притисни ентер »

(Фото) Карлеуша во „купаќи“ Версаче по дома, изолацијата не мора да е досадна

(Фото) Карлеуша во „купаќи“ Версаче по дома, изолацијата не мора да е досадна

Додека речиси цел свет е на пауза поради коронавирусот, па сите изолирани седат дома , Карлеуша најде начин да се забваува. Среќа што се соцјалните мрежи. Попларната пејачка сподели слики и видеа на кој е во „Версаче“ костим за капење каде позира пред огледало. „Јас откако ги изедов сите грицки за карантин во една вечер“ напиша Карлеуша. View this

(Фото) Карлеуша во „купаќи“ Версаче по дома, изолацијата не мора да е досадна

(Фото) Карлеуша во „купаќи“ Версаче по дома, изолацијата не мора да е досадна

Додека речиси цел свет е на пауза поради коронавирусот, па сите изолирани седат дома , Карлеуша најде начин да се забваува. Среќа што се соцјалните мрежи. Попларната пејачка сподели слики и видеа на кој е во „Версаче“ костим за капење каде позира пред огледало. „Јас откако ги изедов сите грицки за карантин во една вечер“ напиша Карлеуша. View this

Жешка и сексапилна, Карлеуша ги „здрма“ фановите од изолација (ФОТО)

Жешка и сексапилна, Карлеуша ги „здрма“ фановите од изолација (ФОТО)

Најскандаозната балканска пејачка Јелена Карлеуша повторно докажа дека не и треба многу за да направи врева околу себе и да се најде во сите балкански медиуми. Очигледно во домашна досада заради изолацијата средувајки го гардероберот Јелена решила да го проба својот Версаче костум за капење и да направи „жешко“ изненадување за своите следбеници.

Версаче изолација за Карлеуша (ФОТО)

Версаче изолација за Карлеуша (ФОТО)

Секој си наоѓа начин како времето поминато во карантин да си го направи поинтересно. Некој чита, некој плете, некој се шминка, а Јелена Карлеуша си прави приватни модни ревии. Таа на Инстаграм објави фотографија со костим за капење со потпис на Версаче, бренд кој, како што можеме да сфатиме и од претходно, ѝ е омилен на балканската музичка дива. View

Видео-Фото: „Жешката“ Карлеуша во карантин!!

Видео-Фото: „Жешката“ Карлеуша во карантин!!

Популарната Карли објави жешка фотка од карантин. Карлеуша во провокативно разголено издание во долна облека Версаче позира во карантинот. Провокативното видео на радост на нејзините многубројни следбеници Јелена го поделила на својот Инстаграм профил. Провокативната пејачка следбениците на социјалните мрежи ги израдува и со видео на кое се појавува

(ФОТО) Досадно и е во карантин- Карлеуша ПОЗИРА РАЗГОЛЕНА пред огледало

(ФОТО) Досадно и е во карантин- Карлеуша ПОЗИРА РАЗГОЛЕНА пред огледало

Јелена Карлеуша како и сите други е во карантин заедно со својот сопруг Душко кој се врати во Кина. Нивните односи се нарушени па таа дури и го пријави за малтретирање.Пејачката тешко ги минува деновите во карантин па реши да провери што има во гардеробата. Јелена го испроба сребрениот Версаче костим за кој се увериме дека се уште прекрасно и стои

(ФОТО) Досадно и е во карантин- Карлеуша ПОЗИРА РАЗГОЛЕНА пред огледало

(ФОТО) Досадно и е во карантин- Карлеуша ПОЗИРА РАЗГОЛЕНА пред огледало

Јелена Карлеуша како и сите други е во карантин заедно со својот сопруг Душко кој се врати во Кина. Нивните односи се нарушени па таа дури и го пријави за малтретирање.Пејачката тешко ги минува деновите во карантин па реши да провери што има во гардеробата. Јелена го испроба сребрениот Версаче костим за кој се увериме дека се уште прекрасно и стои

Јелена Карлеуша објави жешки фотографии од карантин

Јелена Карлеуша објави жешки фотографии од карантин

Српската пејачка Јелена Карлеуша објави жешки фотки во карантин. Карлеуша на Инстаграм сподели неколку  фотографии и кратки видеа во костим за капење. Најпрвин оние од реалноста, каде фолк дивата се разголе во „Версаче“ костим за капење. View this post on Instagram Take me back 🙏🏻😍 #maldives Kada se sav ovaj haos završi, vraćam se u ovaj raj na

На Карлеуша не и се седи дома: Пејачката со телото пред огледало во изолација, со паметот разголена, на егзотична дестинација! (ВИДЕО)

На Карлеуша не и се седи дома: Пејачката со телото пред огледало во изолација, со паметот разголена, на егзотична дестинација! (ВИДЕО)

На многумина карантинот и изолацијата многу тешко им паѓаат. Едноставно не се навикнати да седат дома, ама мораат заради висрусоткорона Меѓу нив секако, естрадните ѕвезди, од кои предничи Јелена Карлеуша. белградската „скандал-дама“ ионака „кисне“ на Интернет и социјалните мрежи, а во оваа ситуација на изолација, се чини дека единствен начин за забава

Kaрлеуша сакаше да се увери како и стои Версаче костимот за капење

Kaрлеуша сакаше да се увери како и стои Версаче костимот за капење

Kaрлеуша сакаше да се увери како и стои Версаче костимот за капење Јелена Карлеуша како и сите други е во карантин заедно со својот сопруг Душко кој се врати во Кина. Нивните односи се нарушени па таа дури и го пријави за малтретирање.Пејачката тешко ги минува деновите во карантин па реши да провери што има во гардеробата. Јелена го испроба сребрениот

Карлеуша се соблече пред огледало и покажа како изгледа откако ги изела сите грицки во еден ден- ова не е фотошоп (ФОТО)

Карлеуша се соблече пред огледало и покажа како изгледа откако ги изела сите грицки во еден ден- ова не е фотошоп (ФОТО)

Карлеуша се соблече пред огледало и покажа како изгледа откако ги изела сите грицки во еден ден- ова не е фотошоп (ФОТО) Додека речиси цел свет е на „пауза“ поради коронавирусот луѓето се изолирани и седат дома со цел да се спречи ширење на заразата со Ковид- 19. За многумина единствен начин за забава е Интернет и соцјалните мрежи, па така и популарната

ФОТО: Карлеуша позираше разголена пред огледало

ФОТО: Карлеуша позираше разголена пред огледало

Додека речиси цел свет е на „пауза“ поради коронавирусот луѓето се изолирани и седат дома со цел да се спречи ширење на заразата со Ковид- 19. За многумина единствен начин за забава е Интернет и соцјалните мрежи, па така и популарната пејачка Карлеуша сподели што прави додека е во изолација. Имено таа на Инстгарм сподели неколку кратки видеа и фотографија

ФОТО: Карлеуша во карантин- пејачката позираше разголена пред огледало

ФОТО: Карлеуша во карантин- пејачката позираше разголена пред огледало

Додека речиси цел свет е на „пауза“ поради коронавирусот луѓето се изолирани и седат дома со цел да се спречи ширење на заразата со Ковид- 19. За многумина единствен начин за забава е Интернет и соцјалните мрежи, па така и популарната пејачка Карлеуша сподели што прави додека е во изолација. Имено таа на Инстгарм сподели неколку кратки видеа и фотографија