притисни ентер »

„БМВ“ здроби „Шкода“ на наплатна рампа, РОДИТЕЛИ И ДЕТЕ СЕ ВО КОМА (ВИДЕО)

„БМВ“ здроби „Шкода“ на наплатна рампа, РОДИТЕЛИ И ДЕТЕ СЕ ВО КОМА (ВИДЕО)

Страшна несреќа се случи вчера на наплатната рампа „Света Хелена“ недалеку од Загреб, во која тешко повредени се три лица. На објавената снимка се гледа како „БМВ“ удира во „Шкода“. Во Шкодата имало цело семејство, двајца родители и дете. Како што пишуваат медиумите во регионот, двајцата родители и детето се во кома. Снимката е страшна, а се очекуваат

„БМВ“ здроби „Шкода“ на наплатна рампа, РОДИТЕЛИ И ДЕТЕ СЕ ВО КОМА (ВИДЕО)

„БМВ“ здроби „Шкода“ на наплатна рампа, РОДИТЕЛИ И ДЕТЕ СЕ ВО КОМА (ВИДЕО)

Страшна несреќа се случи вчера на наплатната рампа „Света Хелена“ недалеку од Загреб, во која тешко повредени се три лица. На објавената снимка се гледа како „БМВ“ удира во „Шкода“. Во Шкодата имало цело семејство, двајца родители и дете. Како што пишуваат медиумите во регионот, двајцата родители и детето се во кома. Снимката е страшна, а се очекуваат

Страшна несреќа во регионот: „БМВ“ здроби „Шкода“ на наплатна рампа, родители и дете во кома (ВИДЕО)

Страшна несреќа во регионот: „БМВ“ здроби „Шкода“ на наплатна рампа, родители и дете во кома (ВИДЕО)

Страшна несреќа во регионот: „БМВ“ здроби „Шкода“ на наплатна рампа, родители и дете во кома (ВИДЕО) Страшна несреќа се случи вчера на наплатната рампа „Света Хелена“ недалеку од Загреб, во која тешко повредени се три лица. На објавената снимка се гледа како „БМВ“ удира во „Шкода“. Во Шкодата имало цело семејство, двајца родители и дете. Како што пишуваат

ВИДЕО: Со неверојатна брзина се забил во возилото пред себе, летнала и куќарката

ВИДЕО: Со неверојатна брзина се забил во возилото пред себе, летнала и куќарката

Несреќата се случила на наплатна рампа во Хрватска, на патот А4, а тешко повредени се три лица. Возилото кое ја предзивикало несреќата со полна брзина се забило во возилото пред себе, во кое се наоѓале татко, мајка и нивното дете. Тие се тешко повредени и се наоѓаат во индуцирана кома. Возилото бе-ем-ве поради неприлагодена брзина се забило во шкодата,

Страшна несреќа во регионот: „БМВ“ здроби „Шкода“ на наплатна рампа, родители и дете во кома

Страшна несреќа во регионот: „БМВ“ здроби „Шкода“ на наплатна рампа, родители и дете во кома

Страшна несреќа се случи вчера на наплатната рампа „Света Хелена“ недалеку од Загреб, во која тешко повредени се три лица. На објавената снимка се гледа како „БМВ“ удира во „Шкода“. Во Шкодата имало цело семејство, двајца родители и дете. Како што пишуваат медиумите во регионот, двајцата родители и детето се во кома. Снимката е страшна, а се очекуваат

„БМВ“ разнесе „шкода“ , цело семејство во кома ВИДЕО

„БМВ“ разнесе „шкода“ , цело семејство во кома ВИДЕО

На Интернет се појави снимка од вчерашната страшна несреќа на наплатната рампа „Света Хелена“ недалеку од Загреб, во која три лица се тешко повредени. На снимка се гледа како „бмв“со огромна брзина и без кочење удира во „шкода“ во која биле семејство, двајца родители и дете. Како што пишуваат медиумите во регионот, двајцата родители и детето се во

Пуштен, па уапсен возачот на „бмв-то“ кое здроби „шкода“ на наплатната рампа кај Загреб

Пуштен, па уапсен возачот на „бмв-то“ кое здроби „шкода“ на наплатната рампа кај Загреб

Полицијата вечерва го уапсила Озрен М.(35), иако утринава го пуштила да си оди без да му поднесе кривична пријава за ужасот што вчера  го предизвика на наплатната рампа „Св. Хелена“ кај Загреб кога со своето „бмв“ буквално здроби „шкода“. Дел од медиумите информират дека момчето во вторникот се вратило од островот Раб, каде бил на лекување од зависност

Видео - фото: БМВ се заби во Шкода на патарина во Хрватска

Видео - фото: БМВ се заби во Шкода на патарина во Хрватска

На снимката објавена на интернет може да се види дека автомобилот БВМ воопшто не кочи кога се приближува до наплатната рампа и дека без запирање удира во „шкодата“ со унгарски регистарски таблички во која имало родители со дете. Удрената шкода потоа удрила во автомобил ауди кој чекал да ја мине рампата.

