притисни ентер »

Кејт Мидлтон како инспирација: 10 начини да изгледате одлично облечени во сино

Кејт Мидлтон како инспирација: 10 начини да изгледате одлично облечени во сино

Институтот за бои Пантон минатата година откри дека 2020 ќе ја одбележи класичната сина боја (Classic Blue 19-4052), современа и елегантна нијанса. Дека оваа боја може да биде елегантна, повеќе пати во текот на годината докажа и војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон која на разни случувања бираше комбинации во оваа класична сина боја. Таа е и една од

Кејт Мидлтон како инспирација: 10 начини да изгледате одлично облечени во сино

Кејт Мидлтон како инспирација: 10 начини да изгледате одлично облечени во сино

Институтот за бои Пантон минатата година откри дека 2020 ќе ја одбележи класичната сина боја (Classic Blue 19-4052), современа и елегантна нијанса. Дека оваа боја може да биде елегантна, повеќе пати во текот на годината докажа и војвотката од Кембриџ, Кејт Мидлтон која на разни случувања бираше комбинации во оваа класична сина боја. Таа е и една од

Кејт Мидлтон облекла фустан од 1.200 денари - сите ги воодушеви со својот изглед

Кејт Мидлтон облекла фустан од 1.200 денари - сите ги воодушеви со својот изглед

Велика Британија и натаму ја тресе аферата „Мегзит“, но животот на кралското семејство полека продолжува, и тие се враќаат на своите обврски и должности. Така, принцот Вилијам и Кејт Мидлтон, која цело време се држела на страна, вчера го посетија Бредфорд, а за оваа прилика војвотката од Кембриџ облече фантастичен зимски аутфит. Имено, убавата 38-годшна