притисни ентер »

Следете го во живо претставувањето на Huawei P40 серијата (ВИДЕО)

Следете го во живо претставувањето на Huawei P40 серијата (ВИДЕО)

МОБИЛНИ , Топ Следете го во живо претставувањето на Huawei P40 серијата (ВИДЕО) Никола Бурагев 2 минути 0 0 Глобалната премиера на новата, долгоочекувана серија Huawei P40 е закажана за денеска со почеток во 14 часот. Под слоганот #VisionaryPhotography, настанот ќе се емитува онлајн и секој може да го следи на следниве линкови: Официјалниот веб сајт

ВО ЖИВО: Huawei P40 промоција

ВО ЖИВО: Huawei P40 промоција

Претходно пишувавме за ова, а денес одбројуваме уште неколку минути до официјалниот евент на кинескиот бренд, кој можете во живо да го следите на нашата веб страница, на видеото одоздола. Во перформансите не се сомневаме, затоа што Huawei ќе ги вгради најмоќните компоненти во најновите модели. Следете го настанот во живо во 14:00 часот на овој линк

Одбројуваме неколку часа до новата Huawei P40 серија

Одбројуваме неколку часа до новата Huawei P40 серија

Денес Huawei ја открива новата P40 серија, за која веруваме дека ќе ни донесе многу иновации во фотографскиот и видео сегментите. Во перформансите не се сомневаме, затоа што Huawei ќе ги вгради најмоќните компоненти во најновите модели. Претходно пишувавме за ова, а денес одбројуваме уште неколку часа до официјалниот евент на кинескиот бренд, кој можете