притисни ентер »

Се огласи Цеца по сите напади на Карлеуша ВРЗ НЕЈЗИНИТЕ ДЕЦА

Се огласи Цеца по сите напади на Карлеуша ВРЗ НЕЈЗИНИТЕ ДЕЦА

Некогашните пријатели Јелена Карлеуша и Аца Лукас водат „војна“ на „Инстаграм“. Се започна кога поп дивата напиша пост за роденденот на српски бизнисмен, а Лукас се пронајде истиот и веднаш и одговори. Карлеуша не остана должна, па војната продолжи, а таа ги нападна и Цеца и Анастасија Ражнатовиќ. Српските медиуми пренесоа дека Вељко Ражнатовиќ исто

Се огласи Цеца по сите напади на Карлеуша ВРЗ НЕЈЗИНИТЕ ДЕЦА

Се огласи Цеца по сите напади на Карлеуша ВРЗ НЕЈЗИНИТЕ ДЕЦА

Некогашните пријатели Јелена Карлеуша и Аца Лукас водат „војна“ на „Инстаграм“. Се започна кога поп дивата напиша пост за роденденот на српски бизнисмен, а Лукас се пронајде истиот и веднаш и одговори. Карлеуша не остана должна, па војната продолжи, а таа ги нападна и Цеца и Анастасија Ражнатовиќ. Српските медиуми пренесоа дека Вељко Ражнатовиќ исто

Ку*вите ние ги мо*аме! Вељко и Лукас овековечиле момент од роденденот: Коментар кој испратил јасна порака

Ку*вите ние ги мо*аме! Вељко и Лукас овековечиле момент од роденденот: Коментар кој испратил јасна порака

Фотографија од Вељко Ражнатовиќ и Аца Лукас објавена на Фејсбук се надоврзала на “Инстаграм војната“ која гори откако Јелена Карлеуша срамно ја предизвикала својата колешка на социјалните мрежи. Имено, осамна нова фотографија на социјалната мрежа Фејсбук на Вељко Ражнатовиќ од роденденската прослава од која се тресе естрадата. Дополнителен потрес предизвикаа

Видео хороскоп 15 август 2019, четврток

Видео хороскоп 15 август 2019, четврток

Погледнете каков ќе биде вашиот ден според хороскопот Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот. Прочитајте и... „Мутава со харизма на згазена мачка“: КАРЛЕУША ја нападнала и навредила ќерката на ЦЕЦА

Цеца Ражнатовиќ се огласи по написите дека Вељко и одговорил на Јелена Карлеуша (фото)

Цеца Ражнатовиќ се огласи по написите дека Вељко и одговорил на Јелена Карлеуша (фото)

фото: принтскрин/инстаграм/цецаражнатовиќ Некогашните пријатели Јелена Карлеуша и Аца Лукас водат „војна“ на „Инстаграм“. Се започна кога Јелена напиша пост за роденденот на српски бизнисмен, а Лукас се пронајде во тој пост и веднаш и одговори. Карлеуша не остана должна, па војната продолжи, а таа ги нападна  Цеца и Анастасија Ражнатовиќ. Српските

Ни Вељко Ражнатовиќ не остана должен: Синот на Цеца брутално одговори на Карлеуша (фото)

Ни Вељко Ражнатовиќ не остана должен: Синот на Цеца брутално одговори на Карлеуша (фото)

фото: Принтскрин Деновиве се води војна на социјалните мрежи меѓу некогашните пријатели Јелена Карлеуша и Аца Лукас. Имено, Јелена на „Инстаграм“ нападна еден српски бизнисмен кој во Белград славеше роденден, па Лукас се најде прозван во постот и брутално одговори на пејачката. Лукас застана во одбрана на Ражнатовиќ, а Јелена истакна дека Цеца и Анастасија

Конечно се огласи и Цеца после сите напади на Карлеуша врз нејзините деца – Со еден потег покажа дека е царица!

Конечно се огласи и Цеца после сите напади на Карлеуша врз нејзините деца – Со еден потег покажа дека е царица!

