притисни ентер »

ДАРКО ЛАЗИЌ ЗАРАБОТИ ТУЖБА: Ана на суд ќе си ја брани ЧЕСТА

ДАРКО ЛАЗИЌ ЗАРАБОТИ ТУЖБА: Ана на суд ќе си ја брани ЧЕСТА

Пејачката Ана Севиќ наводно повторно ќе се најде на суд со нејзиниот поранешен сопруг Дарко Лазиќ, како што објавија медиумите поради „повреда на честа “. Откако Лазиќ јавно изјави дека не ја видел својата ќерка Лорен, Севиќ наводно решил а да ја изнесе вистината и да ја бара правдата на суд. Покрај тоа што веднаш објави фотографии од Дарко и Лорен

ДАРКО ЛАЗИЌ ЗАРАБОТИ ТУЖБА: Ана на суд ќе си ја брани ЧЕСТА

ДАРКО ЛАЗИЌ ЗАРАБОТИ ТУЖБА: Ана на суд ќе си ја брани ЧЕСТА

Пејачката Ана Севиќ наводно повторно ќе се најде на суд со нејзиниот поранешен сопруг Дарко Лазиќ, како што објавија медиумите поради „повреда на честа “. Откако Лазиќ јавно изјави дека не ја видел својата ќерка Лорен, Севиќ наводно решил а да ја изнесе вистината и да ја бара правдата на суд. Покрај тоа што веднаш објави фотографии од Дарко и Лорен

ФОТО ДОКАЗ: Дарко Лазиќ лаже по емисии дека не ја видел ќерката, бившата бесна

ФОТО ДОКАЗ: Дарко Лазиќ лаже по емисии дека не ја видел ќерката, бившата бесна

Никако не запираат скандаите во животот на Дарко Лазиќ кои во голем дел сам ги предизвикува. Овој пат медиумите ја пренесуваат изјавата на пејачот за емисијата „Премиера викенд“ каде што тој изјавил дека ја немал видено својата ќеркичка од бракот со поранешната сопруга Ана Севиќ повеќе од една година. Но по ова прилично шокирана од тоа што го слуша

На Дарко Лазиќ  јазикот му е побрз од паметот, па го стави во нови проблеми: Бившата – Ана, докажа дека тој лаже, а актуелната – Марина ги избриша сите нивни заеднички  фотографии од социјалните мрежи!

На Дарко Лазиќ јазикот му е побрз од паметот, па го стави во нови проблеми: Бившата – Ана, докажа дека тој лаже, а актуелната – Марина ги избриша сите нивни заеднички фотографии од социјалните мрежи!

Марина Гагиќ сопругата на српската фолк ѕвезда Дарко Лазиќ, ги избриша сите заеднички фотографии со својот сопруг од социјалните мрежи. Дарко во една емисија изјави дека не ја видел својата ќерка Лорена која ја доби во претходниот брак со Ана Севиќ, една година, што ја испровоцира пејачката да презентира докази дека Дарко сепак ја видел Лорена во јули

Ана Севиќ ќе го тужи Дарко Лазиќ за нарушен углед

Ана Севиќ ќе го тужи Дарко Лазиќ за нарушен углед

Пејачката Ана Севиќ ќе го тужи својот поранешен сопруг и колега Дарко Лазиќ за нарушување на угледот. Таа поднела тужба, откако Лазиќ претходно јавно изјавил дека по нивниот развод, тој ја нема видено нивната ќерка Лорен повеќе од година дена. Ана возвратила на ваквите негови коментари, со фотографии од него и Лорен и изјавила дека … Continue reading

Ана Севиќ ќе го тужи Дарко Лазиќ за нарушен углед

Ана Севиќ ќе го тужи Дарко Лазиќ за нарушен углед

Пејачката Ана Севиќ ќе го тужи својот поранешен сопруг и колега Дарко Лазиќ за нарушување на угледот. Таа поднела тужба, откако Лазиќ претходно јавно изјавил дека по нивниот развод, тој ја нема видено нивната ќерка Лорен повеќе од година дена. Ана возвратила на ваквите негови коментари, со фотографии од него и Лорен и изјавила дека … Continue reading

Го покажа доказот јавно, па сите се плашат како ќе реагира сегашната: Лазиќ се пожали дека не ја видел ќерката, Ана имаше што да му порача

Го покажа доказот јавно, па сите се плашат како ќе реагира сегашната: Лазиќ се пожали дека не ја видел ќерката, Ана имаше што да му порача

Го покажа доказот јавно, па сите се плашат како ќе реагира сегашната: Лазиќ се пожали дека не ја видел ќерката, Ана имаше што да му порача Пејачот Дарко Лазиќ во српската емисија „Премиера викенд“ тврдеше дека ќерката Лорена која ја има од бракот со Ана Севиќ не ја видел година дена, па веднаш се огласи и поранешната негова сопруга. Српските медиуми

Дарко Лазиќ во емисија во живо изјави дека својата ќерка не ја видел една година, а Ана Севиќ веднаш објави докази дека пејачот лаже

Дарко Лазиќ во емисија во живо изјави дека својата ќерка не ја видел една година, а Ана Севиќ веднаш објави докази дека пејачот лаже

фото: С.Крстиќ/П. Димитријевиќ/рас србија Дарко Лазиќ и Ана Севиќ иако веќе  долго време се разведени и не се брак, се интересни за јавноста и не престанува да се пишува за нив. Овој пат, најнова вест е тоа што пејачот гостуваше во емисијата „Викенд премиера – специјал“ каде што отворено зборуваше за се’, за својата сообраќајка, за приватниот живот,

Ана Севиќ објави преписка со Дарко! Пејачот тврдеше дека не ја видел ќерката цела година, но ИСПЛИВАА ДРУГИ ДЕТАЛИ (ФОТО)

Ана Севиќ објави преписка со Дарко! Пејачот тврдеше дека не ја видел ќерката цела година, но ИСПЛИВАА ДРУГИ ДЕТАЛИ (ФОТО)

Пејачот Дарко Лазиќ во емисијата „Премиера - викенд спрецијал“ проговори за својата врска со поранешната сопруга Ана Севиќ и по тој повод откри дека веќе една година не ја видел својата ќерка Лорена. По ова, Ана објави слики на социјалните мрежи, и објави фотографија на својот Инстаграм профил со која сакаше да покаже дека нејзиниот поранешен сопруг

Ана Севиќ објави преписка со Дарко! Пејачот тврдеше дека не ја видел ќерката цела година, но ИСПЛИВАА ДРУГИ ДЕТАЛИ (ФОТО)

Ана Севиќ објави преписка со Дарко! Пејачот тврдеше дека не ја видел ќерката цела година, но ИСПЛИВАА ДРУГИ ДЕТАЛИ (ФОТО)

Пејачот Дарко Лазиќ во емисијата „Премиера - викенд спрецијал“ проговори за својата врска со поранешната сопруга Ана Севиќ и по тој повод откри дека веќе една година не ја видел својата ќерка Лорена. По ова, Ана објави слики на социјалните мрежи, и објави фотографија на својот Инстаграм профил со која сакаше да покаже дека нејзиниот поранешен сопруг