притисни ентер »

(Видео) Били Ајлиш ја промовираше песната од новиот филм за Џејмс Бонд

(Видео) Били Ајлиш ја промовираше песната од новиот филм за Џејмс Бонд

„Нема време за умирање“ е песната од новиот филм за Џејмс Бонд што ја пее Били Ајлиш. Песната беше објавена на полноќ, два месеца пред премиерата на филмот. Песната е драматична, мрачна балада која зборува за лаги и измама. Ајлиш, која во декември наполни 18 години, е најмладата пејачка што снимила песна за некој од филмовите за тајниот агент 007.

„No Time To Die“: Слушнете ја песната на 18-годишната Били ...

„No Time To Die“: Слушнете ја песната на 18-годишната Били ...

Били Ајлиш ја објави долгоочекуваната песна за новиот филм за Џејмс Бонд. Меланхоличната балада „No Time To Die“ наиде само на позитивни критики. 18-годишната пејачка е најмладата музичарка која има снимено песна за франшизата за Џејмс Бонд. ВИДЕО „No Time To Die“ е 25-ти филм од серијалот за тајниот агент 007. Првиот филм од франшизата беше снимен

Били Ајлиш сними мрачна балада за новиот филм за Џејмс Бонд (аудио)

Били Ајлиш сними мрачна балада за новиот филм за Џејмс Бонд (аудио)

Музичката тема од новиот филм за Џејмс Бонд беше објавена на полноќ, два месеца пред неговата премиера. „Нема време за умирање“, што ја пее Били Ајлиш, е драматична, мрачна балада која зборува за лаги и измама. Ајлиш, која во декември наполни 18 години, е најмладата пејачка која снимила песна за серијалот. Таа ја напиша и продуцираше песната заедно

Били Ајлиш вели „Нема време за умирање“: Ова е нејзината песна за новиот Бонд (ВИДЕО)

Били Ајлиш вели „Нема време за умирање“: Ова е нејзината песна за новиот Бонд (ВИДЕО)

Били Ајлиш е најмладиот музичар кој некогаш компонирал и испеал песна за познатата франшиза. Песната го носи истиот наслов како и претстојниот филм, „Нема време за умирање“ (No Time to Die). Се работи за балада која е дело на самата Ајлиш и нејзиниот брат Финеас, кој беше нејзин партнер на неодамнешните Оскари. Пред Били, за Бонд пееја Сем Смит, Адел,

Вредна за Оскар: Критичарите одушевени од песната на Били Ајлиш за Џејмс Бонд

Вредна за Оскар: Критичарите одушевени од песната на Били Ајлиш за Џејмс Бонд

Последниот филм за Џејмс Бонд во кој ќе игра Даниел Крег ја доби насловната песна „No Time To Die“ во изведба на тинејџерската сензација Били Ајлиш. Мрачната атмосфера и злокобниот текст на песната алудираат на лаги и разочарување, а меланхоличниот глас на Ајлиш придонесува да ве полазат морници кога ја слушате песната. Обожавателите на франшизата

“НЕМА ВРЕМЕ ЗА УМИРАЊЕ“: Објавена носечката нумера за новиот филм за Џејмс Бонд  (ФОТО и ВИДЕО)

“НЕМА ВРЕМЕ ЗА УМИРАЊЕ“: Објавена носечката нумера за новиот филм за Џејмс Бонд (ФОТО и ВИДЕО)

Американската поп пејачка Били Ајлиш ја објави насловната нумера за најновиот филм за Џејмс Бонд “Нема време за умирање’. Четириминутната балада во која се зборува за предавство и очај објавена е точно на полноќ, а ја напиша најстариот брат на Алјиша, Финијас, пренесува Ројтерс. Песната е објавена на Јутјуб и на другите канали за симнување музика.

ВИДЕО: Слушнете ја целата насловна песна за најновиот „Џејмс Бонд“

ВИДЕО: Слушнете ја целата насловна песна за најновиот „Џејмс Бонд“

ВИДЕО: Слушнете ја целата насловна песна за најновиот „Џејмс Бонд“ Били Ајлиш е автор и изведувач на нумерата која го следи новиот филм за Џејмс Бонд. Таа е најмладиот изведувач кој некогаш снимил песна за најпознатиот светски таен агент. Песната за „No Time to Die“ ја напишала со постариот брат Финес. – Лудо е да бидеш дел од ова на кој било начин

Објавена песната на Били Ајлиш за новиот Бонд (ВИДЕО)

Објавена песната на Били Ајлиш за новиот Бонд (ВИДЕО)

Били Ајлиш е најмладиот музичар кој некогаш компонирал и испеал песна за познатата франшиза. Песната го носи истиот наслов како и претстојниот филм, „Нема време за умирање“ (No Time to Die). Се работи за балада која е дело на самата Ајлиш и нејзиниот брат Финеас, кој беше нејзин партнер на неодамнешните Оскари. Пред Били, за Бонд пееја Сем Смит, Адел,