Некогашните пријатели Јелена Карлеуша и Аца Лукас водат „војна“ на „Инстаграм“. Се започна кога поп дивата напиша пост за роденденот на српски бизнисмен, а Лукас се пронајде истиот и веднаш и одговори. Карлеуша не остана должна, па војната продолжи, а таа ги нападна и Цеца и Анастасија Ражнатовиќ . Српските медиуми пренесоа дека Вељко Ражнатовиќ исто

Ни Вељко Ражнатовиќ не остана должен: Синот на Цеца брутално ја навреди Карлеуша

Ни Вељко Ражнатовиќ не остана должен: Синот на Цеца брутално ја навреди Карлеуша

Деновиве се води војна на социјалните мрежи меѓу некогашните пријатели Јелена Карлеуша и Аца Лукас . Имено, Јелена на „Инстаграм“ нападна еден српски бизнисмен кој во Белград славеше роденден, па Лукас се најде прозван во постот и брутално и одговори на пејачката. Лукас застана во одбрана на Ражнатовиќ, а Јелена истакна дека Цеца и Анастасија не му

Ку*вите ние ги мо*аме! Вељко и Лукас овековечиле момент од роденденот: Коментар кој испратил јасна порака

Ку*вите ние ги мо*аме! Вељко и Лукас овековечиле момент од роденденот: Коментар кој испратил јасна порака

Фотографија од Вељко Ражнатовиќ и Аца Лукас објавена на Фејсбук се надоврзала на “Инстаграм војната“ која гори откако Јелена Карлеуша срамно ја предизвикала својата колешка на социјалните мрежи. Имено, осамна нова фотографија на социјалната мрежа Фејсбук на Вељко Ражнатовиќ од роденденската прослава од која се тресе естрадата. Дополнителен потрес предизвикаа

Војната Карлеуша – Лукас продолжува: „Во она ср*ње со Огњен Врањеш никој ништо не ми кажа“

Војната Карлеуша – Лукас продолжува: „Во она ср*ње со Огњен Врањеш никој ништо не ми кажа“

фото: дамирдервишагиќ Некогашните пријатели Јелена Карлеуша и Аца Лукас само неколку месеци откако се смирија повторно се скараа. Овој пат поради Драгослав Илиќ, Анастасија и Цеца Ражнатовиќ. Имено, Карлеуша на социјалните мрежи го поткачи бизнисменот кој во Белград славеше роденден, а на прославата му запеа и Анастасија Ражнатовиќ. – Само во банана

Пукна тиквата – Лукас и порача на Карлеуша дека не се веќе пријатели: „Ти си дно!“

Пукна тиквата – Лукас и порача на Карлеуша дека не се веќе пријатели: „Ти си дно!“

Јелена Карлеуша почна војна на Инстаграм, а сега брутално продолжи со прозивките упатени кон Аца Лукас кого го нарече девојче после низата навреди упатени по пат на социјалните мрежи. На сето ова претходеше прославата на роденденот на бизнисменот Драгослав Илиќ кој го собра српскиот естраден крем, а Јелена не беше поканета. Имено, пејачката ја нарече

Синот на Цеца дрско ја навреди Карлеуша, ќе има голем скандал!

Синот на Цеца дрско ја навреди Карлеуша, ќе има голем скандал!

Во медиумите скоро и да не може да пројде ден без вест поврзана со Јелена Карлеуша. Пејачката како да е магнет за скандали. Мега популарната Јелена неодамна без пардон ја навреди Анастасија Ражњатовиќ. Првично Карлеуша индиректно распали српскиот бизнисмен, кралот на нафтата Драгослав Илиќ-Гаги кој живее во Венецуела. Бизнисменот во 2006 година направил

Од татко у*иец и мајка со наногица неможела подобро да научи: ЈК удрила најниско до сега! Сурова навреда за ќерката на Цеца

Од татко у*иец и мајка со наногица неможела подобро да научи: ЈК удрила најниско до сега! Сурова навреда за ќерката на Цеца

Карлеуша на социјалните мрежи го поткачила бизнисменот Драгослав Илиќ. ЈК повторно брутално ја започнала естрадната војна со Светлана Ражнатовиќ, овој пат ударајќи најниско по ќерката Анастасија, нарекувајќи ја мутава згазена мачка. Имено Карлеуша на социјалните мрежи го поткачила бизнисменот Драгослав Илиќ кој во Србија дошол да го прослави роденденот

