притисни ентер »

Брајан Кренстон би бил воодушевен да игра во филмот „Разлошен“

Брајан Кренстон би бил воодушевен да игра во филмот „Разлошен“

Брајан Кренстон вели дека би сакал да игра во филмот кој ќе се снима според серијата „Разлошен“ (Breaking Bad), но дека сè уште не добил понуда. Режисерот Винс Гилиган наскоро ќе започне со продукцијата на долгометражниот филм според оригиналното сценарио на истоимениот и мега-популарниот серијал. „Не сум го добил сценариото, значи не се знае дали

Брајан Кренстон би бил воодушевен да игра во филмот „Разлошен“

Брајан Кренстон би бил воодушевен да игра во филмот „Разлошен“

Брајан Кренстон вели дека би сакал да игра во филмот кој ќе се снима според серијата „Разлошен“ (Breaking Bad), но дека сè уште не добил понуда. Режисерот Винс Гилиган наскоро ќе започне со продукцијата на долгометражниот филм според оригиналното сценарио на истоимениот и мега-популарниот серијал. „Не сум го добил сценариото, значи не се знае дали

Брајан Кренстон би бил воодушевен да игра во филмот „Разлошен“

Брајан Кренстон би бил воодушевен да игра во филмот „Разлошен“

Брајан Кренстон вели дека би сакал да игра во филмот кој ќе се снима според серијата „Разлошен“ (Breaking Bad), но дека сè уште не добил понуда. Режисерот Винс Гилиган наскоро ќе започне со продукцијата на долгометражниот филм според оригиналното сценарио на истоимениот и мега-популарниот серијал. „Не сум го добил сценариото, значи не се знае дали

Џеси Пинкмен се враќа во филмското продолжение на „Breaking Bad“

Џеси Пинкмен се враќа во филмското продолжение на „Breaking Bad“

Серијата „Breaking Bad“ беше вистински хит додека се прикажуваше на телевизиските мрежи, а нејзината популарност продолжи и откако таа прекина да се емитува во 2013 година. Креаторот Винс Гилиган вчера објави дека почнува со работа на филмско продолжение на серијата. Вчера ја објавивме веста дека официјално беше најавен долгометражен филм инспириран

Ќе се снима филм продолжение на „Breaking Bad“

Ќе се снима филм продолжение на „Breaking Bad“

Авторот на хит серијата „Breaking Bad“, Винс Гилиган планира филм продолжение на сагата, речиси пет години откако беше прикажана последната епизода од петтата сезона од шоуто, објави „Варајети“. Имено, неименуван извор тврди дека се работи за проектот со работен наслов „Greenbrier“ на Њу Мексико Филм Офис, којшто е во претпродукција, и чие снимање

Ќе се снима филм продолжение на „Breaking Bad“

Ќе се снима филм продолжение на „Breaking Bad“

Авторот на хит серијата „Breaking Bad“, Винс Гилиган планира филм продолжение на сагата, речиси пет години откако беше прикажана последната епизода од петтата сезона од шоуто, објави „Варајети“. Имено, неименуван извор тврди дека се работи за проектот со работен наслов „Greenbrier“ на Њу Мексико Филм Офис, којшто е во претпродукција, и чие снимање

Се „крчка“ Breaking Bad филм

Се „крчка“ Breaking Bad филм

Со оглед на тоа што Vince Gilligan во последно време е зафатен со продукција на серијата „Better Call Saul“, која всушност е prequel на една од најпопуларните тв-серии во последните 10 години, „Breaking Bad“, фановите на серијата веројатно не ни сонуваа дека истиот тој Vince Gilligan има во план да направи и филм темелен на приказната од „Breaking

Ќе се снима филм продолжение на „Breaking Bad“

Ќе се снима филм продолжение на „Breaking Bad“

Ќе се снима филм продолжение на „Breaking Bad“ Авторот на хит серијата „Breaking Bad“, Винс Гилиган планира филм продолжение на сагата, речиси пет години откако беше прикажана последната епизода од петтата сезона од шоуто, објави „Варајети“. Имено, неименуван извор тврди дека се работи за проектот со работен наслов „Greenbrier“ на Њу Мексико Филм Офис,

Ќе се снима филм продолжение на „Breaking Bad“

Ќе се снима филм продолжение на „Breaking Bad“

Авторот на хит серијата „Breaking Bad“, Винс Гилиган планира филм продолжение на сагата, речиси пет години откако беше прикажана последната епизода од петтата сезона од шоуто, објави „Варајети“. Имено, неименуван извор тврди дека се работи за проектот со работен наслов „Greenbrier“ на Њу Мексико Филм Офис, којшто е во претпродукција, и чие снимање

loading...
Ќе се снима филм продолжение на „Breaking Bad“

Ќе се снима филм продолжение на „Breaking Bad“

Авторот на хит серијата „Breaking Bad“, Винс Гилиган планира филм продолжение на сагата, речиси пет години откако беше прикажана последната епизода од петтата сезона од шоуто, објави „Варајети“. Имено, неименуван извор тврди дека се работи за проектот со работен наслов „Greenbrier“ на Њу Мексико Филм Офис, којшто е во претпродукција, и чие снимање

„Breaking bad" на големото платно

„Breaking bad" на големото платно

Многумина велат дека на добрите работи секогаш им доаѓа крајот. Но се чини дека тоа не важи за популарната серија Breaking bad. По големиот успех на првото продолжение на продолжение на серијата „Подобро јави му се на Сол", сега е потврдено дека наскоро една од најпопуларните серии може да ја гледаме на големото платно. Авторот на серијата, Винс Гилиган

„Breaking bad" на големото платно

„Breaking bad" на големото платно

Многумина велат дека на добрите работи секогаш им доаѓа крајот. Но се чини дека тоа не важи за популарната серија Breaking bad. По големиот успех на првото продолжение на продолжение на серијата „Подобро јави му се на Сол", сега е потврдено дека наскоро една од најпопуларните серии може да ја гледаме на големото платно. Авторот на серијата, Винс Гилиган

Ќе се снима филм според хит-серијата „На лош пат“

Ќе се снима филм според хит-серијата „На лош пат“

Пет години откако беше емитувана последната епизода од ТВ-серијата „На лош пат“ (Breaking Bad), приказната се враќа во форма на филм. „Вараети“ објави дека креаторот на серијата Винс Гилиган работи на проектот. Нема повеќе детали за филмот, освен краткиот синопсис објавен во „Албукерки џурнал“, во кој стои дека тој ја следи приказната на киднапиран

„Breaking Bad“ се враќа, овојпат како долгометражен филм

„Breaking Bad“ се враќа, овојпат како долгометражен филм

Пет години откако се емитуваше последната епизода на хит-серијата „Breaking Bad“, пристигнува најава дека нејзиниот креатор Винс Гилиган собира екипа која ќе работи на долгометражен филм тесно поврзан со серијата. Според Variety, креаторот на култната ТВ серија веќе започнал со работа на проект кој ќе се надоврзе на случувањата од серијалот во кој