Детали за сообраќајката кај Загреб: Возел 150 км на час и зборувал на мобилен кога удрил во „шкодата“

Детали за сообраќајката кај Загреб: Возел 150 км на час и зборувал на мобилен кога удрил во „шкодата“

Според неофицијални извори,, возачот на „БМВ-то“ кое здроби „шкода“ на наплатната рампа „СВ. Хелена“ кај Загреб зборувал на мобилен телефон и возел 150 киломтри на час, дознава Јутарњи лист. Видеото од страшната несреќа во која е тешко повредени сопрушници од Унгарија и нивниот малолетен син веќе се појави на социјалните мрежи. Несреќата ја предизвикал Озрен

ХОРОР НА НАПЛАТНА РАМПА: Со неверојатна брзина се забил во возилото пред себе, летнала и куќарката

ХОРОР НА НАПЛАТНА РАМПА: Со неверојатна брзина се забил во возилото пред себе, летнала и куќарката

Несреќата се случила на наплатна рампа во Хрватска, на патот А4, а тешко повредени се три лица. Возилото кое ја предзивикало несреќата со полна брзина се забило во возилото пред себе, во кое се наоѓале татко, мајка и нивното дете. Тие се тешко повредени и се наоѓаат во индуцирана кома. Возилото бе-ем-ве поради неприлагодена брзина се забило во шкодата,

ХОРОР НА НАПЛАТНА РАМПА: Со неверојатна брзина се забил во возилото пред себе, летнала и куќарката

ХОРОР НА НАПЛАТНА РАМПА: Со неверојатна брзина се забил во возилото пред себе, летнала и куќарката

Несреќата се случила на наплатна рампа во Хрватска, на патот А4, а тешко повредени се три лица. Возилото кое ја предзивикало несреќата со полна брзина се забило во возилото пред себе, во кое се наоѓале татко, мајка и нивното дете. Тие се тешко повредени и се наоѓаат во индуцирана кома. Возилото бе-ем-ве поради неприлагодена брзина се забило во шкодата,

Страшна сообраќајка кај наплатна рампа во Загреб, автомобил без кочење се забил во друго возило (ВИДЕО)

Страшна сообраќајка кај наплатна рампа во Загреб, автомобил без кочење се забил во друго возило (ВИДЕО)

Несреќата се случила вчера, а денеска на интернетсе појавија снимки од страшниот судир. Полицијата во Загреб денеска објави дека 35-годишен возач на БМВ со неприлагодена брзина се забил во Шкода, чиј возач (38) го забавувал возилото кај наплатна рампа поради тоа што пред него стоело друго возило со марка Ауди, пренесува 24 сата.хр. Откако возачот на

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) „БМВ“ здроби „Шкода“ на наплатна рампа, цело семејство во кома

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) „БМВ“ здроби „Шкода“ на наплатна рампа, цело семејство во кома

На Интернет се појави снимка од вчерашната страшна несреќа на наплатната рампа „Света Хелена“ недалеку од Загреб, во која тешко повредени се три лица. На објавената снимка се гледа како „БМВ“ удира во „Шкода“ без кочење, во која биле семејство, двајца родители и дете. Како што пишуваат медиумите во регионот, двајцата родители и детето се во кома.

(Хорор ВИДЕО) Со огромна брзина се заби во возилото пред себе на наплатна рампа

(Хорор ВИДЕО) Со огромна брзина се заби во возилото пред себе на наплатна рампа

Несреќата се случила на наплатна рампа во Хрватска, на патот А4, а тешко повредени се три лица. Возилото кое ја предзивикало несреќата со полна брзина се забило во возилото пред себе, во кое се наоѓале татко, мајка и нивното дете. Тие се тешко повредени и се наоѓаат во индуцирана кома. Возилото бе-ем-ве поради неприлагодена брзина се забило во шкодата,

ВИДЕО: Со неверојатна брзина удри во „шкода“ - автомобилот летна и удри во наплатната куќичка во Хрватска

ВИДЕО: Со неверојатна брзина удри во „шкода“ - автомобилот летна и удри во наплатната куќичка во Хрватска

На наплатната рампа кај хрватската Света Хелена, на автопатот А4, со тешки повреди се здобиле три лица, откако еден автомобил со сета сила се забил во друго возилото. Повредени се родители и дете,кои веднаш се пренесени во блница и се наоѓаат во кома. Имено автомобил марка „БМВ“ со неприлагодена брзина се забил во нивниот автомобил „шкода“ кој стоел