Од татко у*иец и мајка со наногица неможела подобро да научи: ЈК удрила најниско до сега! Сурова навреда за ќерката на Цеца

Од татко у*иец и мајка со наногица неможела подобро да научи: ЈК удрила најниско до сега! Сурова навреда за ќерката на Цеца

Карлеуша на социјалните мрежи го поткачила бизнисменот Драгослав Илиќ. ЈК повторно брутално ја започнала естрадната војна со Светлана Ражнатовиќ, овој пат ударајќи најниско по ќерката Анастасија, нарекувајќи ја мутава згазена мачка. Имено Карлеуша на социјалните мрежи го поткачила бизнисменот Драгослав Илиќ кој во Србија дошол да го прослави роденденот

„Мутава со харизма на згазена мачка“: КАРЛЕУША ја нападнала и извреѓала ќерката на ЦЕЦА

„Мутава со харизма на згазена мачка“: КАРЛЕУША ја нападнала и извреѓала ќерката на ЦЕЦА

Јелена Карлеуша повторно ја започна војната со Цеца Ражнатовиќ, овој пат удирајќи најниско, на нејзината ќерката Анастасија. Јелена Карлеуша повторно ја започна војната со Цеца Ражнатовиќ, овој пат удирајќи најниско, на нејзината ќерката Анастасија, нарекувајќи ја „мутава згазена мачка“, пишува Дневнимагазин.рс. На Инстаграм Карлеуша го поткачила бизнисменот

Војна! Лукас: „Ти си најголем љубител на банани!“ Карлеуша: „Наркодилери и к*рви не ти се пријатели!“

Војна! Лукас: „Ти си најголем љубител на банани!“ Карлеуша: „Наркодилери и к*рви не ти се пријатели!“

фото:никола томиќ/инстаграм/јеленакарлеуша Јелена Карлеуша и Аца Лукас јавно завојуваа, откако тој се најде како соодветен да ја исплука јавно, бидејќи покажа таа покажа незадоволство од роденденската прослава на бизнисменот Драгослав Илиќ. – Само во банана државата Србија можете да прочитате фалење за дилери на дрога и криминалци, и романтични текстови

Карлеуша со порака до Лукас: „Цеца не ти е вистинска другарка, јас сум ти!“

Карлеуша со порака до Лукас: „Цеца не ти е вистинска другарка, јас сум ти!“

Јелена Карлеуша го возврати ударот и во свој стил преку „Инстаграм“ му порача на Аца Лукас да не се бламира повеќе и побара јавно извинување. Од каде ти е таа идеја друже да ми се обраќаш преку „Инстаграм“? Го имаш мојот телефонски број, јави ми се ако нешто те здоболело, или мораше јавно да докажеш лојалност за неколку литри нафта од Венецуела? Кој

Карлеуша „удри“ по ќерката на Цеца: „Анастасија е мутирана прегазена мачка без харизма!“

Карлеуша „удри“ по ќерката на Цеца: „Анастасија е мутирана прегазена мачка без харизма!“

Јелена Карлеуша брутално ја прозва Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на Цеца и на нарече „мутирана прегазена мачка“. Имено, Карлеуша на Инстаграм го „потфати“ бизнисменот Драгослав Илиќ кој дојде во Србија за да го прослави роденденот, а веднаш на ист начин и возврати Аца Лукас, кој присустувал на прославата, секако на „Инстаграм“. Ова ЈК многу ја налути,

Се скараа Аца Лукас и Карлеуша: „Смешна си, од љубомора и завист се претвори во лоша личност!“

Се скараа Аца Лукас и Карлеуша: „Смешна си, од љубомора и завист се претвори во лоша личност!“

Јелена Карлеуша вчера на својот Инстаграм профил го нападна српскиот бизнисмен Драгослав Илиќ кој од Мадрид дојде во својот роден крај за да го прослави роденденот со семејството и пријателите. Само во банана држава можете да прочитате пофалби за нарко – дилери и криминалци, романтични текстови за нив, пејачки кои им пеат на родендени и свадби, што