притисни ентер »

(Галерија) Со бунда и патики по нова јахта – Боба Живојиновиќ ѝ купи подарок на Брена за Денот на вљубените

(Галерија) Со бунда и патики по нова јахта – Боба Живојиновиќ ѝ купи подарок на Брена за Денот на вљубените

Поранешниот тенисер Боба Живојиновиќ за Денот на вљубените, ѝ купи јахта на сопругата Лепа Брена, пишуваат црногорските медиуми. Познатата двојка празникот на љубовта го прослави во Херцег Нови, каде што Брена вчера одржа концерт. Тие на дождот се шетаа по пристаништето во градот, а потоа разгледуваа јахти.Според медиумите, Боба веднаш дал капар за

(Галерија) Со бунда и патики по нова јахта – Боба Живојиновиќ ѝ купи подарок на Брена за Денот на вљубените

(Галерија) Со бунда и патики по нова јахта – Боба Живојиновиќ ѝ купи подарок на Брена за Денот на вљубените

Поранешниот тенисер Боба Живојиновиќ за Денот на вљубените, ѝ купи јахта на сопругата Лепа Брена, пишуваат црногорските медиуми. Познатата двојка празникот на љубовта го прослави во Херцег Нови, каде што Брена вчера одржа концерт. Тие на дождот се шетаа по пристаништето во градот, а потоа разгледуваа јахти.Според медиумите, Боба веднаш дал капар за

Лепа Брена и Боба на денот на вљубените во Црна Гора „меркаа“ јахта и се бакнуваа! (ФОТО)

Лепа Брена и Боба на денот на вљубените во Црна Гора „меркаа“ јахта и се бакнуваа! (ФОТО)

Лепа Брена (59) и Бобан Живојиновиќ (56) денот на вљубените го поминуваат во Црна Гора, а дождливото време не им го расипа планот да уживаат во романтичната прошетка и разгледувањето на нови јахти. Имено, парот има во план да купи нов брод, иако веќе имаат јахта на која преку летото поминуваат највеќе од своето слободно време. Фото: Приватна архива

Лепа Брена и Боба на денот на вљубените во Црна Гора „меркаа“ јахта и се бакнуваа! (ФОТО)

Лепа Брена и Боба на денот на вљубените во Црна Гора „меркаа“ јахта и се бакнуваа! (ФОТО)

Лепа Брена (59) и Бобан Живојиновиќ (56) денот на заљубените го поминуваат во Црна Гора, а дождливото време не им го расипа планот да ужуваат во романтичната прошетка и разгледувањето ан нови јахти. Имено, парот има во план да купи нов брод, иако веќе имаат јахта на која преку летото поминуваат највеќе од своето слободно време. Фото: Приватна архива

Секоја жена посакува ваков маж за денот на вљубените- еве со што  вредно илјадници евра ќе ја почести Боба пејачката на овој ден (ФОТО)

Секоја жена посакува ваков маж за денот на вљубените- еве со што вредно илјадници евра ќе ја почести Боба пејачката на овој ден (ФОТО)

Секоја жена посакува ваков маж за денот на вљубените- еве со што вредно илјадници евра ќе ја почести Боба пејачката на овој ден (ФОТО) Лепа Брена и Боба Живојиновиќ неодамна прославија 28 години брак, а изгледаат заљубени како и првиот ден. Имено, парот моментално се наоѓа во Црна Гора каде го прославува и „Денот на вљубените“. Пејачката и тенисерот

Уловени како разменуваат нежности: Лепа Брена и Боба за „Денот на вљубените“ уживаат во Црна Гора

Уловени како разменуваат нежности: Лепа Брена и Боба за „Денот на вљубените“ уживаат во Црна Гора

фото: Инстаграм Лепа Брена и Боба Живојиновиќ неодамна прославија 28 брак, а изгледаат заљубени како и првиот ден. Имено, парот моментално се наоѓа во Црна Гора каде го прославува и „Денот на вљубените“. Пејачката и тенисерот биле видени како се шетаат покрај морето, а во текот на нивната прошетка неколку пати размениле нежности. фото: александра радојевиќ/приватна