притисни ентер »

ВИДЕО: Пејачката едвај ги собра бујните гради во комбинезонот

ВИДЕО: Пејачката едвај ги собра бујните гради во комбинезонот

Популарната пејачка Јелена Карлеуша често објавува провоокативни видеа и фотографии на својот Инстаграм профил, а овојпат се пофали со зтесен, златен комбилизон кој ги истакна нејзините облини. Овојпат златниот комбилизон едвај успеа да ги собере бујните гради на Карлеуша, а деколтето беше во преден план. „Златна барбика“ напиша Карлеуша. View this

ВИДЕО: Бујните гради едвај ги собра во комбилизонот- Карлеуша во „злато“ од глава до петици

ВИДЕО: Бујните гради едвај ги собра во комбилизонот- Карлеуша во „злато“ од глава до петици

Популарната пејачка Јелена Карлеуша често објавува провоокативни видеа и фотографии на својот Инстаграм профил, а овојпат се пофали со зтесен, златен комбилизон кој ги истакна нејзините облини. Овојпат златниот комбилизон едвај успеа да ги собере бујните гради на Карлеуша, а деколтето беше во преден план. „Злтна барбика“ напиша Карлеуша. View this

Случајно или намерно? После Цеца, и Јелена Карлеуша блесна во златен аутфит!

Случајно или намерно? После Цеца, и Јелена Карлеуша блесна во златен аутфит!

За стилот на Јелена Карлеуша нема кој не слушнал. Пејачката е беспрекорна во изборот на модните комбинации, а овојпат на социјалните мрежи објави видео на кое позира во тесен златен комбилизон кој ги истакна нејзините атрибути. Неколку денови порано, и нејзината ривакла Цеца можевме да ја видиме во златно издание, и тоа во улога на свекрва на свадбата

Јелена Карлеуша покажа како се носи златно „од глава до петици“ (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша покажа како се носи златно „од глава до петици“ (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша на Инстаграм објави видео во се гледа како позира и заводливо се движи, облечена од глава до пети во златен комбинезон. Многумина ова го протолкуваа како враќање на ударот кон Цеца, која во целосно златен фустан се појави на свадбената веселба на својот син пред една недела. Позитивните коментари не изостанаа, а оној кој беше најзабележителен