притисни ентер »

Војвотката Меган: Издание за секоја пофалба

Војвотката Меган: Издание за секоја пофалба

Војвотката од Сасекс сака да им пркоси на правилата, па ни модата не е исклучок. Имено таа со сопругот Хари им оддаде почаст на војниците загинати во Првата светска војна, а и овој пат е коментиран нејзиниот моден избор. Меган носеше за многу неспоива комбинација на бои – тегет и црна. Тегет teddy капут со ремен, комбинирано со црн фустан и чизми од

Храбра комбинација на бои: Ова е едно од најелегантните изданија на војвотката Меган

Храбра комбинација на бои: Ова е едно од најелегантните изданија на војвотката Меган

Војвотката од Сасекс сака во сè, така што ниту модата не е исклучок. Имено, таа и нејзиниот сопруг, принцот Хари им оддадоа почит на загинатите војниците во Првата светска војна, а овој пат беше коментиран нејзиниот моден избор. Војвотката Меган за многумина носеше некомпатибилна комбинација на бои – тегет и црна. Тегет teddy капут со каиш, беше во

Меган ја отвори сезоната на чизми: Теди капут е најдобар избор

Меган ја отвори сезоната на чизми: Теди капут е најдобар избор

Англија – Војводата и војвотката од Сасекс оддадоа почит пред опатијата Вестминстер за загинатите војници во Првата светска војна, а Меган пак восхити со изборот на гардероба. Избра тегет теди ( мече) капут со ремен и црн фустан, а својот стајлинг го заокружи со чизми на модниот бренд на Викторија Бекам и шапка на Филип Трејси. За дополнителна елеганција