притисни ентер »

Млад живот згасна во сообраќајка на автопатот Гостивар - Тетово

Млад живот згасна во сообраќајка на автопатот Гостивар - Тетово

Синоќа во 22,40 часот било пријавено дека на автопатот Гостивар-Тетово после „Неготинска петла“, Б.Ј.(26) од с.Топлица-о.Врапчиште, управувајќи патничко моторно возило „БМВ“ со гостиварски регистарски ознаки излетал надвор од коловозот. Во незгодата возачот починал на местото на настанот. Извршен бил увид од Јавен обвинител и увидна екипа од Полициската

Почина возач на автопатот Гостивар- Тетово: Телото на обдукција

Почина возач на автопатот Гостивар- Тетово: Телото на обдукција

Почина возач на автопатот Гостивар- Тетово: Телото на обдукција Вчера во 22,40 часот било пријавено дека на автопатот Гостивар- Тетово после „Неготинска петла“, Б.Ј. (26) од с.Топлица-о.Врапчиште, управувајќи патничко моторно возило „БМВ“ со гостиварски регистарски ознаки излетал надвор од коловозот. Во незгодата возачот починал на местото на настанот

Загинал 26-годишник откако со автомобил излетал од автопат

Загинал 26-годишник откако со автомобил излетал од автопат

Синоќа во 22,40 часот било пријавено дека на автопатот Гостивар-Тетово после „Неготинска петла", Б.Ј.(26) од с.Топлица-о.Врапчиште, управувајќи патничко моторно возило „БМВ" со гостиварски регистарски ознаки излетал надвор од коловозот. „Во незгодата возачот починал на местото на настанот. Извршен бил увид од Јавен обвинител и увидна екипа од полициската

„БМВ“ излета од автопатот Гостивар-Тетово, загина 26 годишно момче

„БМВ“ излета од автопатот Гостивар-Тетово, загина 26 годишно момче

Момче на возраст од 26 години загина откако доцна синоќа возилото со кое управувало излетало од автопатот Гостивар-Тетово. Според полицискиот извештај: На 15.08.2019 во 22,40 часот било пријавено дека на автопатот Гостивар-Тетово после „Неготинска петла“, Б.Ј.(26) од с.Топлица-о.Врапчиште, управувајќи патничко моторно возило „БМВ“ со гостиварски регистарски

Загинал 26-годишник откако со „БМВ“ излетал од автопатот Гостивар – Тетово

Загинал 26-годишник откако со „БМВ“ излетал од автопатот Гостивар – Тетово

Загинал 26-годишник откако со „БМВ“ излетал од автопатот Гостивар – Тетово, соопшти Министерството за внатрешни работи. – Вчера во 22.40 часот било пријавено дека на автопатот Гостивар – Тетово после „Неготинска петла“, Б.Ј. од с.Топлица-о.Врапчиште, управувајќи патничко моторно возило „БМВ“ со гостиварски регистарски ознаки излетал надвор од коловозот

Загина 26-годишно момче откако со своето „бмв“ излетало од автопат

Загина 26-годишно момче откако со своето „бмв“ излетало од автопат

Синоќа после 22 часот, 26-годишно момче загинало во сообраќајна незгода, откако со својот автомобил излетал од автопатот Гостивар-Тетово „На 15.08.2019 во 22,40 часот било пријавено дека на автопатот Гостивар-Тетово после „Неготинска петла“, Б.Ј.(26) од с.Топлица-о.Врапчиште, управувајќи патничко моторно возило „БМВ“ со гостиварски регистарски ознаки

Страотна несреќа во Македонија: Младо момче почина на лице место

Страотна несреќа во Македонија: Младо момче почина на лице место

Возач почина на лице место во страшна несреќа на патот Гостивар-Тетово, по местото „Неготинска петла“. МВР информира дека синоќа во 22 часот и 40 минути било пријавено дека на автопатот Гостивар-Тетово, 26-годишниот Б.Ј. од селото Топлица-Врапчиште, управувајќи патничко моторно возило „БМВ“ со гостиварски регистарски ознаки излетал надвор од коловозот

Трагедија: 26 годишно момче го загуби животот во несреќа на автопатот Гостивар-Тетово

Трагедија: 26 годишно момче го загуби животот во несреќа на автопатот Гостивар-Тетово

Дваесет и шестгодишник го загуби животот, во несреќа која се случила вчеравечер на автопатот Гостивар-Тетово. Министерството за внатрешни работи информира дека во 22.40 часот било пријавено дека на автопатот после „Неготинска клучка“, Б.Ј. на возраст од 26 години од селото Топлица-Општина Врапчиште, управувајќи патничко моторно возило „БМВ“ со гостиварски

Загина 26-годишно момче откако со своето „бмв“ излетало од автопат

Загина 26-годишно момче откако со своето „бмв“ излетало од автопат

Синоќа после 22 часот, 26-годишно момче загинало во сообраќајна незгода, откако со својот автомобил излетал од автопатот Гостивар-Тетово „На 15.08.2019 во 22,40 часот било пријавено дека на автопатот Гостивар-Тетово после „Неготинска петла“, Б.Ј.(26) од с.Топлица-о.Врапчиште, управувајќи патничко моторно возило „БМВ“ со гостиварски регистарски ознаки

