletag.display(‘div-gpt-ad-1566809029200-0’); }); Дваесет и девет годишната манекенка Емили Ратајковски, е бремена и го чека своето прво бебе со сопругот Себастијан Беар-Меклард. Таа за Vogue ја потврди веста дека наскоро ќе стане мајка. Со фотографија на насловната страна, на која се смешка и го мази својот стомак,

Емили Ратајковски чека бебе: Идната мама позираше гола со трудничкиот стомак (видео 18+)

Емили Ратајковски чека бебе: Идната мама позираше гола со трудничкиот стомак (видео 18+)

фото:емили ратајковски/инсатграм Популарната манекенка Емили Ратајковски, преку фотосесија за престижниот моден магазин „Вог “ откри дека е бремена покажувајќи го трудничкиот стомак. Освен насловната на „Вог“ исната мајка објави и видео од самиот почеток на бременоста, па се до оваа фаза, не штедејќи се од покажување гола кожа. View this post on Instagram

Емили се пофали дека е бремена, па даде шокантна изјава за полот на бебето

Емили се пофали дека е бремена, па даде шокантна изјава за полот на бебето

Емили се пофали дека е бремена, па даде шокантна изјава за полот на бебето 29-годишната Емили Ратајковски сподели дека го очекува првото дете. „Вог“ ексклузивно ја сподели веста, а таа се појави на насловна позирајќи во сатенски фустан. Но, таа шокираше со изјавата за полот на бебето! Ратајковски за „Вог“ изјавила дека тие не сакаат да го откријат

Емили Ратајковски е бремена

Емили Ратајковски е бремена

Познатата американска манекенка Емили Ратајковски за списанието „Вог“ потврди дека е бремена, во шестиот месец, нагласувајќи оти не сакала тоа да го објави на социјалните мрежи. – Кога сопругот и јас им кажавме на пријателите дека сум бремена, првото прашање што ми го поставија, откако ми посакаа сѐ најдобро, беше – дали знам што сакам да имам (во

Емили Ратајковски е бремена

Емили Ратајковски е бремена

Познатата американска манекенка Емили Ратајковски за списанието „Вог“ потврди дека е бремена, во шестиот месец, нагласувајќи оти не сакала тоа да го објави на социјалните мрежи. – Кога сопругот и јас им кажавме на пријателите дека сум бремена, првото прашање што ми го поставија, откако ми посакаа сѐ најдобро, беше – дали знам што сакам да имам (во

Емили Ратајковски откри дека е бремена и го очекува своето прво дете

Емили Ратајковски откри дека е бремена и го очекува своето прво дете

Познатиот топ модел Емили Ратајковски и нејзиниот сопруг, продуцентот Себастијан Беар Меклард го очекуваат нивното прво дете. Веста вчера ја соопшти Ратајковски со видео на нејзиниот Инстаграм профил. На видеото, кое го режираше нејзината пријателка, режисерката и актерка Лена Дунам, Емили во повеќе кадри е гола и го покажува трудничкиот стомак. View

Галерија од бремената Емили Ратајковски: Трудничкото стомаче секогаш во прв план

Галерија од бремената Емили Ратајковски: Трудничкото стомаче секогаш во прв план

По две години брак, Емили и нејзиниот сопруг ќе имаат дете. Манекенката Емили Ратајковски (29) и нејзиниот сопруг, продуцентот Себастијан Бер Меклард (39), го чекаат своето прво дете. Емрата ја сподели среќната вест за магазинот Вог, а сними и видео во кое ги забележува промените за време на бременоста, а на некои од фотографиите позира целосно гола,

Емили Ратајковски е бремена

Емили Ратајковски е бремена

Дваесет и девет годишната манекенка Емили Ратајковски, е бремена и го чека своето прво бебе со сопругот Себастијан Беар-Меклард. Таа за Vogue ја потврди веста дека наскоро ќе стане мајка. Со фотографија на насловната страна, на која се смешка и го мази својот стомак, Емили објави и видео во кое за момент позира целосно гола. … Continue reading Емили

„Детето само ќе си го одреди полот“: Емили Ратајковски е бремена + прва прошетка со трудничкото стомаче (фото)

„Детето само ќе си го одреди полот“: Емили Ратајковски е бремена + прва прошетка со трудничкото стомаче (фото)

Емили Ратајковски со насловна на Vogue ѝ соопшти на јавноста дека е бремена, а кратко по откривањето на новостите, беше забележана на прошетка во Њујорк. 29-годишната Емили Ратајковски сподели дека го очекува првото дете. Vogue ексклузивно ја сподели првично веста, а таа се појави на насловна позирајќи во сатенски фустан. --> Според фотографите, изгледа

Емили Ратајковски е бремена!?

Емили Ратајковски е бремена!?

Емили Ратајковски ја сподели веста дека е бремена. Познатиот модел преку фотосесија за „Вог“ во која го покажа трудничкото стомаче. Емили е во брак со Себастијан Беар-Меклард од 2018 година. Во есеј за модната библија, Емили сподели дека нема да го открие полот на бебето. „Кога со мојот сопруг им кажуваме на пријателите дека сум бремена, нивното прво