притисни ентер »

Се појавија фотографии од Lenovo Legion 2 Pro телефонот

Се појавија фотографии од Lenovo Legion 2 Pro телефонот

МОБИЛНИ , Тренди Се појавија фотографии од Lenovo Legion 2 Pro телефонот 2 минути 0 0 Lenovo во четврток ќе го претстави својот Legion 2 Pro гејминг телефон, кој е наследник на минатогодишниот Legion Pro модел. Сега се појавија неколку фотографии кои го прикажуваат претстојниот смартфон и ни даваат увид во неговиот дизајн. Legion 2 Pro ќе понуди искуство

Се појавија фотографии од Lenovo Legion 2 Pro телефонот

Се појавија фотографии од Lenovo Legion 2 Pro телефонот

Lenovo во четврток ќе го претстави својот Legion 2 Pro гејминг телефон, кој е наследник на минатогодишниот Legion Pro модел. Сега се појавија неколку фотографии кои го прикажуваат претстојниот смартфон и ни даваат увид во неговиот дизајн. Legion 2 Pro ќе понуди искуство на целосен екран, со оглед на тоа што нема засек или punch-hole отвор за селфи

Lenovo Legion 2 Pro: Моќниот гејмерски телефон со уникатен дизајн!

Lenovo Legion 2 Pro: Моќниот гејмерски телефон со уникатен дизајн!

Гејмери! Подготвени за Lenovo Legion 2 Pro?. Новиот гејмерски уред на Lenovo се очекува да биде најавен на 8 април. Еве се што знаеме за него: Најпрво, она што привлекува внимание кај овој уред е дефинитивно неговиот уникатен и моќен дизајн. Иако не е точно познато од што е изграден, мора да признаеме дека дефинитивно изгледа премиум. Од друга страна,

Објавени слики со следниот гејмерски смартфон на Lenovo

Објавени слики со следниот гејмерски смартфон на Lenovo

Објавени се слики со претстојниот гејминг смартфон на Lenovo, Legion 2 Pro. Сликите објавени од XDA Developers на Weibo, демонстрираат необичен дизајн следејќи го стилот на Lenovo Legion. Legion 2 Pro ќе ги има сите видови на приклучоци и поп-аут камера, т.е. камера што ќе се собира и ќе излегува физички надвор. Следниот уред на Lenovo ќе биде со двоен

Lenovo Legion 2 Pro ќе има pop-up 44MP селфи камера

Lenovo Legion 2 Pro ќе има pop-up 44MP селфи камера

МОБИЛНИ , Тренди Lenovo Legion 2 Pro ќе има pop-up 44MP селфи камера 2 минути 0 0 Lenovo објави неколку тизери за својот претстоен гејминг телефон Legion 2 Pro, кој ќе биде претставен на 8. април. Телефонот ќе го краси необична предна камера, која е поставена на моторизиран издигнувачки (pop-up) механизам сместен од страна на рамката. Во прашање е

Lenovo Legion 2 Pro ќе има pop-up 44MP селфи камера

Lenovo Legion 2 Pro ќе има pop-up 44MP селфи камера

Lenovo објави неколку тизери за својот претстоен гејминг телефон Legion 2 Pro, кој ќе биде претставен на 8. април. Телефонот ќе го краси необична предна камера, која е поставена на моторизиран издигнувачки (pop-up) механизам сместен од страна на рамката. Во прашање е 44MP сензор од 44MP, кој веројатно ќе користи pixel-binning за спојување на четири

Lenovo Legion 2 Pro ќе има уникатна селфи камера

Lenovo Legion 2 Pro ќе има уникатна селфи камера

Lenovo подготвува одличен смартфон за љубителите на мобилни видео игри со уникатна селфи камера која ќе биде сместена странично во средина на уредот со 44 мегапиксели. Главната причина поради која селфи камерата на Lenovo Legion 2 Pro ќе биде сместена во средина е бидејќи уредот ќе се користи во хоризонтална положба наменета за играње на видео игри