Се преврте БМВ, возачот починал на лице место

Се преврте БМВ, возачот починал на лице место

На 15.08.2019 во 22,40 часот било пријавено дека на автопатот Гостивар-Тетово после „Неготинска петла“, Б.Ј.(26) од с.Топлица-о.Врапчиште, управувајќи патничко моторно возило „БМВ“ со гостиварски регистарски ознаки излетал надвор од коловозот. Во незгодата возачот починал на местото на настанот. Извршен бил увид од Јавен обвинител и увидна екипа од

МВР со детали за стравичната сообраќајната несреќа кај Идризово: Телото на починатиот предадено на обдукција

МВР со детали за стравичната сообраќајната несреќа кај Идризово: Телото на починатиот предадено на обдукција

Д.Т. (36) од скопското село Ржаничино, кој управувал товарно моторно возило влекач „ДАФ“ со скопски регистарски ознаки, излетал од коловозот по што загинал. Како што се наведува во МВР-билтенот, вчера во 18:45 часот во СВР Скопје било пријавено дека Д.Т. излетал од коловозот во скопското село Дрма, поточно на регионален пат меѓу селата Идризово и Петровец

Камионџија загина на патот меѓу селата Идризово и Петровец

Камионџија загина на патот меѓу селата Идризово и Петровец

Возач на камион на возраст од 36 години загина на регионалниот пат помеѓу селата Идризово и Петровец. Како што информираат од МВР, 36-годишникот од скопското село Ржаничино уравувал камион при што излетал од патот во непосредна билизина на селото Дрма. Од здобиените повреди, камионџијатa полинал на местото на настанот. Екипа на СВР-Скопје извршила

Загина возач на влекач, излетал од коловоз на регионален пат меѓу Идризово и Петровец

Загина возач на влекач, излетал од коловоз на регионален пат меѓу Идризово и Петровец

Д.Т. (36) од скопското село Ржаничино, кој управувал товарно моторно возило влекач „ДАФ“ со скопски регистарски ознаки, излетал од коловозот по што загинал. Како што се наведува во МВР-билтенот, вчера во 18:45 часот во СВР Скопје било пријавено дека Д.Т. излетал од коловозот во скопското село Дрма, поточно на регионален пат меѓу селата Идризово и Петровец

МВР со детали за стравичната сообраќајната несреќа кај Идризово: Телото на починатиот предадено на обдукција

МВР со детали за стравичната сообраќајната несреќа кај Идризово: Телото на починатиот предадено на обдукција

Д.Т. (36) од скопското село Ржаничино, кој управувал товарно моторно возило влекач „ДАФ“ со скопски регистарски ознаки, излетал од коловозот по што загинал. Како што се наведува во МВР-билтенот, вчера во 18:45 часот во СВР Скопје било пријавено дека Д.Т. излетал од коловозот во скопското село Дрма, поточно на регионален пат меѓу селата Идризово и Петровец

Камионџија загина на патот меѓу селата Идризово и Петровец

Камионџија загина на патот меѓу селата Идризово и Петровец

Возач на камион на возраст од 36 години загина на регионалниот пат помеѓу селата Идризово и Петровец. Како што информираат од МВР, 36-годишникот од скопското село Ржаничино уравувал камион при што излетал од патот во непосредна билизина на селото Дрма. Од здобиените повреди, камионџијатa полинал на местото на настанот. Екипа на СВР-Скопје извршила

Камионџија загина на патот меѓу селата Идризово и Петровец

Камионџија загина на патот меѓу селата Идризово и Петровец

Возач на камион на возраст од 36 години загина на регионалниот пат помеѓу селата Идризово и Петровец. Како што информираат од МВР, 36-годишникот од скопското село Ржаничино уравувал камион при што излетал од патот во непосредна билизина на селото Дрма. Од здобиените повреди, камионџијатa полинал на местото на настанот. Екипа на СВР-Скопје извршила

МВР со детали за стравичната сообраќајната несреќа кај Идризово: Телото на починатиот предадено на обдукција

МВР со детали за стравичната сообраќајната несреќа кај Идризово: Телото на починатиот предадено на обдукција

МВР со детали за стравичната сообраќајната несреќа кај Идризово: Телото на починатиот предадено на обдукција Д.Т. (36) од скопското село Ржаничино, кој управувал товарно моторно возило влекач „ДАФ“ со скопски регистарски ознаки, излетал од коловозот по што загинал. Како што се наведува во МВР-билтенот, вчера во 18:45 часот во СВР Скопје било пријавено

Млад возач (36) на влекач загина кај Петровец, излетал од коловозот

Млад возач (36) на влекач загина кај Петровец, излетал од коловозот

Вчера во 18,45 часот во СВР Скопје, било пријавено дека во с.Дрма, поточно на регионален пат помеѓу с.Идризово и с.Петровец Д.Т.(36) од с.Ржаничино-скопско управувајќи товарно моторно возило влекач „ДАФ“ со скопски регистарски ознаки излетал од коловозот. На местото на настанот починал возачот. Извршен бил увид од увидна екипа на СВР-Скопје, а по наредба

Загина возач на влекач, излетал од коловоз на регионален пат меѓу Идризово и Петровец

Загина возач на влекач, излетал од коловоз на регионален пат меѓу Идризово и Петровец

Д.Т. (36) од скопското село Ржаничино, кој управувал товарно моторно возило влекач „ДАФ“ со скопски регистарски ознаки, излетал од коловозот по што загинал. Како што се наведува во МВР-билтенот, вчера во 18:45 часот во СВР Скопје било пријавено дека Д.Т. излетал од коловозот во скопското село Дрма, поточно на регионален пат меѓу селата Идризово и Петровец