притисни ентер »

Се појави интимно видео од Мекгрегор и непозната девојка

Се појави интимно видео од Мекгрегор и непозната девојка

Мекгрегор после победата во повратничката борба за 40 секунди сега повторно се најде во центарот на вниманието. Овој пат тоа е поради скандал. Имено, на интернет се појави видео на кое Ирецот е со непозната жена која не е неговата сопруга. На видеото девојката се снима како игра покрај Мекгрегор кој спие.

Се појави интимно видео од Мекгрегор и непозната девојка

Се појави интимно видео од Мекгрегор и непозната девојка

Мекгрегор после победата во повратничката борба за 40 секунди сега повторно се најде во центарот на вниманието. Овој пат тоа е поради скандал. Имено, на интернет се појави видео на кое Ирецот е со непозната жена која не е неговата сопруга. На видеото девојката се снима како игра покрај Мекгрегор кој спие. Коментари Advertisements

ВИДЕО: Сега како ќе се оправдува - МекГрегор и непозната девојка заедно во кревет

ВИДЕО: Сега како ќе се оправдува - МекГрегор и непозната девојка заедно во кревет

Ирецот Конор МекГрегор ги отфрли сите обвинувања дека ја изневерил својата сопруга, со која има две деца. Но, на Интернет се појави видео кое го покажува спротивното. Непозната девојка со помош на телефон сними дел од „дружбата“ со ММА борачот. МекГрегор се врати во октагонот и на стартот од оваа година го победи Доналд Сероне од Соединетите Американски

ВИДЕО: Конор Мекгрегор во кревет со друга жена

ВИДЕО: Конор Мекгрегор во кревет со друга жена

Се појави снимка која буквално го запали интернетот. Клучното прашање е дали на него е Конор Мекгрегор. Маж на снимка навистина премногу наликува на ирскиот ММА борец, многумина се и сигурни дека тоа е тој 100 проценти, а лежи во кревет покрај жена која не е неговата сопруга Ди Девлин. Погледнете и сами проценете:

(ВИДЕО) Конор Мекгрегор во креветот на млада девојка што не е неговата сопруга

(ВИДЕО) Конор Мекгрегор во креветот на млада девојка што не е неговата сопруга

Видео на кое се гледа разголена девојка како игра крај кревет во кој спие ирскиот УФЦ борец Конор Мекгрегор е најновата вирална сензација што се шири по социјалните мрежи. Освен што станува збор за Мекгрегор, видеото предизвикува внимание поради тоа што девојката на видеото не е неговата сопруга Ди Девлин.

Конор Мекгрегор во кревет со друга жена – сите се прашуваат дали е тоа навистина тој (ВИДЕО)

Конор Мекгрегор во кревет со друга жена – сите се прашуваат дали е тоа навистина тој (ВИДЕО)

Конор Мекгрегор во кревет со друга жена – сите се прашуваат дали е тоа навистина тој (ВИДЕО) На интернет се појави видео снимка која што буквално го запали интернетот. Клучното прашање е дали на него е Конор Мекгрегор. Маж на снимка навистина премногу наликува на ирскиот ММА борец, многумина се и сигурни дека тоа е тој 100 проценти, а лежи во кревет

ВИДЕО: Конор Мекгрегор во кревет со друга жена - сите се прашуваат дали е тоа навистина тој

ВИДЕО: Конор Мекгрегор во кревет со друга жена - сите се прашуваат дали е тоа навистина тој

Се појави снимка која буквално го запали интернетот. Клучното прашање е дали на него е Конор Мекгрегор. Маж на снимка навистина премногу наликува на ирскиот ММА борец, многумина се и сигурни дека тоа е тој 100 проценти, а лежи во кревет покрај жена која не е неговата сопруга Ди Девлин. Погледнете и сами проценете: