притисни ентер »

ФОТО: „Плејбој“ ги потсети фановите на култната фотографија

ФОТО: „Плејбој“ ги потсети фановите на култната фотографија

Памела Андерсон досега 14 пати се соблекла за насловната страница на „Плејбој“, а најпознатото списание за мажи во светот ги потсети своите следбеници на култната фотографија на Памела Андерсон од 2001 година. На таа фотографија Андерсон позира во бикини и пиштол во раката. Многумина се согласија дека ова е една од најсексапилните насловни страници

Playboy нe потсети на култната фотографија со Памела Андерсон

Playboy нe потсети на култната фотографија со Памела Андерсон

Еден од најпознатите магазини во историјата Playboy ја потсети јавноста со познатата фотографија и насловна со Памела Андерсон. Фотографијата е направена во 2001 година а познатата Памела Андерсон се има сликано дури 14 пати досега за најпознатиот магазин за мажи. View this post on Instagram “I don’t think of myself as beautiful but I know I have a

ФОТО: Памела Андерсон речиси гола со пиштол во рацете- „Плејбој“ ги потсети фановите на култната фотографија

ФОТО: Памела Андерсон речиси гола со пиштол во рацете- „Плејбој“ ги потсети фановите на култната фотографија

Памела Андерсон досега 14 пати се соблекла за насловната страница на „Плејбој“, а најпознатото списание за мажи во светот ги потсети своите следбеници на култната фотографија на Памела Андерсон од 2001 година, на која Андерсон позира во бикини и пиштол во раката. Многумина се согласија дека ова е една од најсексапилните насловни страници досега. View

„Плејбој“ ги потсети фановите на култната фотографија на Памела Андерсон (ФОТО)

„Плејбој“ ги потсети фановите на култната фотографија на Памела Андерсон (ФОТО)

Многумина се согласија дека ова е една од најсексапилните насловни страници досега. Памела Андерсон досега 14 пати се соблекла за насловната страница на „Плејбој“, а најпознатото списание за мажи во светот ги потсети своите следбеници на култната фотографија на Памела Андерсон од 2001 година, на која Андерсон позира во бикини и пиштол во раката. Многумина

(ФОТО+18) ПАМЕЛА АНДЕРСОН ЗА „ПЛЕЈБОЈ“ ПОЗИРАЛА 14. ПАТИ,А СЕГА СЕ ПОЈАВИЛА НЕЈЗИНАТА ИСТОРИСКА СЛИКА:Социјалните мрежи се вжештиле од оваа глетка – се сетиле како некогаш ИЗГЛЕДАЛА!

(ФОТО+18) ПАМЕЛА АНДЕРСОН ЗА „ПЛЕЈБОЈ“ ПОЗИРАЛА 14. ПАТИ,А СЕГА СЕ ПОЈАВИЛА НЕЈЗИНАТА ИСТОРИСКА СЛИКА:Социјалните мрежи се вжештиле од оваа глетка – се сетиле како некогаш ИЗГЛЕДАЛА!

Памела Андерсон за насловната страна на познатиот машки магазин се соблекла 14. пати, а една од насловните која не се заборава е секако онаа од јуни 2001. година кога Памела позирала со розов костум за капење кој едвај и ги прекрил брадавиците. View this post on Instagram I’m where I want to be 🇨🇦❤️🎄 A post shared by The Pamela Anderson Foundation

Плејбој се пофали со култната фотографија на Памела Андерсон од 2001

Плејбој се пофали со култната фотографија на Памела Андерсон од 2001

Русокосата американска актерка се соблекла 14 пати за насловната страница на најпознатото списание за мажи во светот, а едно од најнезаборавните изданија е она од јуни 2001 година кога Памела позираше со розов пиштол во бикини што ги покриваше само брадавиците. Фотографијата ја објави Плејбој на неговиот Инстаграм профил, и ги потсети њубителите на

Playboy потсети како изгледаше Памела Андерсон во најдобрите денови

Playboy потсети како изгледаше Памела Андерсон во најдобрите денови

Playboy потсети како изгледаше Памела Андерсон во најдобрите денови За многу луѓе, особено оние кои беа тинејџери во 90-тите и раните 2000-ти, Памела Андерсон им е прва асоцијација за култното списание Playboy. Русокосата американска актерка рекордни 14 пати позираше разголена за најпознатото машко списание на светот, а една од најнезаборавните насловни

Playboy потсети како изгледаше Памела Андерсон во најдобрите денови

Playboy потсети како изгледаше Памела Андерсон во најдобрите денови

За многу луѓе, особено оние кои беа тинејџери во 90-тите и раните 2000-ти, Памела Андерсон им е прва асоцијација за култното списание Playboy. Русокосата американска актерка рекордни 14 пати позираше разголена за најпознатото машко списание на светот, а една од најнезаборавните насловни страници е онаа од јуни, 2001 година, кога Памела позираше со

Плејбој објави култна фотографија од Памела Андерсон

Плејбој објави култна фотографија од Памела Андерсон

За многумина Памела Андерсон е прв асоцијација на култниот магазин Плејбој. Русокосата актерка 14 пати се соблекла за насловната страција на магазинот, но една насловна од 2001 не се заборава. Памела позирала со розев пиштол во рацете и инијатурни розеви бикини. View this post on Instagram “I don’t think of myself as beautiful but I know I have a deep,